Jaki telefon wybrać?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Wspaku
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 lut 2013, o 20:41

Co wybrać ?

Post autor: Wspaku »

Z góry przepraszam jeśli w złym temacie piszę, jeśli tak to proszę o przeniesienie.

Chodzi o to, że od kilku dni przymierzam się do zmiany swego telefonu. Mam numer w Plusie z aktywną taryfą PiszMów Dobowy... Mam go tak plus minus od roku. Potrzebuje pomocy, bo nie mogę się odnaleźć na stronce Plusa, a chciałbym wybrać jakaś ciekawą ofertę.
Co Plus może mi zaoferować ? Chodzi tu o jakieś zniżki ze względu na to, że jestem w Plusie od roku... :)
Szukam czegoś niedrogiego( Abonament, Mixplus tak w granicach 60 zł)
Najlepiej jak byłby to smartfon :)
Dziękuję i pozdrawiam :D
poltergeist
PlusManiak
Posty: 118
Rejestracja: 16 sty 2013, o 10:53

Re: Co wybrać ?

Post autor: poltergeist »

Wspaku pisze: Co Plus może mi zaoferować ? Chodzi tu o jakieś zniżki ze względu na to, że jestem w Plusie od roku... :)
Szukam czegoś niedrogiego( Abonament, Mixplus tak w granicach 60 zł)
Ja jestem od 14 lat w Plusie i na zniżki liczyć nie mogę :lol:

Przy abonamencie w wysokosci 60 zł mogę polecić Samsunga Galaxy Mini 2, LG L7 albo którąś Xperię. Wszystko zależy od funduszy, jakie posiadasz.
Jeśli pomogłem - podziękuj. Jeśli wprowadziłem zamieszanie - opie.... :)
Styler
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2013, o 14:22

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Styler »

1. Jaki masz górny próg cenowy.
2. Opisz swoje priorytety tzn. co cenisz najbardziej w telefonie (ekran, procesor, głośnik, wykonanie...).
iuki
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2013, o 00:52

Potrzebuję natychmiastowej pomocy ;)

Post autor: iuki »

Zatem prosiłbym Was o doradzenie mi w pewnych rzeczach:

1. Jaki telefon miałbym wziąć Sony Xperię J czy U i dlaczego akurat? (sam jestem za J, ale potrzebuję pomocy)
2. Ile bateria przy normalnym użytkowaniu wytrzyma w nich.? :)
3. Jak długo trzeba owe telefony ładować :)?
4. Prosiłbym o podanie mi jakiejś miłej dla oka i portfela oferty w której zamknąłbym się w abonamencie do 60 zł i ile musiałbym zapłacić za Xperię J? Widziałem ofertę OMG w której musiałbym dopłacić 79 zł odpowiedzcie mi :> (działające linki najlepiej, ale może obyć się bez nich).
5. Jeżeli wziąłbym na umowę Xperię J to na 2 lata rozumiem? :)


Czekam na Wasze odpowiedzi.
Pozdrawiam. :-P
Ostatnio zmieniony 14 lut 2013, o 08:15 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Re: Potrzebuję natychmiastowej pomocy ;)

Post autor: Gryzzli »

Obrazek
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: sl@w_es »

"iuki", tytuł Twojego wątku "Potrzebuję natychmiastowej pomocy ;)" nijak się ma do treści posta; zajrzyj proszę do Regulaminu PlusForum pkt 8. Poza tym przed założeniem nowego wątku należy użyć opcji SZUKAJ (pkt 11).

Wpisując w wyszukiwarce odpowiednie słowo/a, jeśli temat był już poruszany na FORUM otrzymujesz gotową odpowiedź np. po wpisaniu słów "Xperia" otrzymujesz taki oto wynik: http://www.plusforum.pl/search.php?keyw ... mit=Szukaj
Zapoznaj się z wpisami dotyczącymi wymienionych przez Ciebie telefonów.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
gosiaa.m
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 3 sty 2013, o 13:23
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: gosiaa.m »

Dzisiaj dzwoniła do mnie kobieta z oferta z Plusa. Powiedziała mi, że nie poleca LG L7, bo się często psują!!!
Czy to prawda, bo z tego co czytam w necie to sony tipo ma gorsze opinie o zacinaniu się odklejaniu rogu...
7ukas
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 7 cze 2013, o 16:21

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: 7ukas »

Witam.
Kończy mi się umowa i zastanawiam się który z telefonów wybrać: Samsung Galaxy Young czy może Sony Xperia E?
Którego Waszym zdaniem wybrać? :)
obcypowraca

Re: Odp: Jaki telefon wybrać?

Post autor: obcypowraca »

Xperia E ma prawie wszystko lepsze do tego lepiej wygląda.
zulik546
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 13 sie 2013, o 11:27

Który telefon wybrać?

Post autor: zulik546 »

Siema, mam problem, bo nie wiem który tel kupić. Mam ofertę Nokia Lumia 610 za 280 zł, kilka miesięcy używana, stan idealny, gwarancja, wszystko jest. Drugi telefon to Sony Xperia E; mogę zapłacić 300 zł i jest nowa, z salonu, tydzień używana, gwarancja i wszystko inne też jest. Pisałem z ludźmi to mówią żeby wziąć Xperię.
A jak wy sadzicie? Który lepszy?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2013, o 14:07 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Gordek
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 23 cze 2012, o 17:42

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Gordek »

Hmm tak to jest jak się nie doczyta nagłówka. :P

W sumie musisz się więc zastanowić, czy wolisz system Android czy Windows Phone?
Dla przeciętnego, nieobeznanego użytkownika lepszy jest Windows(ciężko coś zepsuć), na Androidzie za to masz maaaasę różnych rzeczy, bardziej i mniej przydatnych.
pawelprzyborek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2013, o 12:38

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: pawelprzyborek »

Ja bym wzięła telefon z systemem Android, gdyż ma najwięcej funkcji i aplikacji, poza tym jest to system, który można najbardziej dostosować do swoich potrzeb. Znajomy miał Windows 8 na Nokia Lumia 520 i mówi, że jest zadowolony, aczkolwiek liczba aplikacji na ten telefon ciągle jest dość mała.
Andzia0012
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2013, o 15:57

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Andzia0012 »

Mam podobny problem z wyborem telefonu. Nie mogę zdecydować, czy lepszy będzie Android czy Windows 8.
Zastanawiam się nad dwoma telefonami: Nokia Lumia 520 i LG L5 II.
O tym pierwszym nie wiem za dużo jeśli chodzi o użytkowanie jednak mam słabość do Nokii, natomiast ten drugi schodzi jak ciepłe bułeczki i słyszałam o nim dobre opinie.
Miałam już LG z Androidem i początkowo byłam naprawdę zadowolona, ale teraz strasznie się zacina (czego nawiasem nie znosze, czekanie mnie dobija!). Korzystałam z takich aplikacji jak: mobileMPK, słowniki, tablice ze wzorami, notatniki no i miałam zainstalowanych kilka gier (może 4-5 ale większość później usunełam). Kilka z nich przydałoby się również na nowym telefonie. Natomiast nie potrzebuje mieć do wyboru miliaaarda aplikacji! Wystarczą te najpotrzebniejsze, żadne latarki itp.
Stąd moje pytanie: Który telefon lepiej wybrać? Który sami byście wybrali i dlaczego?
buber82
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 13 sie 2013, o 14:28

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: buber82 »

W takim razie zdecydowanie Nokia. Lepsze wykonanie, większe wsparcie, ciekawe aplikacje dostępne z pudełka. Bardzo stabilny i płynny sytem. etc.
Andzia0012
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2013, o 15:57

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Andzia0012 »

Jedyne nad czym się jeszcze zastanawiam to kwestia baterii, wyświetlacza i tej karty Micro SIM. Bateria jest dużo słabsza jak w LG, o wyświetlaczu piszą, że raczej słabszy. Mam nadzieję, że to będzie tylko takie gadanie :P
ODPOWIEDZ