Jaki telefon wybrać?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
andrew1976
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 gru 2013, o 14:50

Jaki telefon?

Post autor: andrew1976 »

Witam.
Zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu na kartę... chodzi o modele Xperia Z1, Samsung Galaxy S4 lub Nokia 808? Który polecacie?
Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 16 gru 2013, o 19:15 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
Awatar użytkownika
Pytalski
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2013, o 12:17

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Pytalski »

Witam, zamierzam przedłużyć umowę u operatora. Z tego tytułu otrzymam nowy telefon nad którego wyborem się zastanawiam. Telefon głównie służyć będzie do sms'owania, czasami zbijania czasu jakąś grą czy słuchaniem muzyki. Mam do wyboru póki co 4 modele Samsung Galaxy Young, Smartfon Plusa Kazam 4, Lg SWIFT L3 lub Lg Swift L3 II. Który wg was z tej półki cenowej byłby najlepszym odpowiednikiem? Lub jaki inny polecacie w doładowaniach po 30zł miesięcznie? Z góry dziękuję za pomoc ;)
Jurczyk.K
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2013, o 13:01
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Jurczyk.K »

Hmmm, jeśli szukasz dobrego aparatu to patrz po marce Nokia. Piszesz, że nie używasz internetu więc może w ogóle pomiń zaawansowane smartfony, a skup się na klasycznych lekko rozwiniętych słuchawkach. Szkoda też wydawać kasę na tel. gdzie większość funkcji pozostanie nieużywana.

Jeśli chcesz dobrą obudowę, to omiń samsunga, tam są plastiki, co prawda nie wszystkie trzeszczą np. Samsung Advance jest good, ale jak ma być solidnie to nie ten producent, już bardziej skusiłabym się na jakiś model od HTC, ABLOD SONY, ale to mocno zaawansowany tel. odpada.

Poleciałabym ci Nokię Lumię 620.
beeaataa93
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 30 lis 2013, o 14:00

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: beeaataa93 »

Dziś dostałam LG L5 za 1 zł w doładowaniach po 30 zł. Umowa na 36 doładowań.
Maf
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 4 cze 2013, o 21:42
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Maf »

Pytalski pisze:Witam, zamierzam przedłużyć umowę u operatora. Z tego tytułu otrzymam nowy telefon nad którego wyborem się zastanawiam. Telefon głównie służyć będzie do sms'owania, czasami zbijania czasu jakąś grą czy słuchaniem muzyki. Mam do wyboru póki co 4 modele Samsung Galaxy Young, Smartfon Plusa Kazam 4, Lg SWIFT L3 lub Lg Swift L3 II. Który wg was z tej półki cenowej byłby najlepszym odpowiednikiem? Lub jaki inny polecacie w doładowaniach po 30zł miesięcznie? Z góry dziękuję za pomoc ;)
Hmm, Ja obecnie posiadam samsung galaxy young od czerwca no i powiem, że jest super .
Telefon nie jest wielki - 3,3 cala. więc smski się całkiem spoko pisze .
Jeżeli nie jesteś jakimś wielkim nałogowcem gier np. FIFA , NFS , GTA tylko grasz sobie np w Angry Birds lub jakieś takie gierki nie wymagające grafiki 3D to dobrze.
Co do odtwarzania muzyki też nie mam zastrzeżeń, telefon nie muli i wszystko chodzi płynnie więc jak najbardziej polecam Younga.
LG L3 oraz L3 II jak dla mnie za mały ekran i do smsowania nie bardzo.
Moja mama przedłuża umowę i bierze mojego Younga a ja mam sobie jakiś wybrać i myślę nad Kazamem 4 iż ekran 4 cale i 2-rdzeniowy procesor. Interesuje mnie też ZTE Blade 3 :) oba telefony są chyba za 1zł w doładowaniach 30 zł na 36
busio1
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 15 gru 2013, o 19:13

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: busio1 »

Kazam 4 jest za 1 zl przy 24/30 :) jeżeli telefon nie jest ci potrzebny do częstego fotografowania na 1 bierz Kazam 4 :) szybki i wydajny. Chociaż i tak aparat ma być lepszy, bo wyjdzie aktualizacja.
Migotka8923
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 22 sie 2013, o 23:46

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Migotka8923 »

Bedzie mozna ta aktualizacje wgrac do tych kazamow, ktore juz sa uzytkowane przez abonentow?
busio1
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 15 gru 2013, o 19:13

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: busio1 »

tak ale trzeba jeszczę chwile poczekać bo ją dopracowywują
Migotka8923
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 22 sie 2013, o 23:46

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Migotka8923 »

Aha rozumiem
Awatar użytkownika
kajme
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 31 gru 2013, o 09:24

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: kajme »

Zarejestrowałam się tu, ponieważ mam nadzieję, że mi doradzicie... Zaproponowali mi w Plusie dwa modele telefonów na firmę HTC One oraz Samsung Galaxy S4. Są to bardzo podobne do siebie telefony pod względem wyglądu, funkcjonalności oraz ceny. Porównywałam już sobie na http://comperio.co/pl/telefony/samsung- ... c-one.html i utwierdziło mnie to tylko w moich poglądach... Który wybrać? A może jakiś trzeci kompromisowy?
Awatar użytkownika
domel82
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 4 lip 2013, o 17:44

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: domel82 »

witam, wielu ludzi ma smarfotn kazam 4, napiszcie ile płaciliście za niego.

chce go wziąźć na 24 doładowania po 30 zł i na stronie wychodzi że muszę dopłacić 19 zł, a wydaje mi się że ten smartfon miał być w każdej ofercie za 1 zł.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: lodyga »

Był na pewno ale popyt sie zwiększył to pewnie cena tez.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalk 4
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
domel82
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 4 lip 2013, o 17:44

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: domel82 »

A jakie jeszcze są smartfony w ofercie 24 x 30 żeby kosztowały 1 zł lub ewentualnie 19 zł?
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: lodyga »

A nie masz oferty na stronie:>? Każdy ma to samo.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
kajme
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 31 gru 2013, o 09:24

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: kajme »

domel82 pisze:A jakie jeszcze są smartfony w ofercie 24 x 30 żeby kosztowały 1 zł lub ewentualnie 19 zł?

Za taką kasę to nikt Ci czegoś fajnego nie da ;/
ODPOWIEDZ