ESET czy Kaspersky na urządzenia z systemem Android.

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Mcarlie2089
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sty 2015, o 10:39

Re: ESET czy Kaspersky na urządzenia z systemem Android.

Post autor: Mcarlie2089 »

Ale porównanie : DD Całkiem takie konkretne : ) Tutaj jest taka sytuacja, że po prostu jest to w zupełności racja i wiadomo sprawa, że lepiej skorzystać z Eseta bo on jest lżejszy co do Kasperskiego i wtedy do lżejszego mniejszego urządzenia przenośnego się bardziej zdecydowanie przyda, mam go i chwalę go sobie
Bea80
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2015, o 11:09

Re: ESET czy Kaspersky na urządzenia z systemem Android.

Post autor: Bea80 »

U mnie natomiast jest na urządzeniu przenośnym właśnie Kaspersky. Jakoś tego nie zauważyłem, żeby jakoś specjalnie mój system zamulał. Po prostu do tego programu jak chyba już do każdego innego wymagane jest te minimum wspomniane 2 gb ramu a nawet 4..Sam przecież system operacyjny ile zjada tego ramu hee
szymonel7900
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2014, o 12:23

Re: ESET czy Kaspersky na urządzenia z systemem Android.

Post autor: szymonel7900 »

Szefpamella1352 pisze:Nie słyszałem o tym Nortonie jednak mam pytanie czy on jest lekki i telefon się przy nim nie zawiesza ? Bo wiem właśnie, że kiedyś na kompie z tym pakietem mi się trochę zawieszało. Po prostu jakoś nie mam co do tego przekonania i u siebie mam lekkiego jak do tej pory nie narzekam na Nortona : ) lepiej mieć jakiegoś płatnego większa ochrona
Norton Mobile Security bo to o nim mowa jest lekki i nie zawiesza się. Skanuję w odpowiednim momencie. wiem co mówię bo mam go wbudowanego w Tablecie Lenovo S5000H. i jest super. Polecam :-)
ODPOWIEDZ