Dziwne informacje na fakturze

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
sirParker
Starszy Plusmaniak
Posty: 173
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 sie 2014, o 15:19

Dziwne informacje na fakturze

Post autor: sirParker »

Witam,
Mam pewne pytania dotyczące wystawionej faktury,którą przesyłam w załączniku.Faktura została wystawiona 22 sierpnia b.r. za pierwszy okres rozliczeniowy

1.Jeśli podpisałem umowę 14 sierpnia to czy faktura nie powinna wtedy przychodzić?
2.Dlaczego widnieje dziwna kwota?Ponieważ wybrałem przeniesienie numeru.A według Państwa regulaminu przez trzy miesiące nic nie płacę.To czy na fakturze nie powinna być kwota tylko 49zł?Wziałem abonament za 129,90zł,po rabacie za e-fakture 119,90zł.A na fakturze przszła kwota 78zł nie wiedząc skąd?
3.I czy w kwocie faktury nie jest doliczony internet bo konsultant wczoraj czyli 22 sierpnia z plusa powiedział,że połączył faktury z internetu i z abonamentu.
4.I dlaczego są policzone dwa okresy rozliczeniowe.Od 14 sierpnia do 20 sierpnia i od 21 sierpnia do 20 września?
Proszę o jak najszybsze wyjaśnienie sprawy.
Może prześle fakturę ale tylko na pw
art
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 8 lis 2013, o 23:24
Lokalizacja: Podkarpacie/Mazowsze

Re: Dziwne informacje na fakturze

Post autor: art »

Jeśli się nie mylę, abonament opłacany jest zwykle z góry, stąd rachunek (prawdopodobnie proporcjonalny do liczby dni) prawdopodobnie za 7 dni z pierwszego okresu rozliczeniowego (czyli od 14 do 20 sierpnia) i za drugi okres rozliczeniowy. Twój okres rozliczeniowy zaczyna się 21 dnia miesiąca i kończy 20 dnia kolejnego miesiąca.
Jeśli korzystasz też z Internetu (druga karta SIM), konta mogły zostać połączone i rachunek jest wspólny. Pozdrawiam.
sirParker
Starszy Plusmaniak
Posty: 173
Rejestracja: 4 sie 2014, o 15:19

Re: Dziwne informacje na fakturze

Post autor: sirParker »

Tak miał być wspólny.Wczoraj brałem ineternet w plusie i konsultant zaproponował połączenie abonamentu telefonu i internetu.I na to się zgodziłem.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Dziwne informacje na fakturze

Post autor: habish »

Ale nie masz tego połączone.
Na twojej fakturze jest tylko opłata za abonament głosowy.
Może od kolejnej faktury będzie połączone.
art
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 8 lis 2013, o 23:24
Lokalizacja: Podkarpacie/Mazowsze

Re: Dziwne informacje na fakturze

Post autor: art »

No tak, jeśli dopiero wczoraj, to z pewnością nie jest wspólny. I ta informacja nieco zmienia postać rzeczy. Myślę, że Specjaliści Plusa z Forum wyjaśnią Twoje wątpliwości już w poniedziałek. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ