Konwersja na abonament i promocja SmartDom - pytania

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
karemi6
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 paź 2014, o 12:21

Konwersja na abonament i promocja SmartDom - pytania

Post autor: karemi6 »

Witam,
Otrzymałam dzisiaj przez kuriera umowę konwersji z Mixa na abonament. W zestawie znajduje się karta SIM. Z tego co zrozumiałam z regulaminu nie powinnam jej aktywować tylko używać "starej", tak? Czy się mylę? Po co w takim razie jest ta karta dołączona do przesyłki?
W regulaminie promocji "Konwersja na Abonament" jest zapis (pkt 5) "Warunkiem skorzystania z Promocji przez Abonentów MIXPLUS oraz Abonentów Plus Mix jest dokonanie wszystkich obowiązkowych zasileń konta", a w regulaminie "Taryfy LTE (...) (1-8) - specjalna oferta" znalazłam zapis (pkt 4) "Po dokonaniu Konwersji, pozostała do wykonania liczba zasileń (...) jest anulowana." Czy te zapisy nie wykluczają się wzajemnie?
I pytanie odnośnie promocji SmartDom, bo nie otrzymałam regulaminu tej promocji: Posiadam umowę z CP już od kilku lat, ale do tej pory był to pakiet podstawowy za 39,9, a 30 września b.r. został rozszerzony do kwoty 49,9, a po 9 miesiącach 59,9. Rozszerzenie/zmiana umowy było dokonane telefonicznie, nie otrzymałam żadnych dokumentów do podpisania. Moje pytanie w związku z tym: czy to, że dopiero od 30.09.2014 mam opłatę 49,9 nie powoduje utraty prawa do otrzymania rabatu 50% na abonament Plus?
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
SyndromWrrr
PlusManiak
Posty: 81
Rejestracja: 24 sie 2014, o 16:16

Re: Konwersja na abonament i promocja SmartDom - pytania

Post autor: SyndromWrrr »

Oznaczo to ze wg regulaminu promocja jest przewidziana dla klientow u ktorych pozostalo 0 zasilen do konca umowy na mixa ale Ty jako ze masz oferte specjalna masz mozliwosc przejscia na abo nawet wtedy gdy zostaly Ci max 8 zasilen.
A co do smartdomu to juz pracownik plusa musi sie wypowiedziec bo nie znalazlem tego w regulaminie. ;)
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konwersja na abonament i promocja SmartDom - pytania

Post autor: Ewa_Plus »

karemi6,
- w CP abonament w wysokości 49,90 zł masz od 30.09.2014 r., a umowa konwersji podpisana dzisiaj, czyli 23.10.2014 r. - zatem jeśli chodzi o Superofertę II w programie smartDOM, to jest OK.

Podejrzewam, że telefon, który wybrałaś podczas umowy konwersji, działa na inny rodzaj karty SIM, niż miałaś do tej pory (według naszych systemów). W momencie przełączenia na abonament, Twój numer zostanie przeniesiony na tę nową kartę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karemi6
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2014, o 12:21

Re: Konwersja na abonament i promocja SmartDom - pytania

Post autor: karemi6 »

Dziękuję:)
ODPOWIEDZ