Kiedy mogę przedłużyć umowę?

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
psawicki156
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 lip 2014, o 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: psawicki156 »

Witam

Mam taryfe T. wszechstronna (20 GB internet) telefonicznie dowiedzialem sie ze mozna przedluzyc umowe zmieniajac taryfe 6msc przed wygasnieciem podst terminu umowy w moim przypadku grudzien 2014

W mojej taryfie jest pakiet podstawowy 20 GB ktore nie wystarcza dla gospodarstwa domowego...moj abonament to ponizej 80zl, moje rachunki byly i po ok 300 zl ostatnio to 450zl - sam transfer dancyh zadne sms premimum czy telefony...poprostu tyle danych pobieramy...a uwierzcie nie trzeba wcale filmow sciagac wystarczy czesto byc online...

Do rzeczy

Plus wprowadzil taryfy internetu nie limitowanego. Konsultant telefonicznie poinformował mnie ze skladajac reklamacje - tak jakby wniosek o przedluzenie umowy - rozmowa ta byla 5-06-2014 - to jest szansa ze w drodze wyjatku przedluzycie ze mna umowe, co bylo by korzystne dla obu stron - macie na dluzej klienta i placilbym miesiecznie okolo 90zl..

nigdy nie zalegalem z rachunkami..sprawa jest prosta, licza sie tylko checi operatora
jednak do dzisiaj nikt ze mna sie nie skontaktowal..zadnej propozycji nie dostalem..chyba ze - to byla ta odpowiedz z reklamacji w ktorej pisaliscie ze moge poniesc kare i kopiowaliscie zapisy regulaminu ktore znam, pouczajac mnie ale watku przedluzenia umowy konsultant nie poruszyl , wiec ufam ze to nie ma jedno z drugim nic wspolnego, bo nie mysle o rozwiazywaniu z wami umowy..przeciwnie przenioslem nawet nr komorkowy do was...


Prosilbym o pomoc bo nie widze powodu dla ktorego w drodze wyjatku nie mielibyscie miec dobrego zadowolonego klinta...tym bardziej ze zawsze z Playem bylem zwiazany...tam sie rozczarowalem kilka razy nie chcialbym i u was..

dajcie znac na psawicki156@gmail.com
Ostatnio zmieniony 22 lip 2014, o 12:06 przez psawicki156, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam

Patryk Sawik
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj psawicki156,
- prześlij mi swój numer telefonu oraz dane (imię, nazwisko i adres) przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
psawicki156
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 22 lip 2014, o 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: psawicki156 »

Witam ponownie,

Dziekujęserdecznie za pomoc. Dzięki Państwa zaangażowaniu po kilku kolejnych telefonach udało mi się uzyskać aneks wcześniej niż standardowo. Mam Lte bez limitu dzięki czemu mam rachunki mniejsze niż wcześniej. I aneks na dodatkowo tylko 1rok a nie dwa lata bo urządzenia nie musiałem brać :)

Teraz mam niespodziewany problem z jakościąsygnału ale w tym temacie dałem inny post gdzie indziej - mam nadzieje ze w odpowiednim miejsci i jeśli można proszę o pomoc w tym drugim poście :)

Pozdrawiam
Pozdrawiam

Patryk Sawik
wuja1112
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 4 maja 2015, o 08:55

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: wuja1112 »

Witam
Podpisałem umowę na abonament 11.12.2013r
Kiedy mogę przedłużyć umowę?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj wuja1112,
- zasada jest taka, że umowę najwcześniej można przedłużyć na 6 m-cy przed końcem kontraktu.
Na podstawie danych, które podałeś nie jestem w stanie podać Ci konkretnej daty, ponieważ nie wiem jak długi kontrakt wtedy wybrałeś i czy nie miałeś do niego doliczonych brakujących miesięcy z poprzedniej umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wuja1112
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 4 maja 2015, o 08:55

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: wuja1112 »

Witam
Umowę podpisałem na 24 miesiące i nie miałem doliczonych żadnych dodatkowych miesięcy z poprzedniej umowy.
Pozdrawiam
jam
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 12:58

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: jam »

Ewa_Plus pisze:- zasada jest taka, że umowę najwcześniej można przedłużyć na 6 m-cy przed końcem kontraktu.
Nie 6, a 7 - bodajże w lutym wprowadzono tę zasadę; to chyba dość czasu, by sobie to przyswoić?
Sprawdzone w praktyce z wynikiem pozytywnym - wczoraj przedłużyłem umowę zawartą 3 grudnia 2013.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: Ewa_Plus »

jam,
- standardowo przedłużenie możliwe jest na 6 m-cy przed końcem umowy, chociaż zdarza się czasami, jak w Twoim przypadku, że oferta jest już dostępna miesiąc wcześniej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jam
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 12:58

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: jam »

1. Zaprzeczasz sama sobie - albo "najwcześniej 6 miesięcy wcześniej", albo "zdarza się czasami",
2. Wpisz w Google "plus rabaty dla stalych klientow" i kliknij pierwszy wynik - dowiesz się nowych rzeczy,
3. Kilkanaście znajomych mi osób to niewielka próba statystyczna, jednak WSZYSCY mieli oferty przedłużeniowe 7 miesięcy wcześniej. Jeej, tyle szczęścia akurat nas spotkało.
4. Twoje błędy były już nieraz wykazywane. W mojej opinii nie jesteś wiarygodna.
W jaki sposób i komu złożyć na was skargę, "specjaliści"?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: Ewa_Plus »

Zgodnie z obowiązującymi u nas procedurami standardowo jest to 6 m-cy.
To że niekiedy zdarza się przedłużyć umowy wcześniej nie jest regułą, ale dobrą wolą operatora :-)

Najwcześniej oferta lojalonościowa pojawia się w sklepie internetowym, zatem składając zamówienie przez naszą stronę internetową, bywa możliwe przedłużenie umowy ok. 7 m-cy przed końcem kontraktu. Na 6 m-cy już w każdym kanale sprzedaży.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wuja1112
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 4 maja 2015, o 08:55

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: wuja1112 »

A więc kiedy mogę spodziewać się oferty??
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: Krzysiek_Plus »

wuja1112, odpowiedź w poprzednim poście.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wuja1112
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 4 maja 2015, o 08:55

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: wuja1112 »

przed chwilą konsultant plusa powiedział mi że umowę mogę przedłużyć 4 miesiące przed zakończeniem obecnej umowy
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: Joanna_Plus »

wuja1112,
Ewa_Plus pisze:Zgodnie z obowiązującymi u nas procedurami standardowo jest to 6 m-cy.
Ewa_Plus pisze:Najwcześniej oferta lojalonościowa pojawia się w sklepie internetowym, zatem składając zamówienie przez naszą stronę internetową, bywa możliwe przedłużenie umowy ok. 7 m-cy przed końcem kontraktu. Na 6 m-cy już w każdym kanale sprzedaży.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
AniaN
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 cze 2015, o 14:35

Re: Kiedy mogę przedłużyć umowę?

Post autor: AniaN »

Witam,
Chciałabym się dowiedzieć kiedy będzie dla mnie nowa oferta na przedłużenie abonamentu ? Podpisałam umowę na 25 miesięcy i kończy się 29.01.2016, wchodzą na stronę plusa nie ma jeszcze żadnej nowej oferty dla mnie

Pozdrawiam Ania
ODPOWIEDZ