drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Dom

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
AnnaS
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 paź 2014, o 12:26

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: AnnaS »

Witam moja siostra ma telewizje w cyfrowym, wzięła w salonie plusa telefon w ofercie smart dom,w abonamencie 84,99 -50% to 42,50.Przyszła jej faktura na kwotę 93 zł bo doszła aktywacja ponieważ przeniosła nr Rabat smart dom jej naliczyli . Moje pytanie to od kiedy są te darmowe miesiące jak przenoszę nr, skoro przy 1 fakturze już muszę płacić za abonament?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Magda_Plus »

orson1982 – w tej kwestii proponuję Ci bezpośredni kontakt z Cyfrowym Polsatem (https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp )
Edit: posiadając MULTIOFERTĘ możesz przystąpić do programu smartDOM, ale jeśli chodzi o Super ofertę, to proszę Cię o kontakt z CP.

"§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE PROGRAMU SMARTDOM
1. Program smartDOM („Program”) jest organizowany przez Polkomtel Sp. z o.o.1 („Polkomtel”) i Cyfrowy Polsat S.A.2 („Cyfrowy Polsat”) stanowi ofertę promocyjną i jest skierowany do konsumentów3, którzy nie są Abonentami Polkomtel lub Cyfrowego Polsatu („Nowi Klienci”) a zawrą w czasie trwania Programu jedną z umów określonych w podpunktach od a do f oraz do konsumentów3 będących Abonentami Polkomtel i/lub Cyfrowego Polsatu, którzy posiadają aktywną co najmniej jedną umowę określoną w podpunktach od a do f uprawniającą do udziału w Programie („Umowa Posiadana”):
e. z Cyfrowym Polsatem umowę o świadczenie usług w zakresie zapewnienia dostępu do programów telewizyjnych (w tym Multioferty) („Umowa TV”) o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania 39,90 zł z VAT (z wyłączeniem opłat za udostępnienie sprzętu i opłat za Multiroom);"


Mr.Z Wysokość abonamentu posiadanej umowy powinna wynosić 49,90 zł – zgodnie z moją wcześniejszą odpowiedzią (nawet jeśli przedłużysz umowę)

AnnaS – a jak nazywała się promocja, z której skorzystała Twoja siostra?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sonepar
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 lis 2014, o 16:07

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: sonepar »

witam wszystkich
w związku z różnymi (sprzecznymi) odpowiedziami pracowników Plus-a poporsze o wiarygodną odpowiedź:

od 2 lat mam abo w Plusie (umowa juz sie wyczerpała - jest czas nieokreslony)- zastanawiam się nad przedłużeniem umowy - propozycja na poziomie ok.70zł bez aparatu.
22 września złożyłem zamówienie na LTE za 50% ceny w sklepie internetowym. przesyłka dotarła do mnie dopiero 25-26 paxdziernika, wysłany (data na fakturze) 21.10.2014. dzień aktywacji karty Usim to 29.10.2014.
i teraz opisze problem.
Chcę dołączyc kolejną usługe jako trzecią za "1zł" - telewizja Polsat. Rozmowa w piątek 31.10.2014 w salonie Plusa - pani mówi, że mogę wziąć, ale nie mogę ponieważ mineło 7 dni od rozpoczecia usługi II-giej i niestety. Ok.dzwonię wieczorem na infolinię i miły pan (znam nazwisko) opowiada mi kolejną część (inna od poprzedniej) regulaminu promocji. Mówi o tym iż mogę kontynuować promocję od zakupu drugiej usługi w ciągu 10 dni. Z tym, że kupno drugiej usługi (internet LTE) definiuje jako złożenie zamówienia w sklepie internetowym. Zatem wprost mi powiedział, że już sie nie kwalifikuję do 3-ciej usługi za "1zł".
Dzisiaj mnie "tknęło" i porozmawiałem z prawnikiem. Przecież zgodnie z "definicją" sprzedaży transakcja odbywa się w momencie wystawienia paragonu/faktury, a nie w momencie złożenia zamówienia internetowego. Przypomnę od złożenia zamów.intern.do wysyłki minął miesiąc.
Prosze o rozstrzygnięcie forumowiczów - a może bardziej pracowników z Plusa - czy konsultant miał rację, czy wprowadził mnie w błąd. Jeżeli jest tak, to jak się ma to do zasad obrotu gospodarczego, kiedy transakcję uważa się za zawartą w momencie wystapienia dokumentu fiskalnego. Nie ukrywam, że chciałbym skorzystać z tej promocji, ale przy takiej obsłudze nie chce mi się przedłużać umowy Abo, chyba skorzystam z opcji testuj LTE przez 7 dni - jutro moge odesłać modem i ZMIENIAM operatora.
dzięki za odpowiedzi
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Ewa_Plus »

sonepar,
- w kanałach zdalnych okres 10 dni liczony jest od dnia złożenia zamówienia. Pisaliśmy o tym już na przykład tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
krainho
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2014, o 17:59

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: krainho »

Czy jest możliwość dobrania do abonamentu w promocji smartDom 50% konsoli PS3? Na stronie znalazłem co innego, w punkcie mówią co innego. Strasznie to zagmatwane jest ;O Telefonu nie potrzebuje bo mam swój, a chciałem przenieść numer i skorzystać z promocji.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Ewa_Plus »

krainho ,
konsola PS3 nie jest dostępna w promocjach dedykowanych do umów P2 (z rabatem 50%).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
krainho
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 3 lis 2014, o 17:59

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: krainho »

Rozumiem, w takim razie proponuje trochę dopracować stronę z promocja bo znalazłem taką możliwość KLIK.
Kris1965
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 lis 2014, o 02:10

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Kris1965 »

Mam prośbę aby ktoś mi rozjaśnił trochę następującą kwestię . W dniu 10.05.2014r zawarłem umowę na 15 m-cy na telewizję Polsatu Cyfrowego i płacę z tego tytułu 59,90zł. Następnie w dn. 18.06.14 zawarłem kolejną umowę na 2 lata na Internet LTE Polsatu Cyfrowego i z rabatem 50% płacę 34,94zł. Trzecią umowę na telefon w plusie na dwa lata (z telefonem) podpisałem dn. 25.06.14r i płacę jak dotychczas 100% abonamentu w wysokości 69,99zł. Nie mam żadnego upustu na trzecim produkcie. Dzwoniłem nawet w tej sprawie i coś mi tłumaczono, że jakieś mam za małe opłaty miesięczne i dlatego mi upustu się nie nalicza. Czy to jest właściwe. Czy jeżeli bym zwiększył swój pakiet na telewizję i ponosił większe opłaty to bym otrzymał ten upust na trzeci produkt. Ponadto czy na te kryterium opłat miesięcznych od których zależy upust na trzeci produkt ma wpływ rabat otrzymywany za zakupy kartą w Plus Banku. Mam nadzieje, że ktoś w końcu mi to wszytko w sposób prosty wytłumaczy. Dziękuje z góry za okazaną pomoc.
Awatar użytkownika
Mr.Z
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 22 lis 2011, o 11:49

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Mr.Z »

Magda_Plus pisze: Mr.Z Wysokość abonamentu posiadanej umowy powinna wynosić 49,90 zł – zgodnie z moją wcześniejszą odpowiedzią (nawet jeśli przedłużysz umowę)

No dobra, to jeszcze tylko powiedzcie mi jedną rzecz, skoro podpiszę aneks do obecnej kończącej się umowy i podniosę pakiet z kwoty 39,90 do 49,90 to jak to będzie traktowane jako umowa podpisana przed 30 września czy jako umowa podpisana po 30 września? Bo tu jest zasadnicza różnica, bo jeśli będzie się to liczyć jako umowa podpisana po 30 września, to abym skorzystał ze smartdom to musiałby być pakiet za minimum 59,90 (tak jest napisane na stronie Plusa).

A i jeszcze jedno, zauważyłem, że w przypadku zaznaczenia na stronie plusa chęć skorzystania z programu smartdom, połowa telefonów (w abonamencie) znika, i to te z górnej półki. Czy to błąd na stronie czy może jednak w programie smartdom nie są dostępne wszystkie modele, tylko celowo jest okrojona oferta??
Obrazek
AnnaS
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 19 paź 2014, o 12:26

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: AnnaS »

a jak miała się nazywać? oferta smart dom , telefon wzięła dwa tygodnie temu w salonie plusa. A może tylko jak przenosimy nr przez internet lub telefon to dają 3 miesiące gratis? a w salonie już nie.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Magda_Plus »

Kris1965 wyjaśniam, że zgodnie z punktem 4 § 2 SUPER OFERTA W PROGRAMIE SMARTDOM POSTANOWIENIA OGÓLNE cyt:
4.Aby Klient otrzymał Upust promocyjny/Pakiet promocyjny na Nową Umowę II łączna opłata miesięczna za Umowę uprawniającą oraz Nową Umowę I (w przypadku Nowej Umowy I Plus Abonament/Plus Internet/Internet CP/TV miesięczne zobowiązanie po uwzględnieniu Rabatu, a w Przypadku Nowej Umowy I Plus Mix brane jest pod uwagę kontraktowe zobowiązanie w ofertach standardowych lub pełne minimalne kontraktowe zobowiązanie w kwocie określonej w pierwszej części kontraktu w ofertach elastycznych, bez uwzględnienia Pakietu promocyjnego), musi wynosić
a. łącznie min. 98 zł (z VAT) w przypadku jeśli przynajmniej jedna z Umów: Nowa Umowa I Plus Abonament/Nowa Umowa II Plus Abonament/Nowa Umowa I Plus Mix/Nowa Umowa II Plus Mix jest Umową w ofercie z telefonem.
Suma twoich zobowiązań z umowy uprawniającej i umowy I nie daje razem 98 złotych a 94,98 zł, stąd brak upustu na umowę II.
Zakupu realizowane kartą nie mają w tym wypadku wpływu na Program smartDOM.
W tej chwili nie ma możliwości przyznania Ci ponownie upustu, nawet jeśli podniesiesz swój abonament.

Mr.Z nawet jeśli przedłużysz umowę to zgodnie z tym co napisałam Twój abonament ma wynosić minimalnie 49,90 zł.
Umowa będzie traktowana jako ta zawarta przed 30 września (gdyż to jej kontynuacja).
Faktycznie tak jest, gdyż w przypadku Super oferty II w Programie smartDOM są dedykowane konkretne promocje.

AnnaS smartDOM to nie promocja a Program umożliwiający otrzymanie zniżki. Nazwę promocji siostra znajdzie na umowie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kaszob
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 lis 2014, o 19:07

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: kaszob »

Witam,


Mam pytanie dotyczące programu Smartdom , ponieważ otrzymałem sprzeczne informację od konsultanta na infolinii a pracownicą salonu Plusa.

Czy w dalszej części programu mogę wziąć np dwa razy ten sam produkt czyli w przypadku zamówienia internetu LTE jako pierwszy produkt , chciałbym zamówić jako drugi abonament w plusie i jako trzeci również.


Podaję przykładową kombinację jaką chciałbym wykonać :

1) Karta SIM Plus Abonament ( Bez telefonu) -39,99 zł - Darmowe Rozmowy i SMS-y

2) Internet LTE z routerem - 59,90 zł - 25 GB - 50%

3) Kolejny abonament w plusie ( ? ) jeśli jest to możliwe...


Czy bardziej opłacalne jest zamówienie usług przez internet czy też w salonie plusa?

Oraz czy w przypadku zamówienia przez internet router dostarczony jest wraz z umową? A należność za router płacę kurierowi czy też przy pierwszej fakturze?
mariusz5891
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 08:21

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: mariusz5891 »

Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu i przeczytał regulamin to byś wiedział, że:
Dodatkowo w przypadku zawarcia w czasie trwania promocji kolejnej Nowej Umowy, niebędącej przedłużeniem umowy lub aneksem z czasem oznaczonym nie krótszym niż 24 miesiące („Nowa Umowa II”), na usługę innego rodzaju niż Umowa uprawniająca i Nowa Umowa w okresie do 10 dni od zawarcia Nowej Umowy I, Abonent otrzyma na Nowej Umowie II Korzyść w postaci upustu promocyjnego („Upust promocyjny”) w kwocie 38,90 zł (z VAT) na abonament Nowej Umowy II Komórka Stacjonarna/Nowej Umowy II Plus Internet/Nowej Umowy II TV/Nowej Umowy II Internet CP lub upustu promocyjnego w kwocie 38,99 zł (z VAT) na abonament dla Nowej Umowy II Plus Abonament; przy czym opłata miesięczna po uwzględnieniu upustu nie może wynosić mniej niż 1 zł.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: Magda_Plus »

kaszob opisane przez Ciebie będzie możliwe, jeśli wybierzesz opcję Komórka Stacjonarna http://www.plus.pl/abonament/komorka-stacjonarna

Jeśli wybierzesz kolejną umowę abonamentową (telefon komórkowy ) lub umowę Plus Mix (telefon komórkowy), to nie będzie to możliwe.

Zazwyczaj w Sklepie internetowym oferta jest tańsza.

Jeśli wybierzesz Sklep internetowy to kurier przywiezie sprzęt razem z umową. Kurierowi zapłacisz za zakupiony router lub modem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
AnnaS
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 19 paź 2014, o 12:26

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Do

Post autor: AnnaS »

promocja mojej siostry to MNPPR LTE BEZ LIMITU B (KLBMS24B01) ,no a dalej jest że przeniosła nr itd
ODPOWIEDZ