Przeniesienie numeru do Plusa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
bartek1985
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 lip 2016, o 18:36

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: bartek1985 »

jak dobrze sprawdziłem to na internet w zeszłym roku przedłużyłem ofertę a na telewizje to dwa miesiące temy podpisałem przedłużenie (telewizja produkt uprawniający do rabatu)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

bartek1985,
bartek1985 pisze:czy w ramach tego jak bym chciał przenieść numer to można liczyć na jakieś rabaty czy coś czy tylko to co jest na stronie :?:
masz na myśli rabat za przeniesienie numeru? Chcesz przenieść numer abonamentowy czy na Kartę?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bartek1985
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 8 lip 2016, o 18:36

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: bartek1985 »

numer ten co chcę przenieść mam do grudnia na abonament , tak chodzi mi o wysokośc miesięcznego abonamentu cz będzie niższy niż ten co na stronie aktualnie mam za 39.99 zł no limit rozmowy sms mms i 6 giga neta
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Marta_Plus »

bartek1985,
jeżeli jesteś już uczestnikiem wcześniejszej odsłony Programu SmartDOM, masz możliwość otrzymania benefitu w postaci 10 zł (z VAT) upustu na abonament, ale zgodnie z paragrafem drugim obecnego regulaminu Programu: https://www.plus.pl/documents/16/600666 ... 012016.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: habish »

Proszę o rozwianie wątpliwości:
1. Promocja „JA+ do wszystkich bez końca VII - Smartfon RATY Z OPŁATĄ POCZĄTKOWĄ (ELASTYCZNA, SKLEP
INTERNETOWY, ABOGRATIS)” („Promocja”) jest organizowana przez Polkomtel sp. z o.o.1 („Polkomtel) i skierowana jest do:
a. osób fizycznych będących konsumentami oraz przedsiębiorców i innych klientów posiadających REGON („Nowy Klient”),
b. Abonentów Simplus2 / Abonentów Na Kartę3 będących konsumentami, przedsiębiorcami lub innymi klientami posiadającymi REGON, zachowujących dotychczas używany numer, korzystających z usług Polkomtel poniżej 90 dni (nie dokonujących aktywacji nowej Karty SIM) („Konwertujący z ofert na kartę”),
c. Klientów będących konsumentami, przedsiębiorcami lub innymi klientami posiadającymi REGON, korzystających z możliwości przeniesienia przydzielonego numeru w ruchomej publicznej sieci telefonicznej („numer docelowy”) z sieci innego dostawcy usług telekomunikacyjnych do sieci Plus („MNP”),
d. Klientów będących konsumentami, przedsiębiorcami lub innymi klientami posiadającymi REGON, korzystających z możliwości przeniesienia przydzielonego numeru w ruchomej publicznej sieci telefonicznej („numer docelowy”) z sieci innego dostawcy usług telekomunikacyjnych, na którym są świadczone usługi telekomunikacyjne na podstawie umowy zawartej w formie pisemnej (usługi typu mix i abonament) do sieci Plus („MNP z ofert abonamentowych”),
e. Abonentów MIXPLUS4, Abonentów Plus Mix5, Abonentów Mix6 będących konsumentami, przedsiębiorcami lub innymi klientamiposiadającymi REGON, zachowujących dotychczas używany numer (nie dokonujących aktywacji nowej Karty SIM)(„Konwertujący z oferty MIX”),
f. Abonentów Simplus7 / Abonentów Na Kartę8 będących konsumentami, przedsiębiorcami lub innymi klientami posiadającymiREGON, zachowujących dotychczas używany numer, korzystających z usług Polkomtel 90 dni i powyżej 90 dni („Konwertujący z ofert na kartę ze stażem”), którzy w czasie trwania Promocji zawrą z Polkomtel na piśmie umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych („Umowa”) na okres 24 miesięcy („czas oznaczony Umowy”), stając się Abonentami9
Link: https://www.plus.pl/documents/16/c78e85 ... fe6f141c40

W podpunkcie "c" opisano zwykły MNP, natomiast w podpunkcie "d" MNP z ofert abonamentowych.
Takie zapisy w regulaminach są we wszystkich promocjach abonamentowych.
Czy podpunkt "c" oznacza że przeniesienie numeru z innej sieci z oferty na kartę pozwala nam otrzymać wszystkie bonusy zawarte w promocji? Kiedyś aby była możliwość otrzymania tych bonusów przenoszony numer musiał być w ofercie abonamentowej u operatora dawcy. Dobrze rozumiem?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

patryk7588 ,
patryk7588 pisze:Czy podpunkt "c" oznacza że przeniesienie numeru z innej sieci z oferty na kartę pozwala nam otrzymać wszystkie bonusy zawarte w promocji?
tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

Zmiana oczywiście na +, ukłon w stronę wszystkich którzy chcą przenieść numer do Plusa. Dzięki @patryk7588.

Moje pytania są następujące:
1. Na stronie Plus.pl najniższy dostępny abonament 49,99 zł ??
2. Przenosząc numer do Plusa, oferta elastyczna - 8 miesięcy bezpłatnego abonamentu, ale w Regulaminie Promocji jest 4 pierwsze pełne okresy rozliczeniowe :-? §2 pkt 4
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Ron,
Ron pisze:1. Na stronie Plus.pl najniższy dostępny abonament 49,99 zł ??
tak.
Ron pisze:2. Przenosząc numer do Plusa, oferta elastyczna - 8 miesięcy bezpłatnego abonamentu, ale w Regulaminie Promocji jest 4 pierwsze pełne okresy rozliczeniowe :-? §2 pkt 4
Wybierając ofertę elastyczną otrzymujesz 8 miesięcy abonamentu gratis.
Dziękuję za czujność. Wysłałam informację o zaktualizowanie tych informacji, więc niedługo to będzie poprawione.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

Kolejne braki na stronie Plus.pl Przed nowymi promocjami nigdy błędów na stronie z Regulaminami Promocji nie było, dlatego zgłaszam brak Regulaminów dla DUET i RODZINA ale bez urządzeń tylko SIM.
Wchodząc w szczegóły oferty na dole strony - dokumenty do pobrania, dostępne regulaminy dotyczą RATY Z OPŁATĄ POCZĄTKOWĄ.

Odpowiednie Regulaminy Promocji można odszukać w zakładce Regulaminy i Cenniki, ale zawsze były w szczegółach oferty i dokumentach do pobrania.

Pytanie:
1. Czy ten DUET–TYLKO SIM+(SKLEP INTERNETOWY)” jest poprawny ?
2. Czy ten "JA+RODZINA–TYLKO SIM+(SKLEP INTERNETOWY)” jest poprawny ?
3. Dla ofert indywidualnych nazwa promocji - Regulamin Promocji „JA+ do wszystkich bez końca VII -TYLKO SIM (SKLEP INTERNETOWY, ABOGRATIS)” ??

4. W tym REGULAMIN PROMOCJI „DUET–TYLKO SIM+(SKLEP INTERNETOWY)” w przypadku przenoszenia numerów z ofert abonamentowych jest 7 miesięcy abonamentu za 0 zł??
Czyli nic się nie zmieniło ?
7 miesięcy za 0zł Dotyczy przeniesienia 1 numeru czy Duetu ?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ewa_Plus »

Ron,
- dzięki za czujność. Zgłosiłam już odpowiedniemu działowi prośbę o podczepienie tych regulaminów z bieżącej odsłony.
Te, które znalazłeś w zakładce ”Regulaminy i Cenniki” są już nie aktualne. Obecnie obowiązuje wersja z dnia 06.11.2017 r.

Dal ofert indywidualnych są dwie promocje:
- „JA+ do wszystkich bez końca VII -TYLKO SIM (SKLEP INTERNETOWY, ABOGRATIS)” – i tutaj są 4 m-ce gratis
- „JA+ do wszystkich bez końca VII -TYLKO SIM (ELASTYCZNA, SKLEP INTERNETOWY, ABOGRATIS)” – tutaj abonament 0 zł do wakacji.
Ron pisze:W tym REGULAMIN PROMOCJI „DUET–TYLKO SIM+(SKLEP INTERNETOWY)” w przypadku przenoszenia numerów z ofert abonamentowych jest 7 miesięcy abonamentu za 0 zł??
- nie ma już 7 miesięcy abonamentu gratis. W nowej wersji regulaminu (z 06.11.2017 r) ten punkt się zmienił i jest tylko: "W ramach Promocji Abonent spełniający warunki otrzymuje opust 100% na abonament przez 4 pierwsze pełne okresy rozliczeniowe od momentu rozpoczęcia świadczenia Usług w ramach Umowy Głównej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

Dzięki za info, mam nadzieję, że szybko się z tym tematem ogarną i podczepią regulaminy. Zawsze było perfekcyjnie w tym temacie :->
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ewa_Plus »

Ron,
- jak przejdziesz do koszyka (w ofercie tylko SIM), to tam w "szczegółach oferty" są już aktualne regulaminy:
- „DUET 4 – TYLKO SIM (SKLEP INTERNETOWY, ABOGRATIS)”
- „JA+ RODZINA 4 – TYLKO SIM (SKLEP INTERNETOWY, ABOGRATIS)”
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mleeczny
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2017, o 17:52

Przeniesienie numeru z Play

Post autor: Mleeczny »

Witam serdecznie.

Posiadam abonament w sieci Play już na umowie na czas nieokreślony (skończyła mi się umowa i jej nie wypowiedziałem), przeniosłem więc numer do Plus przez internet, w ofercie z telefonem. Dokładnie 14.11 kurier dostarczył telefon i podpisałem wszystkie umowy itp. Do dzisiaj jednak numer nadal nie jest przeniesiony. Mam dwie karty sim w telefonie i karta z Play nadal jest aktywna, natomiast na drugiej jest numer tymczasowy z sieci plus. W statusie przeniesienia numeru mam podane coś w stylu: "Twój dotychczasowy operator zgodził się na przeniesienie numeru.....".

Czy mogę się dowiedzieć w jakim terminie mój numer zostanie przeniesiony ? Rozmawiałem z konsultantem i powiedział mi że zwykle trwa to 3 dni robocze a max 14. Dzisiaj mija 10 dzień roboczy i chciałbym się dowiedzieć konkretnie w jakim terminie Play wyda mój numer.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2017, o 18:10 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki- podobny temat
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Mleeczny,

termin przeniesienia numeru zależy od tego, jaki tryb przeniesienia numeru wybrałeś podczas składania zamówienia. Jaki tryb przeniesienia wybrałeś?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mleeczny
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2017, o 17:52

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Mleeczny »

Do wyboru mialem dwie opcje i wybralem ta przy ktorej w nawiasie bylo napisane ze jest dla umow na czas nieokreslony.
ODPOWIEDZ