Przeniesienie numeru do Plusa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: habish »

Oczywiście jest łatwy sposób aby przeskoczyć to ograniczenie że tylko umowy abonamentowe przy przenoszeniu dostają 3-6 miesięcy gratis jednakże cały proces przeniesienia numeru do Plusa wydłuża się o około miesiąc.
DARIUSZ-WLAZEL
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 7 cze 2012, o 23:36
Lokalizacja: Pabianice

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: DARIUSZ-WLAZEL »

Macie nowa oferte rozmowy bez limitu tylko sim za 25zl miesiecznie..Pytanie,jak nie mam cyfrowego polsatu ani neta w plusie tylko 2numery abonamentowe u Was na kwote 69.90zl za jeden numer,to moge miec ta oferte za 25zl?.Jesli nie to za ile musze miec tylko sim na wszystko no limit co w tej taryfie nowej oferujecie z przeniesieniem od innego operatora z karty na abo.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ewa_Plus »

DARIUSZ-WLAZEL,
- rozumiem, że chodzi o tę ofertę?
Zgodnie z regulaminem programu smartDOM łączone usługi nie mogą być tego samego rodzaju.
Zatem tutaj by weszła standardowa cena 49,90 zł

Jeśli Ci się bardzo nie śpieszy, to możesz przenieść numer najpierw do oferty pre-paid u nas a po 30 dniach konwertować ją na abonament i wówczas skorzystać z tej oferty, w której abonament kosztuje 29,90 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
iperyt
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 15:29

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: iperyt »

Witam.Obecnie jestem w T-Mobile i płacę abonament , jestem dokładnie na tzw. testach za dychę czyli bez umowy terminowej.Czy jeżeli zdecyduję się na przeniesienie numeru do Plusa dostanę 6 miesięcy za 0 zł ?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: habish »

Jeśli w T-Mobile masz abonament to tak.
iperyt
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 15:29

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: iperyt »

patryk7588 pisze:Jeśli w T-Mobile masz abonament to tak.
Pytam bo mam sprzeczne informacje w tej sprawie. Według regulaminu wynika że dostanę , Ty piszesz też że tak , ale konsultanci z czatu na stronie plus.pl piszą że nie dostanę...tylko abonenci na tzw. cyrografie.Chętnie bym przeniósł a właściwie wrócił do Plusa , ale muszę mieć pewność.
Ostatnio zmieniony 1 sie 2016, o 20:02 przez iperyt, łącznie zmieniany 1 raz.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: habish »

Zawsze możesz przejść na Nju z rachunkiem na 30 dni a następnie przejść do Plusa.
Wówczas na 100% jesteś klasyfikowany jako abonent na umowie w innej sieci i dostajesz 6 miesięcy gratis.
Przerabiałem już ten sposób u znajomych kilka razy.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Magda_Plus »

iperyt czy podpisałeś umowę na świadczenie usług w ramach, której jesteś abonentem? Nawet jeśli jest to umowa bezterminowa, wówczas dalej obowiązują Cię warunki oferty abonamentowej, zatem opcja 6 miesięcy gratis powinna być dla Ciebie dostępna, o ile promocja, którą wybierzesz będzie miała taki benefit (ta promocja ma takie rozwiązanie).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
iperyt
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2014, o 15:29

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: iperyt »

Magda_Plus pisze:iperyt czy podpisałeś umowę na świadczenie usług w ramach, której jesteś abonentem? Nawet jeśli jest to umowa bezterminowa, wówczas dalej obowiązują Cię warunki oferty abonamentowej, zatem opcja 6 miesięcy gratis powinna być dla Ciebie dostępna, o ile promocja, którą wybierzesz będzie miała taki benefit (ta promocja ma takie rozwiązanie).
Podpisałem umowę i co miesiąc dostaję faktury od T-Mobile.Chcę wybrać promocję dostępną na stronie Plusa.Czyli rozumiem ze na pewno dostanę te sześć miesięcy gratis , a nie "powinna"?
Mam już w Plusie internet (taki który ze względu na kwotę nie kwalifikuje się do Smart Dom) , czy te konta w razie przeniesienia numerów zostaną automatycznie scalone?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5185
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

iperyt,
iperyt pisze:Podpisałem umowę i co miesiąc dostaję faktury od T-Mobile.
tak, rabat zostanie Ci przyznany.
iperyt pisze: czy te konta w razie przeniesienia numerów zostaną automatycznie scalone?
Dla numeru, który ewentualnie zostanie przeniesiony od innego operatora zostanie założone nowe konto. Możesz dokonać konsolidacji konta i otrzymywać jedną fakturę za wszystkie numery. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=3693.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
hotarti
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2016, o 17:20

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: hotarti »

Witam, mam dwa pytania:
1. W lutym br. podpisałem umowy na telewizję w CP za 59,99 i Internet w Plusie po rabacie w SD za 30zł. Obecnie jestem zainteresowany przeniesieniem nr do Plusa do oferty abonamentowej. Czy składając zamówienie poprzez stronę internetową muszę zaznaczyć box 'Odbierz rabat 50%' żeby został naliczony rabat 18,99zł za trzecią usługę? Szczerze mówiąc wolałbym wziąć telefon bez zaznaczania tej opcji bo te dedykowane dla drugiej rabatowanej usługi są niezbyt atrakcyjne ale nie jestem pewny czy rabat mimo to zostanie naliczony?
2. Czy składając zamówienie telefonicznie na przeniesienie numeru konsultanci są w stanie zaoferować inną, być może lepszą, ofertę niż ta na stronie?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ewa_Plus »

hotarti pisze:1. W lutym br. podpisałem umowy na telewizję w CP za 59,99 i Internet w Plusie po rabacie w SD za 30zł. Obecnie jestem zainteresowany przeniesieniem nr do Plusa do oferty abonamentowej. Czy składając zamówienie poprzez stronę internetową muszę zaznaczyć box 'Odbierz rabat 50%' żeby został naliczony rabat 18,99zł za trzecią usługę? Szczerze mówiąc wolałbym wziąć telefon bez zaznaczania tej opcji bo te dedykowane dla drugiej rabatowanej usługi są niezbyt atrakcyjne ale nie jestem pewny czy rabat mimo to zostanie naliczony?
- regulamin programu smartDOM wymaga oferty dedykowanej, zatem powinieneś zaznaczyć box smartDOM.
hotarti pisze:2. Czy składając zamówienie telefonicznie na przeniesienie numeru konsultanci są w stanie zaoferować inną, być może lepszą, ofertę niż ta na stronie?
- tak, konsultanci mogą zaoferować inna ofertę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
miler74
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2015, o 18:02

Przeniosłem numer z playa do plusa

Post autor: miler74 »

Witam
Około półtora miesiąca temu przeniosłem nr z playa do plusa
Od momentu w którym przeniosłem nr nie dostaje żadnych smsow, połączeń a nawet wiadomości ze ktoś próbował sie ze mna skontaktować TYLKO z sieci Play, gdy wziąłem od znajomego telefon i do siebie zadzwoniłem usłyszałem komunikat "Ten numer nie istnieje" . Dodam ze inni operatorzy nie maja problemów np. Orange wszystko ładnie działa .
Byłem w salonie Plusa to pracowniczka powiedziała ze u nich wszystko jest wporzadku a w salonie Play powiedzieli ze wina leży po stronie plusa ....
I o co tu chodzi, kto ma winę ? I jak najlepiej w szybki sposób rozwiązać ten problem bo nie powiem ale denerwuje mnie już ta sytuacja, pół biedy jak bym dostawał chociaż powiadomienia ze ktoś sie ze mną próbował skontaktować ale tu nic.
Z góry dziękuje za pomoc.
Nr mogę podać PW.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2016, o 08:33 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki- ten sam temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5185
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj miler74,

prześlij proszę numer telefonu poprzez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
JacentyEsz
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 6 sty 2016, o 20:02

Przeniesienie kolejnego numeru.

Post autor: JacentyEsz »

Dzień dobry.
W zeszłym tygodniu przenosiłem trzeci mój numer z Orange do Plusa. Dwa pierwsze poszły bez problemu, przejście z abo na abo. Tym razem z mix na abo.
Zapytałem Panią z Plusa czy czas przeniesienia jest ten sam czyli 120 dni do końca umowy. Pani powiedziała, że nie, że muszą zostać maks 4 doładowania. Ponieważ zostały 4 zrobiłem przeniesienie.
Dziś karta się aktywowała, po czym przyszło info z Plusa, że przeniesienie nie udane, żeby zadzwonić. No więc dzwonię, raz 30 minut, teraz 15 nic z tego. Nikt nie odbiera.
Zadzwoniłem do Orange. Połączenie po 3 minutach. Okazało się jednak, że przy mix jest ten sam warunek czasu co przy abonamencie, czyli 120 dni do końca umowy, a nie 4 doładowania, jak powiedziała Pani w Plusie. W związku z tym odrzucono wniosek
Teraz pytanie co dalej? Ta karta się wyłączy sama, Plus sam dokona ponownej próby za kilka dni (120 dni będzie po 27.8), czy mam wszystko robić raz jeszcze?
Ostatnio zmieniony 22 sie 2016, o 13:12 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączonie wątków - ten sam temat.
ODPOWIEDZ