Przeniesienie numeru do Plusa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Kamillos
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2017, o 19:48

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Kamillos »

A można sprawdzić na jakim etapie jest realizacja mojego zamówienia? bo było złożone w poniedziałek a mamy środę i status się nie zmienił, jest nadal w trakcie realizacji. Nr zamówienia to 201802264747297
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Kamillos,

skontaktuj się w tej sprawie telefonicznie z infolinią sklepu internetowego pod numerem: 601101200 (w dni powszednie w godz. 8.00 - 21.00; połączenie płatne zgodnie z taryfą dostawcy usług, z której korzystasz).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
PiotrekDiax
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2018, o 19:23

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: PiotrekDiax »

Witam.
Posiadam aktualnie numer w Playu (skończyła mi się umowa na abonament i przeszedł na kartę) i otrzymałem propozycję kolejnego abonamentu 35zł/miesiąc w tym nielimitowane rozmowy, sms-y i mms-y do wszystkich i internet bez limitu. Posiadam Telewizję i Internet w ofercie Smart Dom a mimo to po kontakcie z infolinią w celu otrzymania oferty na przeniesienie numeru do waszej sieci dostałem ofertę taką jak standardowa na stronie tj. abonament 40zł/miesiąc w Smart Dom. Gdzie tu sens, gdzie logika? Ponadto na kartę mogę sobie wykupić pakiet 25zł/miesiąc gdzie będę miał dokładnie to samo a jedynie internet 6GB... Czy uda się uzyskać korzystniejszą ofertę?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Marta_Plus »

Witaj PiotrekDiax,

może rozważysz ofertę Plush ABO z umową na ile zechcesz, bez zobowiązań? Za 24,99 zł (abonament z aktywną e-fakturą) masz no-limit na połączenia/SMS/MMS i 10 GB Internetu - ilość GB z tego pakietu zwiększa się wraz ze stażem. Więcej info na temat warunków tej promocji znajdziesz na stronie: http://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
teresabacik
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2018, o 11:54

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: teresabacik »

Witam!
Przenosze nr z Orange do Plusa, karta z nr Orange nie działa, a dalej w Plusie mam nr tymczasowy ( 609 XXX XXX).
Proszę o przyspieszenie przeniesienia mojego numeru. Nr sprawy 000030693518330003.
Pozdrawiam Aneta
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2018, o 13:37 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: ukryłam numer telefonu.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj teresabacik,
teresabacik pisze: karta z nr Orange nie działa,
kiedy wyłączony został numer w sieci Orange?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
teresabacik
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2018, o 11:54

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: teresabacik »

Dziś w nocy przestał działać, nie mogę zalogować się też do aplikacji Orange.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ewa_Plus »

teresabacik,
- aktualizacje dokonują się zwykle po północy. Zatem jeśli dzisiaj w nocy dotychczasowy operator uwolnił numer, to od jutra powinien on już działać na naszej karcie SIM.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
fipii
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2018, o 05:16

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: fipii »

Witam
Wczoraj złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z Play. Numer był na kartę. Kilka minut po północy, karta Play przestała działać, niestety karta Plusha dalej nie działa i jestem odcięty od telefonu. Czy to normalne w tej sieci? Przenosiłem już numer z T-Mobile do Orange i z Orange do Play i przerwa w działaniu trwała od pół godziny do godziny. A Tu juz ponad 5 godzin jestem bez numeru.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj fipii,

telefon był wyłączany i włączany? Jak obecnie wygląda sytuacja?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
fipii
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2018, o 05:16

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: fipii »

Telefon był restartowany. Nadal nie działa, karta nie ma zasięgu, zamiast nazwy sieci mam napisane "Tylko połączenia alarmowe" a jak ktoś do mnie dzwoni to słyszy w słuchawce "Przepraszamy nie ma takiego numeru"
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

fipii,

podeślij proszę numer telefonu poprzez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Baartek95
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2018, o 18:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Baartek95 »

Witam,
Chciałbym przenieść swój numer z abonamentu w siec T-Mobile (umowa przeszła na czas nieokreślony), na PLUSH abo na 24 miesiące. W związku z tym pojawiło się wiele pytań, po pierwsze chciałbym się dowiedzieć więcej na temat numeru tymczasowego, który jak rozumiem otrzymam, oraz jak szybko numer który przenoszę będzie aktywny w nowej sieci. Czy umowa jest naliczana od momentu otrzymania numeru tymczasowego? Oraz co się stanie jak zostanie aktywowany przenoszony numer - będę musiał anulować numer tymczasowy, czy odbędzie się to automatycznie? Nie chciałbym ponosić dodatkowych opłat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Baartek95,
Baartek95 pisze:po pierwsze chciałbym się dowiedzieć więcej na temat numeru tymczasowego, który jak rozumiem otrzymam, oraz jak szybko numer który przenoszę będzie aktywny w nowej sieci.
otrzymasz numer tymczasowy, z którego będzie można korzystać do momentu przeniesienia Twojego numeru do sieci Plus.
Baartek95 pisze:Czy umowa jest naliczana od momentu otrzymania numeru tymczasowego?
Tak.
Baartek95 pisze:Oraz co się stanie jak zostanie aktywowany przenoszony numer - będę musiał anulować numer tymczasowy, czy odbędzie się to automatycznie?
W momencie uwolnienia numeru przez obecnego operatora, numer tymczasowy zostanie zmieniony na docelowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
belecobelegdzie
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 5 kwie 2018, o 09:41

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: belecobelegdzie »

WItam

przenosze numer do plusa z innej sieci w ofercie PLUS. Smartfon RATY Z OPŁATĄ POCZĄTKOWĄ (SKLEP INTERNETOWY)...
Wybrałam ofertę z telefonem, kurier juz jedzie... abonament to 40zł + rata



Jednak w międzyczasie pomyslałam, że chciała bym drugi abonament bez telefonu za połowę ceny... będzie taka możliwość po odebraniu tego zamówienia czy mam nie odbierać i złożyć nowe zamówienie ?


W nowych zamówieniach drugi abonament jest za połowę ceny, bez telefonu.
ODPOWIEDZ