Przeniesienie numeru do Plusa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5185
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

sapcio7,
sapcio7 pisze:Czyli jak to w końcu jest 6 miesięcy przed, czy 120 dni :?: bo to dość spora rożnica :-P
Basia_Plus pisze:wniosek o przeniesienie numeru powinien zostać złożony maksymalnie na 120 dni przed końcem okresu promocyjnego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
suhotnik
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 1 sty 2013, o 20:32

Abo + karta z T-Mobile

Post autor: suhotnik »

Witajcie.
Chciałbym przejść do Plusa (a może przynajmniej się zorientować co dostanę za przejście) z abonamentem i zarejestrowaną na siebie kartą T-Mobile.
Czy są jakieś korzyści (najbardziej interesuje mnie mniejszy abo) z przejścia ?
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2016, o 15:21 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki -ten sam temat
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5185
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj suhotnik,
suhotnik pisze:Chciałbym przejść do Plusa (a może przynajmniej się zorientować co dostanę za przejście) z abonamentem
przenosząc numer abonamentowy poprzez WWW możesz uzyskać 6 miesięcy abonamentu gratis http://www.plus.pl/abonament/przenies-numer#z-telefonem.
suhotnik pisze: i zarejestrowaną na siebie kartą T-Mobile.
numer ten zamierzasz przenieść do abonamentu czy nadal pozostaje w ofercie na Kartę?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
suhotnik
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 1 sty 2013, o 20:32

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: suhotnik »

Zależy, teraz płacę 50zł/3 miesiące. Jeżelu w ano będzie taniej to wezmę abo. To jest numer dziecka, więc nie zależy mi, żeby to było w abo.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5185
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

suhotnik,
suhotnik pisze: To jest numer dziecka, więc nie zależy mi, żeby to było w abo.
przenosząc numer do oferty Ja+ Na Kartę otrzymasz 50% rabatu, który jest przyznawany przez 3 miesiące na jedną z promocyjnych usług. Więcej informacji znajdziesz tutaj http://www.plus.pl/na-karte/przenies-numer.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
panek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 22:24

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: panek »

Witam

Byłem już zdecydowany, żeby przenieść numer do Plusa, abonament na telefon („JA+ do wszystkich bez końca II) i dodatkowo internet mobilny. Niestety doczytałem się, że poza pakietem danych doliczane są także opłaty za video streaming. Nie rozumiem na czym to polega a nie chcę codziennie sprawdzać czy zostało mi coś doliczone do rachunku czy nie.

Jak to wygląda w praktyce? Często są takie sytuacje? Dodam, że telefon ma mi służyć do zwykłego korzystania czyli sms, mms, dzwonienie plus przeglądanie internetu, gps, filmy, ewentualnie muzyka. Z tego co zdążyłem się zorientować nie ma możliwości blokowania korzystania z RTSP.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Magda_Plus »

panek wielokrotnie ten wątek był poruszany. Zajrzyj, proszę, do następujących postów:
http://plusforum.pl/viewtopic.php?p=187255#p187255
http://plusforum.pl/viewtopic.php?p=187277#p187277
http://plusforum.pl/viewtopic.php?p=187255#p187255
Mam nadzieję, że przedstawione tam odpowiedzi co nieco wyjaśnią. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
panek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 23 wrz 2016, o 22:24

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: panek »

Magda_Plus
Umowę na telefon dziś podpisałem. Mam nadzieję, że będę zadowolony :) Warunki dostałem korzystne. Numer przeniesiony będzie pewnie od 1 listopada. Na razie mam tymczasowy. Został jeszcze internet mobilny, ale nie było w salonie urządzenia.

Jeszcze jedno pytanie co do usług multimedialnych, Czy korzystając ze zwykłej przeglądarki też mogę się naciąć na dodatkowe koszty czy tylko instalując aplikacje, które obsługują te protokoły nie łapiące się do pakietu danych?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ewa_Plus »

panek pisze:czy tylko instalując aplikacje, które obsługują te protokoły nie łapiące się do pakietu danych?
- jeżeli transmisja danych nie będzie realizowana z wykorzystaniem protokołu RSTP (czyli np. transmisja na żywo, podgląd przez kamerę jakiś zwierząt itp.), żadne dodatkowe opłaty nie będą naliczane.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Karol 14
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 08:50

Re: Opłata za usługę multimedialną

Post autor: Karol 14 »

Przeczytałem ten wątek i mam ogromne wątpliwości dotyczące mojej ; chęci ; przeniesienia numery do sieci Plus , a może się coś zmieniło ? Proszę o jasną odpowiedz na moje pytanie czy podpisując umowę abonamentową np. za 69.99 zł na połączenia, sms. mms, bez limitu i internetem 10 GB w cenie abonamentu operator może ; dodatkowo wyciągnąć ; z mojej kieszeni opłaty za połączenia telefonu z internetem oczywiście gdy nie będę jeszcze miał przyznany pakiet danych.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2016, o 10:40 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Magda_Plus »

Magda_Plus pisze:panek wielokrotnie ten wątek był poruszany. Zajrzyj, proszę, do następujących postów:
http://plusforum.pl/viewtopic.php?p=187255#p187255
http://plusforum.pl/viewtopic.php?p=187277#p187277
http://plusforum.pl/viewtopic.php?p=187255#p187255
Mam nadzieję, że przedstawione tam odpowiedzi co nieco wyjaśnią. :->
Ewa_Plus pisze: panek napisał(a):
czy tylko instalując aplikacje, które obsługują te protokoły nie łapiące się do pakietu danych?


- jeżeli transmisja danych nie będzie realizowana z wykorzystaniem protokołu RSTP (czyli np. transmisja na żywo, podgląd przez kamerę jakiś zwierząt itp.), żadne dodatkowe opłaty nie będą naliczane.
Karol 14 powyżej znajdują się odpowiedzi, które odnoszą się do przedstawionego przez Ciebie pytania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ola15_14
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 wrz 2016, o 14:21

Przeniesienie numeru z T-Mobile do Plus

Post autor: ola15_14 »

Witam,
mam problem z przeniesieniem numeru z t-mobile do plusa , wypełniałam już dwa razy wniosek i do tej pory nic. Pierwszy raz z prośbą byłam ponad miesiąc temu. Zależy mi na tym aby zostać przy tym numerze.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2016, o 14:42 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki -ten sam temat
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5185
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj ola15_14,

jaki tryb przeniesienia numeru został wybrany?
Dostępne tryby przeniesienia:
• dzień roboczy lub n–dni roboczych (można wybrać termin przeniesienia w przedziale 1-120 dni roboczych),
• termin zgodny z okresem wypowiedzenia umowy u DAWCY (dotychczasowego operatora),
• termin zgodny z dniem zakończenia umowy terminowej u DAWCY (na koniec okresu promocyjnego).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ola15_14
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 wrz 2016, o 14:21

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: ola15_14 »

Wydaje mi się , że tryb pierwszy , przy podpisywaniu wniosku w salonie konsultant mówił , że trzeba czekać kilka dni. Siostra przenosiłam razem ze mną i nie miała takich problemów na następny dzień numer miała już w sieci Plus.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1186
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

Przenosisz numer abonamentowy czy z oferty na kartę?
ODPOWIEDZ