SmartDOM

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: SmartDOM

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj truskawkowylogin,
- jeśli chodzi o obniżenie abonamentu na umowie objętej programem smartDOM z zachowaniem rabatów, to są dedykowane oferty specjalne, w których jest to możliwe. Takimi ofertami dysponuje np. nasz DUK. Jeśli podeślesz mi swój numer przez ten formularz, wówczas zlecę kontakt naszego konsultanta.
W sprawie oferty Cyfrowego Polsatu zapraszam do kontaktu z ich obsługą: http://www.cyfrowypolsat.pl/strefa-abon ... kontakt.cp
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
truskawkowylogin
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2017, o 10:53

Re: SmartDOM

Post autor: truskawkowylogin »

Ewa_Plus pisze:Witaj truskawkowylogin,
- jeśli chodzi o obniżenie abonamentu na umowie objętej programem smartDOM z zachowaniem rabatów, to są dedykowane oferty specjalne, w których jest to możliwe. Takimi ofertami dysponuje np. nasz DUK. Jeśli podeślesz mi swój numer przez ten formularz, wówczas zlecę kontakt naszego konsultanta.
W sprawie oferty Cyfrowego Polsatu zapraszam do kontaktu z ich obsługą: http://www.cyfrowypolsat.pl/strefa-abon ... kontakt.cp
Napisalam wiadomosc w tej sprawie:) prosze o kontakt z DUK. :) Mam pytanie czy ma znaczenie czy zlozone jest wypowiedzenie czy tez nie?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: SmartDOM

Post autor: Ewa_Plus »

truskawkowylogin,
- dziękuję, wiadomość dotarła. Już przekazałam do DUK prośbę o jak najszybszy kontakt z Tobą.
Konsultant przedstawi Ci wszystkie dostępne na daną chwilę oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
truskawkowylogin
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2017, o 10:53

Re: SmartDOM

Post autor: truskawkowylogin »

Dziękuję za przekazanie prośby o kontakt w sprawie przedłużenia umowy :) Jeszcze mam pytanie odnośnie tego wypowiedzenia, czy ma to większy wpływ na uzyskanie interesujących mnie warunków ?
Andrzej62
Szalony PlusManiak
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2014, o 13:32

Re: SmartDOM

Post autor: Andrzej62 »

Złożenie wypowiedzenia, to jest pewien atut chociaż z tym bywa różnie. Na dwoje babka wróżyła :-) . Ale jeśli umowa kończy się w sierpniu, to już trochę za późno na to. Umowa i tak przejdzie na czas nieokreślony.
kriss71
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 3 mar 2016, o 15:27

Re: SmartDOM

Post autor: kriss71 »

witam. Wysokość abonamentu telefonicznego, aby utrzymać SD to 39,99 ( z e-fakturą 29,99) czy 49,99( z e-fakturą 39,99)? pozdrawiam.
truskawkowylogin
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2017, o 10:53

Re: SmartDOM

Post autor: truskawkowylogin »

Chyba kwota abonamentu, który się płaci nie może być niższa niż te 39,99zl.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: SmartDOM

Post autor: Basia_Plus »

truskawkowylogin,
truskawkowylogin pisze: czy ma to większy wpływ na uzyskanie interesujących mnie warunków ?
konsultant DUK proponuje dostępne na tę chwile oferty.

Witaj kriss71,

aby zachować rabaty z Programu smartDOM abonament można obniżyć do kwoty 39,99 PLN z e-fakturą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
truskawkowylogin
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2017, o 10:53

Re: SmartDOM

Post autor: truskawkowylogin »

Ewa_Plus napisałam prywatną wiadomość, proszę o kontakt z DUK. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: SmartDOM

Post autor: Ewa_Plus »

truskawkowylogin,
- przekazałam, więc wkrótce powinien konsultant do Ciebie zadzwonić.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
micholr
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 9 lip 2017, o 16:54

Re: SmartDOM

Post autor: micholr »

Witam.Mam problem, posiadałem 2 x Mix z zobowiązaniem 60 i 50 PLN oraz CP pakiet Premium z rabatem Smart Dom.Z Mix60 kilka dni temu zrobiłem konwersję do Plus Duet.W salonie Plusa powiedziano mi że muszę mieć miesięczne zobowiązanie w abonamencie min.60 PLN.Z tego powodu polecono mi zrezygnować z e-faktury i podpisać umowę na 69.99 aby utrzymać rabat na telewizję.Dzisiaj jednak przestudiowałem regulamin Smart Dom3 i okazuje się że przy wyliczeniu minimalnej kwoty zobowiązania brana jest pod uwagę kwota abonamentu po uwzględnieniu rabatu za e-fakturę nawet jeśli się z niej zrezygnuje przy podpisaniu umowy uprawniającej.W moim przypadku byłoby to 59.99.Co zrobić żeby utrzymać rabat na CP?Dziękuję z góry za porady.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: SmartDOM

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj micholr,
- jeśli rabat spadnie, to najlepiej będzie wówczas złożyć reklamację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
truskawkowylogin
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2017, o 10:53

Re: SmartDOM

Post autor: truskawkowylogin »

kriss71 pisze:witam. Wysokość abonamentu telefonicznego, aby utrzymać SD to 39,99 ( z e-fakturą 29,99) czy 49,99( z e-fakturą 39,99)? pozdrawiam.
Witam, i jaki abonament uzyskałeś przy smartdomie ? Pozdrawiam.
PanKracy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2017, o 09:41

Re: SmartDOM

Post autor: PanKracy »

Witam,
Mam pytanie. Posiadam abonament w plusie na kwotę 59,90 zł i chciałbym dokupić cyfrowy Polsat w ramach usługi Smartdom. Wybrałem oferte premium max, która przed rabatem wynosi 99,99 zł. Który abonament będzie przez Państwa brany pod uwagę przy obniżaniu o 50% - umowa na telefon ( korzystniejsza dla Państwa), czy też umowa cyfrowego polsatu ( korzytniejsza dla mnie). Przy umowie na telefon zyskam 30,00 zł, natomiast przy cyfrowym polsacie 50,00 zł. Kto i co o tym decyduje? Pozdrawiam
truskawkowylogin
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 5 lip 2017, o 10:53

Re: SmartDOM

Post autor: truskawkowylogin »

Witam, skoro masz juz telefon to on będzie pierwszą umową, a na telewizję będziesz miał rabat. Ten abonament telefoniczny z efakturą masz za taka kwotę? Bo można miec z efakturą obniżony o 10zl, więc telefon za 49,90 może być a telewizja rabat ze smartdomu.
ODPOWIEDZ