SmartDOM

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
monkey22
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 maja 2017, o 13:12

Re: SmartDOM

Post autor: monkey22 »

Niestety nie pamietam daty i godziny co było w pazdzierniku . A TERAZ NAJLEPSZE . chwile temu dzwonił do mnie szwagier i tez dostał fakture bez rabatu , . Przenosił dwa numery w listopadzie z play do plusa ( ALE NIE BRAŁ TV jak ja ) tylko dwa abonamenty po 69.99 i tez konsultant mu wmawiał ze dostanie na drugi numer rabat 10 zł a nic nie dostał. WOW no dziwne to strasznie ze i mi i szwagrowi konsultanci te same kity wciskali :)
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: SmartDOM

Post autor: ktry »

Celowo kłamią. Ja bym też się nadział na tą dychę jak by nie to forum. Wszyscy kłamali nie tylko jeden ,a tu specjaliści mówili co innego. Teraz przed każdą decyzją i o wszystkie rzekome rabaty i promocje pytam na tym forum . Co tu powiedzą to jest święta prawda i nie słucham żadnych oszustów ,tak zwanych konsultantów. Są i oczywiście uczciwi ,ale to rzadkość w dzisiejszych czasach ,nastawionych na sprzedaż i jak największą prowizję od niej.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: SmartDOM

Post autor: Basia_Plus »

monkey22,
monkey22 pisze: dzwonił do mnie szwagier i tez dostał fakture bez rabatu ,
w jakich promocjach umowy zostały zawarte?
Zgodnie z tym, co pisała Ewa Plus, umowa powinny być zawarta w ofercie dedykowanej do Programu smartDOM.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
monkey22
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 9 maja 2017, o 13:12

Re: SmartDOM

Post autor: monkey22 »

Basia_Plus pisze:monkey22,
monkey22 pisze: dzwonił do mnie szwagier i tez dostał fakture bez rabatu ,
w jakich promocjach umowy zostały zawarte?
Zgodnie z tym, co pisała Ewa Plus, umowa powinny być zawarta w ofercie dedykowanej do Programu smartDOM.
w tej samej co ja. a najlepsze bo rozmawiał z konsultantem na GŁOSNYM i kilak osob słyszało jak wciskał ze dostanie rabat 10 zł na kolejny numer.



PS> moje umowy były zawarte w programie smartdom bo przeciez mam 50% tansza telewizje z racji tego ze wykupiłem abonamanety na telefony i tv w plusie i polsacie. Cały czas podkreslam ze konsultanci perfidnie kłamali i obiecywali te rabaty .Na przyszłośc bede madrzejszy i będe kazda rozmowe nagrywał i przechowywał pliki w laptopie do pierwszej faktury
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: SmartDOM

Post autor: Basia_Plus »

monkey22,
monkey22 pisze:obiecywali te rabaty
zatem zgodnie z tym, co sugerował Patryk 7588 złóż ponownie reklamację w tej sprawie. Informacje jak złożyć reklamację znajdziesz tutaj http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _topview=1.
Podaj nam tutaj numer zgłoszenia postaramy się przyspieszyć jego rozpatrzenie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
monkey22
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 9 maja 2017, o 13:12

Re: SmartDOM

Post autor: monkey22 »

Basia_Plus pisze:monkey22,
monkey22 pisze:obiecywali te rabaty
zatem zgodnie z tym, co sugerował Patryk 7588 złóż ponownie reklamację w tej sprawie. Informacje jak złożyć reklamację znajdziesz tutaj http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _topview=1.
Podaj nam tutaj numer zgłoszenia postaramy się przyspieszyć jego rozpatrzenie.
złożyłem ponownie reklamacje i po godzinie otrzymałem juz SMS a nie maila że na reklamacje otrzymałem już wczesniej odpowiedz i ponowna reklamacja nie bedzie rozpatrzona. .


Jedynie wiem +- w jakie dni prowadziłem rozmowy z konsultantami i to wszystko . Nie upierałbym sie ale nie lubie jak ktos mnie oszukuje i to w taki perfidny sposób , Ktoś powie ze głupie 10zł ale za cały okres umowy to jest 180 i o sam fakt chodzi.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: SmartDOM

Post autor: Ewa_Plus »

monkey22,
- czy mógłbyś przesłać mi treść swojego maila z tą dzisiejszą reklamacją przez ten formularz?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
monkey22
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 9 maja 2017, o 13:12

Re: SmartDOM

Post autor: monkey22 »

Prosze przeczytac, Mam zdjecia tej rozmowy z konsultantem.. Teraz dokonałem rozmowy takiej samej jak przed podpisywaniem umów gdzie miałem dostac rabat .Dokładnie tak samo rozmowy wyglądały .. Czy to jest ok??


Witaj w Plus
Katarzyna xxxxxxxx
Konsultant Sprzedaży

Katarzyna xxxxxxx
Witaj, Tomasz. W czym mogę pomóc?
Tomasz
Witam. Mam pytanie , Chodzi o abonamenty za 69.99 - czy przy przeniesieniu z innych sieci dwóch abonamentów przysługuje rabat 10zł na drugi abonament??? Tzn. przenosząc pierwszy abonament z Tmobile będe płacił 69.99 i jak dodatkowo przeniosę kolejny abonament z PLAY to załapie sie na rabat 10zł i całościowy abonament będzie wynosił 129.99zł??
Katarzyna xxxxxxxx
Jeśli przeniesienie Pan dwa numery jednocześnie to na drugi numer otrzyma Pan rabat -50%
Tomasz
oba abonamenty na jedno nazwisko i jednakowe dane.
Rabat 50% bede chciał wykorzystać na TV w Polsacie bo tez bede przenosił z NC+
Przyjmijmy taki scenariusz ze przenosze pierwszy numer za 69.99 ./ potem biore TV w polsacie i dostaje rabat 50% a pozniej przenosze kolejny numer na abonament to czy wtedy dostane 10 zł rabatu na kolejny abonament
Katarzyna xxxxxxxx
tak, jak najbardziej
Tomasz
I jest to pewne ?? nie bedzie niespodzianek na pierwszej fakturze ?? przyjdzie za telefony 129.99 a nie 139.99??
Katarzyna xxxxxxx
Nie będzie takiej sytuacji.
Tomasz
ok. dziekuje
Przeczytana
Ostatnio zmieniony 11 maja 2017, o 08:22 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: ukryłam dane
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: SmartDOM

Post autor: Ewa_Plus »

monkey22 pisze:Witam,
W październiku 2016 roku przeniosłem abonament z Tmobile do plusa i zakupiłem abo 69.99 z telefonem honor . (...) miesiąc później przeniosłem drugi abonament ( tym razem z PLAY) i również zakupiłem abo 69.99 z telefonem honor. (...)
- obecnie program smartDOM działa na nieco innych zasadach. Regulamin obowiązujący jesienią zeszłego roku zakładał możliwość uzyskania Benefitu pod warunkiem zawarcia umowy w dedykowanej promocji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
monkey22
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 9 maja 2017, o 13:12

Re: SmartDOM

Post autor: monkey22 »

Ewa_Plus pisze:
monkey22 pisze:Witam,
W październiku 2016 roku przeniosłem abonament z Tmobile do plusa i zakupiłem abo 69.99 z telefonem honor . (...) miesiąc później przeniosłem drugi abonament ( tym razem z PLAY) i również zakupiłem abo 69.99 z telefonem honor. (...)
- obecnie program smartDOM działa na nieco innych zasadach. Regulamin obowiązujący jesienią zeszłego roku zakładał możliwość uzyskania Benefitu pod warunkiem zawarcia umowy w dedykowanej promocji.
Niech mi pani wierzy że sobie nic nie wymyśliłem i dokładnie takie same informacje przekazało mi kilku konsultantów ( chat i infolinia) nie robiłbym z siebie głupka po forach gdyby mi nikt nie wciskał rabatów na drugi numer. Ponadto grzecznie bym zapłacił fakture na 139.99 i nie szukał teorii spiskowych.,Zwyczajnie czuje się oszukany i wprowadzony w błąd przez konsultantów .
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: SmartDOM

Post autor: Ewa_Plus »

monkey22,
- dlatego zaproponowałam pomoc:
Ewa_Plus pisze:monkey22,
- czy mógłbyś przesłać mi treść swojego maila z tą dzisiejszą reklamacją przez ten formularz?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
monkey22
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 9 maja 2017, o 13:12

Re: SmartDOM

Post autor: monkey22 »

ok poszlo.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: SmartDOM

Post autor: Ewa_Plus »

monkey22,
- dziękuję. Przekazałam do ponownej weryfikacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
monkey22
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 9 maja 2017, o 13:12

Re: SmartDOM

Post autor: monkey22 »

Dziękuje bardzo .
monkey22
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 9 maja 2017, o 13:12

Re: SmartDOM

Post autor: monkey22 »

Dziś zadzwonił do mnie konsultant i stwierdził ze reklamacja po głębszej analizie była zasadna i została zrealizowana pozytywnie i że następna faktura bedzie już z rabatem.Dziwne to że co konsultant to inaczej opowiadał no i dwie pierwsze reklamacja negatywne ze nie ma podstaw do rabatu a ostatecznie jednak uznali . Echh ,wychodzi na to ze człowiek cały czas musi walczyc o swoje . Dzięki za pomoc
ODPOWIEDZ