SmartDOM

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Ewa_Plus »

patrol69,
- przy POWER LTE podstawowy limit danych jest do wykorzystania na wszystkie technologie, także LTE.

W sprawie wyłączenia usług dodatkowych wyślij zgłoszeniowe zautoryzowane do pracowników IOK zgodnie z tym opisem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Karol1
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 18 sie 2014, o 11:11

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Karol1 »

Ewa_Plus pisze:Karol1,

mam już potwierdzenie, na numerze żony, który przerejestrujesz na swoją jednoosobową działalność gospodarczą otrzymasz upust 10 zł.
Czy to jest cały czas aktualne , ponieważ uzyskałem niedawno informacje od znajomego że oferty biznesowe podobno nie biorą udziału w smartDom ?
paolo92
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2014, o 18:57

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: paolo92 »

Paranoja z tym smartDOM, konsultanci na infolinni twierdzą że przysługuje rabat, natomiast osoby rozpatrujące reklamacje że nie.
Co najciekawsze, to przyznano mi rabat smartDOM, a później odebrano - zapraszam na mój wątek http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... om#p144629
patrol69
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 19 paź 2013, o 14:46

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: patrol69 »

Ewo wyslalem przez ten formularz z tym ze wysylalem rowniez wczesniej juz 3 razy i nie bylo zadnej odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony 4 lis 2014, o 13:33 przez patrol69, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Magda_Plus »

Karol1 - wyjaśniam, że Klientów biznesowych obowiązuje program smart FIRMA od 27.10.2014

paolo92 – trzymaj się, proszę swojego wątku. Rozumiem zaistniałą sytuację, niemniej udzielone Ci odpowiedzi przez Krzyśka _ Plus są prawidłowe.

patrol69 – kwestia Power LTE oraz FUP nie jest powiązana z tym wątkiem. Jeśli chcesz się wypowiedzieć w tej sprawie to zapraszam do wątków w Oficjalnym Dziale – Plus Internet.

Ponadto, Program smartDOM nie jest promocją a ofertą dodatkową do promocji związanych z POWER LTE. Informacje o FUP znajdują się w regulaminie promocji, jaka obowiązuje Cię w przypadku Internetu mobilnego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
paolo92
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2014, o 18:57

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: paolo92 »

Magda_Plus pisze: paolo92 – trzymaj się, proszę swojego wątku. Rozumiem zaistniałą sytuację, niemniej udzielone Ci odpowiedzi przez Krzyśka _ Plus są prawidłowe.
Tu się z Panią nie zgodzę, ponieważ Pan Krzysztof:
1. Rozpatruje moją sprawę na podstawie najnowszego regulaminu, ja natomiast umowę zawarłem 2 lipca, gdzie obowiązywał inny regulamin (udało mi się go odnaleźć)
2. Nie zna mojej taryfy, moja umowa jest ujęta jako "promocja dla stałych klientów" i w ramach tej promocji otrzymałem 3 pakiety, które ujmują się w jedną całość, co widać na fakturze - załączona do mojego wątku Obrazek
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Magda_Plus »

paolo92 w dalszym ciągu podtrzymuję stanowisko. Odpowiedzi były udzielane na podstawie regulaminu Programu smartDOM z dnia 25 czerwca 2014, który obowiązywał w momencie zakupu aktywacji przez Ciebie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
paolo92
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2014, o 18:57

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: paolo92 »

Czyli to co na fakturze jest oznaczone jako "Abonament" to nie abonament ?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Magda_Plus »

paolo92 na drugiej stronie faktury znajduje się tabla zawierająca informacje o Twoim abonamencie, sprawdź tam jaka jest obowiązująca wysokość Abonamentu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
paolo92
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2014, o 18:57

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: paolo92 »

Tam mam nazwy pakietów (żaden nie ma w swej nazwie słowa "abonament" ) z umowy i "Abonament- łączny" 69,00 zł.

Regulamin z DNIA 25.06.2014 r. mówi jedynie że "minimalna wartość jego miesięcznego zobowiązania wynosi 49,90 zł z VAT", tak więc reszta co Państwo mówią to tylko Państwa interpretacja (zaczerpnięta z nowego regulaminu) i próba wprowadzenia klienta w błąd.
Bo zgodnie z tym zapisem jakby nie patrzeć to spełniam ten warunek, ponieważ wartość mojego miesięcznego zobowiązania to 69 zł a minimalnie musi być 49,9.
W starym regulaminie nie ma zapisu, takiego jaki jest w nowym regulaminie, który dawałby państwu możliwość interpretacji w różny sposób, także tu mamy do czynienia tylko z "minimalną wartością miesięcznego zobowiązania" a nie ze słowem "abonament" jak to jest w nowym regulaminie, również gdzie został umieszczony zapis co się nie wlicza w abonament - a tu mamy do czynienia ze starym regulaminem, który mówi tylko o miesięcznym zobowiązaniu w którym się wszystko wlicza (nawet raty, jeżeli ktoś takowe miał).
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Magda_Plus »

paolo92 zgodnie z tym, co napisałeś w wątku http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... om#p144629 masz taryfę OMG 39,90 zł, zatem to jest Twoja nominalna opłata za taryfę.
W fakturze widnieją dodatkowe opłaty za pakiety, które w każdej chwili możesz wyłączyć. Żaden z nich nie jest zaszyty w taryfie - czyli nie jest stałym elementem opłaty abonamentowej (takiego pakietu nie można wyłączyć).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
paolo92
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2014, o 18:57

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: paolo92 »

Gdzie jest to w regulaminie zapisane ???

W regulaminie mamy tylko minimalną wartość zobowiązania i nie ma żadnego zapisu o wykluczeniach, co się nie wlicza w w tą wartość.

Proszę też się zapoznać z regulaminem mojej taryfy, a nie strzelać w ciemno. Każdy pakiet jest częścią umowy i jest równoważny, ponieważ został przyznany na podstawie specjalnej oferty promocyjnej dla stałych klientów, i nie jest tak jak Pani uważa, że jest to standardowa taryfa OMG z dodatkami.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Krzysiek_Plus »

paolo92, dodatkowe usługi nie są częścią abonamentu. W twoim regulaminie powinna być tabela z informacją ile wynosi abonament. Najczęściej jest to §2 pkt 1.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
paolo92
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 30 paź 2014, o 18:57

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: paolo92 »

Jak widać są częścią abonamentu skoro takie faktury państwo wystawiają - to państwo piszą na fakturze pozycje abonament i w niej jest kwota 69 zł, a kolejna kwestia to regulamin nic nie mówi o abonamencie tylko o minimalnym miesięcznym zobowiązaniu. Tak więc różnica jest duża.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Krzysiek_Plus »

paolo92, tak ale minimalne zobowiązane w Twoim przypadku wynosi 39,90 z pozostałych usług możesz w dowolnym momencie zrezygnować, nie jesteś zobowiązany do korzystania z nich.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ