SmartDOM

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: habish »

@Elwiraa
Ale dostałaś już do zapłacenia drugą lub trzecią fakturę na której nie są naliczone rabatowe składki?
wojtek_w
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2014, o 07:26

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: wojtek_w »

Ja też zostałem oszukany... Zachęcony przez pracownika salonu promocją smartDom, wziąłem jako pierwszą usługę internet LTE za 59.90zł aby kwalifikować siędo promocji. Drugą usługą miał być abonament na telefon po zakończeniu umowy w Orange. Pracownik sprawdził kiedy kończy się moja umowa i zapewnił mnie że kwalifikuję się do promocji. Przedstawił mi ofertę, jednak ja poprosiłem o taką taryfę, która będzie najtańsza i zarazem kwalifikuje siędo promocji SmartDom. Pracownik przedstawił mi taryfę abonamentu LTE 49.99zł zapewniając mnie że ta taryfa jest odpowiednia. Dodał jeszcze że jeżeli zdecyduję się na efakturę, mój abonament zostanie obniżony do kwoty 39,90zł. Zapytałem więc czy w takim razie nadal będę się kwalifikował do promocji, gdyż chwilę wcześniej pracownik mówł że musi być minimum 49,90... Zostałem jeszcze kilkukrotnie zapewniony że promocja mnie obejmie.

W terminie sugerowanym przez pracownika salonu, wróciłem aby podpisać umowę abonamentu. Tym razem byłem obsługiwany przez kierownika salonu! Przybliżyłem mu ofertę którą przedstawił mi pracownik jego salonu, a kierownik zamiast wyprowadzić mnie z błędu, potwierdził słowa swojego poprzednika zapewniając mnie również kilkukrotnie że wszystko jest w porządku.

Po trzech miesiącach bezpłatnego korzystania z telefonu dostałem fakturę z pełną kwotą abonamentu za telefon, więc zatelefonowałem do BOK w celu jej wyjaśnienia. Pracownik poinformował mnie iż mógł gdzieś wkraść się błąd i napisał w moim imieniu reklamację, która została odrzucona z powodu tego że mój abonament wynosi 39,90 i nie kwalifikuje się do promocji... Napisałem więc drugą reklamację i czekam na odpowiedź.

Jako sieć straciliście zupełnie moje zaufanie. Uważam ponadto że wasi pracownicy są niekompetentni i nieuczciwi. Nikomu ze znajomych nie polecę tej sieci. Jeżeli reklamacja nie zostanie uwzględniona, myślę że UOKiK zajmie się tą sprawą.
Elwiraa
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2014, o 08:50

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Elwiraa »

@patryk7588
Otrzymałam tylko pierwszą fakturę na pełną kwotą. Wiem, że rabat może być naliczony dopiero od drugiej faktury. Z tym że konsultant powiedział mi, że na moim koncie w ogóle nie jest zaznaczone,że mam mieć promocję smartdom. Polecił złożyć reklamację, którą właśnie mi odrzucono i nie wiem dlaczego, bo wg mnie (i paru konsultantów z którymi rozmawiałam) spełniam wszystkie warunki, aby korzystać z promocji smartdom.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Magda_Plus »

Elwiraa i wojtek_w czy możecie mi napisać przez ten formularz jakich numerów dotyczyły wasze reklamacje i kiedy zostały zgłoszone.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Karol1
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 18 sie 2014, o 11:11

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Karol1 »

Witam
posiadam abonament 59,90 brutto na firmę , chce przerejestrować telefon żony również na swoją firmę , płąci abonament również 59,90 brutto , czy po przeniesieniu nr otrzymam rabat 10 zł na jedną z umów z tytułu smartdom ?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Magda_Plus »

Karol 1czy Twoja firma jest jednoosobową działalnością gospodarczą?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Karol1
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 18 sie 2014, o 11:11

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Karol1 »

Magda_Plus pisze:Karol 1czy Twoja firma jest jednoosobową działalnością gospodarczą?
Tak
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Magda_Plus »

Karol1 czekam na odpowiedź w przedstawionej przez Ciebie kwestii.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Karol1
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 18 sie 2014, o 11:11

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Karol1 »

Magda_Plus pisze:Karol1 czekam na odpowiedź w przedstawionej przez Ciebie kwestii.
ok
wojtek_w
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2014, o 07:26

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: wojtek_w »

Magda_Plus dziękuję Pani za pomoc.

Moja reklamacja zostala rozpatrzona pozytywnie.
Pozdrawiam.
Karol1
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 18 sie 2014, o 11:11

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Karol1 »

Karol1 pisze:Witam
posiadam abonament 59,90 brutto na firmę , chce przerejestrować telefon żony również na swoją firmę , płąci abonament również 59,90 brutto , czy po przeniesieniu nr otrzymam rabat 10 zł na jedną z umów z tytułu smartdom ?
Czy ktoś udzieli odpowiedzi na to pytanie ?
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: ktry »

Skorzystałem już z oferty.Mam trzy usługi.Jest to na jednoosobową działalność. Jak bym chciał teraz przenieść drugi numer z pleya,ale tym razem wybierając taryfę firmową ze względu na tańsze telefony.Czy dostanę zniżkę te 10 zł za smartdom.Czy musi to być taryfa indywidualna na firmę taką jak brałem jako drugą usługę,bo jak wiadomo na taryfie firmowej super smartdom nie dział.Ale przy tym rabacie 10 zł może jest inaczej.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Ewa_Plus »

Karol1,
- przepraszam za długi czas oczekiwania, ale nie mamy jeszcze potwierdzenia. :oops:
Wysłałam interwencję w tej sprawie.

ktry,
- tak, dostaniesz 10 zł zniżki na nowej umowie wybierając taryfę firmową.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Marekmat
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2014, o 21:17

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Marekmat »

Witam wszystkich rozczarowanych programem smartDom. Ja również dałem się wprowadzić w maliny . W lipcu ,w oddziale Polsatu w Andrychowie zleciłem dobranie usług do posiadanej telewizji za 49 zł. tak abym mógł przystąpić do programu smartDom. Pracownik salonu dopasował mi internet 30G LTE(informując mnie że to jedyna opcja w której po wykorzystaniu limitu transfer nie jest obniżany do minimum, co też jest nie prawdą) za 1/2 ceny i telefon w Plusie jako trzecią usługę za 1,07. Oczywiście po 3 miesiącach nadal za telefon wystawiają mi rachunek bez zniżki , a na moją reklamację odpowiedziano mi dzisiaj że o 3 zł. za mało wynosi opłata za dwie pierwsze usługi aby mi przyznać rabat. Mam zamiar unieważnić umowę w związku z umyślnym wprowadzeniem w błąd przez pracownika salonu który powinien wiedzieć na jakich zasadach można korzystać z kolejnych zniżek.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: smartDOM - jedno wielkie OSZUSTWO, KLAMSTWO !

Post autor: Ewa_Plus »

Marekmat,
- podeślij swój numer telefonu oraz dane (imię i nazwisko, adres), przez ten formularz.

Karol1,

mam już potwierdzenie, na numerze żony, który przerejestrujesz na swoją jednoosobową działalność gospodarczą otrzymasz upust 10 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ