SmartDOM

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
iwona1962
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 gru 2016, o 14:17

Re: SmartDOM

Post autor: iwona1962 »

Witam

14.X. 2016 r. podpisaliśmy nową umowę z Cyfrowym Polsatem w punkcie Plus gdyż zaoferowano nam usługę SMARTDOM ( mamy 3 telefony na abonament w plusie na firmę). Pan zapewniał nas że przysługuje nam SMARTDOM i że w związku z tym obowiązuje nam 50% na 2 produkt jakim miała być telewizja również wzięta na firmę . Podaliśmy dane firmy ( NIP pesel itp) . Oferta była taka że przez pierwsze 2 miesiące nie płacimy nic a następnie 49,90 za następne. Dnia 30 listopada otrzymaliśmy sms aby wpłacić za telewizję - nie było kwoty jedynie ze termin mija 14.XII.2016 . Zadzwoniłam do BOK-u i dowiedziałam się że mamy zapłacić 109,99 a nie 50 zł jak było ustalane . Okazało się że w ogóle nie jesteśmy podpięci do SMARTDOMU. Złożyłam reklamację i następnego dnia była już rozpatrzona - negatywnie. Czemu ?? Ponieważ pracownik ( bądź ktoś w cyfrowym polsacie) nie podpiął TV na firmę gdzie mamy telefony a pod osobę prywatną. Ja się pytam jakim cudem ??? skoro do mej umowy dołączony jest program SMARTDOM pozaznaczane na zielono co i ile mamy płacić. Dodam że dopiero jak zaczęłam przeglądać umowę zauważyłam brak podpisu pracownika wystawiającego umowę co mnie zdziwiło a po 2 jakim cudem skoro wcześniej płaciłam 99,99 zł za TV wracałabym do Polsatu za 109,99 ??

Dla mnie to jest oszustwo - jak mozna tak robić ludzi ??


Co teraz można z tym zrobić ??

Bo dla mnie to jesli nie zostanie wyjaśnione to pozostaje droga sądowa .
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: SmartDOM

Post autor: Basia_Plus »

Witaj iwona1962,

złóż proszę jeszcze raz w tej sprawie reklamację. Zaznacz w zgłoszeniu, że posiadasz telefony w Plusie zarejestrowane na firmę oraz, że zawarta została umowa w CP na osobę fizyczną i nie został naliczony rabat z Programu smartFIRMA.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: SmartDOM

Post autor: habish »

Regulamin SmartDom skończył się 30.11.2016, kiedy nowa wersja?

EDYCJA:
Ok, znalazłem wersję do 7.12.2016: http://www.plus.pl/documents/16/6006667 ... 012016.pdf
Myślę że warto aktualizować także regulamin na stronie: http://www.plus.pl/regulaminy-i-cenniki bo tam ciągle jest wersja aktualna do dnia 23.05.2016...
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: SmartDOM

Post autor: Basia_Plus »

patryk7588,

przekazałam do odpowiedniej komórki naszej sieci.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michal8937
PlusManiak
Posty: 125
Rejestracja: 17 maja 2011, o 19:04
Kontakt:

Re: SmartDOM

Post autor: michal8937 »

Kiedy się pojawią znowu telefony z jednorazową opłatą?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: SmartDOM

Post autor: Magda_Plus »

michal8937 w przypadku przedłużenia umowy w ramach Programu SmartDOM nie ma póki co zmiany warunków zawieranych umów.
W przypadku zawierania umów poprzez sklep internetowy i przystępowania do SmartDOM można skorzystać z oferty ze sprzętem za jednorazową opłatę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: SmartDOM

Post autor: habish »

A co z Plus Internet?
Na stronie www tylko oferty ratalne, bez znaczenia czy to nowa umowa czy przedłużenie, bez znaczenia czy w SmartDom czy nie.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: SmartDOM

Post autor: Magda_Plus »

patryk7588 pisze:Na stronie www tylko oferty ratalne, bez znaczenia czy to nowa umowa czy przedłużenie, bez znaczenia czy w SmartDom czy nie.
W przypadku Plus Internet oferta będzie ratalna za pośrednictwem sklepu internetowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pilot2004
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 13 paź 2013, o 00:02

Re: SmartDOM

Post autor: pilot2004 »

Witam,
chciałem przystąpić do SMARTDOM - mam internet w Plusie za 59,9 zł - i nabyć TV w Polsacie.
Zrobiłem zamówienie w niedzielę - na Happy Hours - do dziś cisza - nikt z konsultantów nie oddzwonił.
Czy to normalne - ile się czeka ...... ?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: SmartDOM

Post autor: Basia_Plus »

Witaj pilot2004,

zamówienia składane przez sklep internetowy potwierdzane są od razu. Być może wiadomość wpadła do skrzynki spam?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Andrzej62
Szalony PlusManiak
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2014, o 13:32

Re: SmartDOM

Post autor: Andrzej62 »

Magda_Plus pisze:
patryk7588 pisze:Na stronie www tylko oferty ratalne, bez znaczenia czy to nowa umowa czy przedłużenie, bez znaczenia czy w SmartDom czy nie.
W przypadku Plus Internet oferta będzie ratalna za pośrednictwem sklepu internetowego.
Czy po okresie promocyjnym sprzęt przechodzi na własność?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: SmartDOM

Post autor: Magda_Plus »

Andrzej62 pisze:Czy po okresie promocyjnym sprzęt przechodzi na własność?

Tak, o ile spłaci się raty. Jeśli nie wówczas, dalej należy uiszczać opłaty z tytułu rat do momentu wywiązania się z umowy ratalnej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Andrzej62
Szalony PlusManiak
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2014, o 13:32

Re: SmartDOM

Post autor: Andrzej62 »

Jeśli dobrze rozumiem, sprzęt nie jest "parowany z kartą sim" konkretnego operatora [pytam o ZTE MF971V] i po zakończeniu umowy [a nawet w trakcie jej trwania] będzie współpracował z dowolną kartą, tak?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: SmartDOM

Post autor: Magda_Plus »

Andrzej62 pisze:Jeśli dobrze rozumiem, sprzęt nie jest "parowany z kartą sim" konkretnego operatora [pytam o ZTE MF971V] i po zakończeniu umowy [a nawet w trakcie jej trwania] będzie współpracował z dowolną kartą, tak?
Dokładnie tak. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
fazafm
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 16:08

Re: SmartDOM

Post autor: fazafm »

Witam. Jako pierwsza usluge uprawniajaca posiadam Telewizje Cyfrowy Polsat Pakiet Premium 99,99zl Jako druga internet 60 GB i jako trzecia ze znizka 48,90 zl telefon . Poniewaz oferta telewizyjna to tak zwana Multioferta ( dodatkowa karta sim telefon internet po 1 zl ) , a cyfrowy polsat zamyka ta taryfe rodzi sie pewien problem. Podpisujac porozumienie z cyfrowym polsatem na rozwiazanie umowy z multioferta i podpisanie nowej umowy o tej samej lub wyzszej kwocie bazowej trace rabaty w smartdom. Jest to sytuacja w ktorej niestety polsat nie pozostawia mi zadnej mozliwosci utrzymania korzystnych dla mnie rabatow smartdom. W jaki sposob moge utrzymac te rabaty zawierajac tak zwane porozumienia jak sama nazwa mowi porozumienie nie powinno byc z zasady opcja mniej korzystna dla ktorejs ze stron. Czy istnieje mozliwosc by druga umowe w plusie zrobic jako uprawniajaca do znizek a podpisujac nowa umowe w CP na Tv uczynic ja 2 z rabatem 50% i zachowac znizke na trzecia usluge 48,90 zl ? Chyba obu stronom powinno zalezec na wyjsciu z tej patowej sytuacji.
ODPOWIEDZ