reklamacja-uszkodzony telefon gdzie odesłać??

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dawidkaczmarek
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 cze 2015, o 15:18

reklamacja-uszkodzony telefon gdzie odesłać??

Post autor: dawidkaczmarek »

Witam.W poniedziałek przyjechał do mnie kurier z przedłużoną umową abonamentową oraz nowym telefonem Microsoft Lumia 535.We wtorek po uruchomieniu telefonu okazało się ze zaraz po wybraniu numeru ekran gaśnie i robi się nie aktywny.pomaga jedynie silne naciśnięcie prawego górnego narożnika.Stwierdziłem ze uszkodzony jest czujnik odpowiedzialny za wyłączanie ekranu podczas rozmowy.Chciał bym ten telefon odesłać żeby go naprawiono lub wymieniono tylko nie wiem gdzie.Wraz z umową jest formularz przez który mogę całkowicie zrezygnować z przedłużenia umowy i telefonu.\Tylko pytanie czy jak odeśle telefon wraz z rezygnacją z przedłużenia umowy to np za miesiąc będę mógł ją znów przedłużyć??Do końca starej umowy zostało 6 miesięcy.

z góry dziękuje za pomoc
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: reklamacja-uszkodzony telefon gdzie odesłać??

Post autor: Krzysiek_Plus »

dawidkaczmarek pisze:Wraz z umową jest formularz przez który mogę całkowicie zrezygnować z przedłużenia umowy i telefonu.\Tylko pytanie czy jak odeśle telefon wraz z rezygnacją z przedłużenia umowy to np za miesiąc będę mógł ją znów przedłużyć??
Tak jest taka możliwość, możesz również skorzystać z gwarancji i przekazać telefon do serwisu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
PlusToGówno
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2017, o 00:06

Re: reklamacja

Post autor: PlusToGówno »

mam ten sam problem. płacę rachunek 10 zł wyższy niż ustalony, telefon nie działa, dzwoniłam w wakacje o rękojmię.. do tej pory kurier nie dojechał..
Jak zakończyć tę umowę?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2017, o 11:22 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do właściwego działu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: reklamacja-uszkodzony telefon gdzie odesłać??

Post autor: Joanna_Plus »

PlusToGówno,
PlusToGówno pisze:mam ten sam problem. płacę rachunek 10 zł wyższy niż ustalony
Doprecyzuj proszę.
PlusToGówno pisze:telefon nie działa, dzwoniłam w wakacje o rękojmię..
Gdzie kierowane było takie zgłoszenie? W jakim kanale sprzedaży zakupiony został ten telefon?
PlusToGówno pisze:Jak zakończyć tę umowę?
Do kiedy ona trwa?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ