Bonus Plus.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Bonus Plus.

Post autor: sedzia20 »

Witam!
Mam Konto Plus w PlusBanku i korzystam z BonusPlus.
Za sierpień nie było info na koncie o rabacie, który w związku z nowymi zasadami powinien być mi naliczony. Złożyłem reklamację w banku, mam otrzymać odpowiedź w ciągu 14 dni. Jak się teraz zachować z płatnościami za dziś wystawioną fakturę? Opłacić, czy czekać na odpowiedź i wtedy ją uregulować? Proszę o odpowiedź, nigdy nie miałem nawet dnia spóźnienia z płatnościami w +GSM, i chciałbym aby tak pozostało.
Sprawę w banku prowadzi Dział Reklamacji, nie Infolinia ogólna.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2015, o 10:52 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana tematu wątku z "Brak Bonus Plus".
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Brak Bonus Plus.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj sedzia20,
sedzia20 pisze:Opłacić, czy czekać na odpowiedź i wtedy ją uregulować?
W tym przypadku fakturę należy opłacić. Po zamknięciu postępowania reklamacyjnego, dany bonus zostanie uwzględniony w kolejnym rachunku.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Brak Bonus Plus.

Post autor: sedzia20 »

Ok, zapłacone. Pozostaje czekać na bonus :)
adif10
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 00:00

okres rozliczeniowy do naliczenia bonusu z plus banku

Post autor: adif10 »

Witam,
Podpisałem umowe abonamentową 69,99 przechodząć z mix-a 12 siepnia 2015r. Wraz z nią otworzylem rachunek w plus banku na mocy którego za wykonane transakcje kartą minimum 500 zł bede przez pierwsze 6 miesiecy dostawal bonus (-50 zł do rachunku a nastepne 18 miesiecy bonus (-20zł). Chciałbym się dowiedzieć kiedy plus nalicza owe 50 zł. Te minimum 500 złotych mam wydac od 1 do ostatniego dnia miesiąca. Czy między 16 a 17 dniem jak w okresie rozliczeniowym w abonamencie. Moj okres rozliczeniowy w plus abonamencie jest od 17 dnia do 16 nastepnego miesiaca.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2015, o 10:49 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
adif10
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 00:00

Re: okres rozliczeniowy do naliczenia bonusu z plus banku

Post autor: adif10 »

adif10 pisze:Witam,
Podpisałem umowe abonamentową 69,99 przechodząć z mix-a 12 siepnia 2015r. Wraz z nią otworzylem rachunek w plus banku na mocy którego za wykonane transakcje kartą minimum 500 zł bede przez pierwsze 6 miesiecy dostawal bonus (-50 zł do rachunku a nastepne 18 miesiecy bonus (-20zł). Chciałbym się dowiedzieć kiedy plus nalicza owe 50 zł. Te minimum 500 złotych mam wydac od 1 do ostatniego dnia miesiąca. Czy między 16 a 17 dniem jak w okresie rozliczeniowym w abonamencie. Moj okres rozliczeniowy w plus abonamencie jest od 17 dnia do 16 nastepnego miesiaca.

Pozdrawiam


Udzieli mi ktoś odpowiedzi w jakim okresie trzeba wydać minimum 500 zł? Czy to jest liczone od 1 do ostatniego dnia miesiaca czy tak jak okres rozliczeniowy w abonamencie? Bo w tym dziale nie ma odpowiedzi na moje pytanie ;/
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bonus Plus.

Post autor: Ewa_Plus »

adif10 ,
- transakcje na minimum 500 zł powinny być wykonane w trakcie jednego miesiąca kalendarzowego, a nie cyklu rozliczeniowego, w którym masz wystawiane faktury za telefon.
Bonus pojawi się na pierwszej fakturze jaką dostaniesz po 15.10.2015 r.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
adif10
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 00:00

Re: Bonus Plus.

Post autor: adif10 »

dzięki wielkie :D
xibri
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 12 cze 2015, o 13:42

Re: Bonus Plus.

Post autor: xibri »

A kiedy powinien pojawić się bonus za transakcje lipcowe?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Bonus Plus.

Post autor: Magda_Plus »

xibri a możesz doprecyzować na jakich zasadach korzystasz z Bonus Plus? Czy skorzystałeś z niego przystępując do Programu smartDom, czy dlatego, że wziąłeś pożyczę w Plus Banku?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
xibri
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 12 cze 2015, o 13:42

Re: Bonus Plus.

Post autor: xibri »

Po prostu podpisałem w lipcu br. umowę konta. W programie SmartDom jestem od roku.
Jednakże kartę dostałem późno, więc zmieniam pytanie: kiedy powinien pojawić się bonus za transakcje sierpniowe? Okres rozliczeniowy mam od 9, fakturę wystawianą bodajże 11 - bonus za sierpień powinien być już na fakturze wrześniowej, czy pojawi się w przyszłym miesiącu?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Bonus Plus.

Post autor: Magda_Plus »

xibri Bonus zostanie naliczony dla Ciebie w fakturze, jaka zostanie wystawiona po 15 września. Skoro Twój okres rozliczeniowy trwa od 9 dnia jednego miesiąca do 8 dnia kolejnego miesiąca, wówczas Bonus Plus będziesz miał naliczony w fakturze za okres od 09.09.2015 do 08.10.2015.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
fildil
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2015, o 16:53

Rabaty

Post autor: fildil »

Witam, od 2 miesięcy mam abonament w plusie(79,99) i mam obniżenie rachunku przez konto w plus banku tylko że ten rabat nie jest uznawany. Dodam że płacę kartą z plus banku przez miesiąc kwotą nie mniejszą niż 500 zł bo taki był warunek. może powinienem płacić w okresie w którym jest wystawiana faktura?
Ostatnio zmieniony 8 paź 2015, o 17:10 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Bonus Plus.

Post autor: Basia_Plus »

fildil,

kiedy została zawarta umowa z Plus Bankiem i za jaki okres rozliczeniowy wystawiane są faktury za korzystanie z telefonu?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ksyho
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 08:30

Re: Bonus Plus.

Post autor: ksyho »

Umowa na abonament w sieci PlusGSM została przedłużona 12 października. Tego samego dnia poprzez internet została podpisana umowa z PlusBankiem, a numer którego dotyczyło przedłużenie został wskazany do promocji "Bonus Plus". Okres rozliczeniowy to 25-24 (czyli od niedzieli obowiazują mnie warunki).

W jakim terminie muszę dokonać transakcji na kwotę co najmniej 500zł i tym samym kiedy powinien być naliczony najbliższy (pierwszy) bonus (przy założeniu spełaniania innych warunków jak choćby min. kwota abonamentu)?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Bonus Plus.

Post autor: Basia_Plus »

ksyho,

bonus zostanie naliczony dla Ciebie w fakturze, jaka zostanie wystawiona około 27 grudnia. Skoro Twój okres rozliczeniowy trwa od 25 dnia jednego miesiąca do 24 dnia kolejnego miesiąca, wówczas Bonus Plus będziesz miał naliczony w fakturze za okres od 25.11.2015-24.12.215.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ