Bonus Plus.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
pablo40
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 lut 2016, o 15:32

Re: Bonus Plus.

Post autor: pablo40 »

Witam
Tak własnie sobie czytam i mam podobny problem co kpw, wszystko ładnie pięknie mam załatwione z rabatem 50 % na abonament w plusie, mam też to konto zrobione tego samego dnia. Otrzymałem benefit 10 zł do abonamentu a nie 50 zł. Czyli jeśli już mam rabat na abonament w plusie to te dodatkowe 40 zł mi nie przysługuje bo jestem abonentem CP ? Do placówki mam daleko, a dodzwonić sie to masakra ;) Napisałem wiadomość przez strone banku z zapytaniem o to. Ale tak pomyslałem sobie teraz czytajać posty kpw. Tyle mi Panie pomogłyście to moze teraz mnie też oświecicie :D
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Bonus Plus.

Post autor: Basia_Plus »

pablo40,
w tej kwestii czekaj na odpowiedź banku. Według regulaminu Bonus Plus, kwota 40 zł powinna zostać Ci naliczona. Wiążące wyjaśnienia znajdziesz w odpowiedzi pracowników banku.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pablo40
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 14 lut 2016, o 15:32

Re: Bonus Plus.

Post autor: pablo40 »

Dzwonili do mnie z Plusbanku. Poinformowali mnie że w ich kwestii jest naliczenie benefitu 10 zł za korzystanie z karty ewentualnie 15 zł jeśli zlecę wypłacać wynagrodzenie na konto. Reszta ( 40 zł )czyli Dodatkowy Bonus miesięczny naliczany dla 6 pierwszych
miesięcy od podpisania umowy jest w kwestii Plusa lub Cyfrowego Polsatu zależy pod co mam podpięty Bonus Plus i jeśli go nie dostałem mam złożyć reklamacje w moim przypadku w Plusie.
Tak jak Basia_Plus pisze wyżej że powinien być mi naliczony. Z kolei w ICOK CP pisze : Przyszła opłata abonamentowa może zostać pomniejszona o rabat, jeśli zostaną spełnione warunki określone w Promocyjnych Warunkach Umowy. Ale kwota jest 59,90 więc zmian nie widać, bonus przecież nie może byc podzielony. Skoro mam podpisany Bonus pod nr Plusa to chyba nie jest wzięte pod uwagę to że podpisałem umowę w PlusBanku w czasie trwania umowy w CP wtedy wynosi 10 zł przez 24 m-ce
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Bonus Plus.

Post autor: Basia_Plus »

pablo40,

zgodnie z sugestią pracownika Plus Banku złóż reklamację w tej sprawie.
Po jej wysłaniu podaj nam numer zgłoszenia postaramy się przyspieszyć.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pablo40
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 14 lut 2016, o 15:32

Re: Bonus Plus.

Post autor: pablo40 »

Złożyłem reklamacje przez online.plus.pl dostałem tylko sms-a potwierdzającego przyjęcie zgłoszenia.
kpw
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 3 lip 2015, o 14:30

Re: Bonus Plus.

Post autor: kpw »

Czy kwota abonamentu po rabacie jest wyższa lub równa z tą wymaganą w regulaminie Bonus Plus?
W moim przypadku kwota po rabacie była niższa niż wymagana i dlatego nie otrzymałem dodatkowych 40 zł.
Jak zadzwoniłem pierwszy raz do banku to powiedzieli, że nie da się z tym nic zrobić.
Zadzwoniłem ponownie - trafiłem na innego pracownika i "przepisał" promocję z telefonu na TV i w tym miesiącu dostałem swoje 40 zł :D
grzadam
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 10 lut 2016, o 12:19

Re: Bonus Plus.

Post autor: grzadam »

(cięcie gięcie)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2016, o 19:14 przez grzadam, łącznie zmieniany 1 raz.
pablo40
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 14 lut 2016, o 15:32

Re: Bonus Plus.

Post autor: pablo40 »

kpw kwota po smartdom 50% wynosi 39,99 zł i Plusbanku czyli -10 zł razem daje 29,99 zł, saldo i tak już mam ujemne z racji korekty smartdom. Dzwonił do mnie z banku i powiedział że oni tylko 10 albo 15 zł dają resztę daje plus albo polsat zależy u kogo sie ma podpięty ten Bonus Plus. A ten Dodatkowy to własnie te 40 zł. Jakby dało rade to bym przepisał co mi zależy, umowę mam i tak jeszcze na 2 lata za 59,90 zł.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Bonus Plus.

Post autor: Magda_Plus »

pablo40 pisze:Złożyłem reklamacje przez online.plus.pl dostałem tylko sms-a potwierdzającego przyjęcie zgłoszenia.

Czy reklamacja dotyczy numeru, który nam już podałeś?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pablo40
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 14 lut 2016, o 15:32

Re: Bonus Plus.

Post autor: pablo40 »

Tak
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Bonus Plus.

Post autor: Basia_Plus »

pablo40,

poprosiłam o przyspieszenie rozwiązania zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kpw
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 3 lip 2015, o 14:30

Re: Bonus Plus.

Post autor: kpw »

pablo40 pisze:kpw kwota po smartdom 50% wynosi 39,99 zł i Plusbanku czyli -10 zł razem daje 29,99 zł, saldo i tak już mam ujemne z racji korekty smartdom. Dzwonił do mnie z banku i powiedział że oni tylko 10 albo 15 zł dają resztę daje plus albo polsat zależy u kogo sie ma podpięty ten Bonus Plus. A ten Dodatkowy to własnie te 40 zł. Jakby dało rade to bym przepisał co mi zależy, umowę mam i tak jeszcze na 2 lata za 59,90 zł.
I tu jest problem. Zgodnie za zapisem w regulaminie pkt I. ppkt. 14 tj. Kwota abonamentu w Polkomtel (Kwota abonamentu PLK) po rabacie smart DOM musi wynosić:
w przypadku nowych umów: 39,90 zł z VAT w ofertach bez sprzętu (ewentualnie ze sprzętem
tylko w sprzedaży ratalnej lub na udostępnienie),
b) w przypadku umów przedłużanych: 49,90 zł z VAT w ofertach bez sprzętu (ewentualnie ze
sprzętem tylko w sprzedaży ratalnej lub na udostępnienie).

Jeżeli płacisz mniej nie dostaniesz 40 zł. Przepisz produkt promocyjny na pierwszą usługę jaką posiadasz i powinno być OK


Co do reklamacji w Plusbanku. Dostałem informację, że reklamacja będzie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Po prawie dwóch miesiącach odpisali, że sprawa jest tak bardzo skomplikowana, że potrzebują więcej czasu. Pomimo tego, że już dawno załatwiłem sprawę Bank nadal ją rozpatruje :D
pablo40
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 14 lut 2016, o 15:32

Re: Bonus Plus.

Post autor: pablo40 »

Dostałem wczoraj sms-a że reklamacje rozpatrzyli. Napiszę jeszcze do na BOK Plusa żeby mi kopie wysłali na maila, bo pocztą nigdy nie dojdzie, jak to było z reklamacją Smartdom. Ciekawe co napisali.
kpw powiem ci tak w sumie mam 39,99 po rabacie smartdom, ale na rachunku do zapłacenia mam kwotę 29,99, bo jest benefit -10 zl z banku. Zobaczę co Plus odpisze, to jeśli będzie negatywnie, to zadzwonię do PlusBanku żeby mi przepisali na CP tam mam 59,90 więc napewno kwota będzie ok. Skoro tobie przyznali to ja też będę walczył :D
pablo40
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 14 lut 2016, o 15:32

Re: Bonus Plus.

Post autor: pablo40 »

Witam.
Otrzymałem odpowiedź z Plusa.
Informuję, że wysokość abonamentu dla numeru ............., po uwzględnieniu rabatu 50 % z
oferty SmartDOM wynosi 39,99 zł brutto.
W związku z powyższym nie jest spełniona minimalna wartość kwoty abonamentu do otrzymania
dodatkowego promocyjnego bonusu w wysokości 40 zł.

To teraz w tym przypadku lepiej przenieść to do CP jak to zrobił kolega kpw ?
Podpowiedzcie mi gdzie mam to załatwić czy w PlusBanku czy w CP.
Abonament mam w CP 59,90 od wrzesnia 2015 r. to ta kwota jest wyższa od bonusa, więc chyba bedzie pasowało.
To wtedy by przenoszą cały Bonus 10+40 ?
Pozdrawiam
kpw
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 3 lip 2015, o 14:30

Re: Bonus Plus.

Post autor: kpw »

Dzwoń do Banku, jak nie uda się za pierwszym razem to zadzwoń następnego dnia - może trafisz na kogoś innego :)
Mnie udało się załatwić sprawę za drugim podejściem.

Po zmianie cały bonus idzie na konto nowej usługi - u mnie TV
ODPOWIEDZ