Przejście na abonament z mixplusa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
konrad12601
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 sty 2016, o 17:11

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: konrad12601 »

Witam, w lipcu 2016r zostanie mi 7doładowań w mixie. Chciałbym przejść na abonament. Interesuje mnie oferta max 60zł,internet najwięcej ile sie da,rozmowy,smsy bez limitu, i koniecznie telefon Samsung Galaxy A5 2016.w jakiej cenie aktualnie można ten telefon wynegocjować? Czy przy przejściu z mixa na abonament jestem traktowany jako nowy klient czy jako przedłużający umowę? Prosze o opinie tych,ktorzy robili konwersje mix-abonament i jakie warunki udało im się uzyskać. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2016, o 08:24 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesienie postu do odpowiedniego wątku
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Ewa_Plus »

konrad12601,
- zgodnie z tym, co już pisała Magda_Plus:
Magda_Plus pisze:Migotka8923 możesz skorzystać z oferty konwersji w trakcie obowiązującej Cię umowy Mix do opcji abonamentowej.
W tym celu zapraszam Cię do odwiedzenia najbliższego punktu sprzedaży Plusa.
Możesz również pozostawić swoje dane kontaktowe klikając w baner znajdujący się w moim podpisie.
konrad12601 pisze:Czy przy przejściu z mixa na abonament jestem traktowany jako nowy klient czy jako przedłużający umowę?
- konwersja numeru na abonament nie jest traktowana jak przedłużenie umowy. Będziesz dla nas "nowym" Klientem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
konrad12601
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 5 sty 2016, o 17:11

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: konrad12601 »

Rozumiem, czy jedyna opcja do przejscia z mix na abo z telefonem to 69,99zl i 5gb internetu tak jak na stronie? Daloby sie cos ugrac,rabat tak do 60zl? Bylaby mozliwosc jakiegos rabatu na telefon?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

konrad12601 nie ma możliwości negocjacji ceny telefonu. Oferta jest odgórnie ustalona.
Może uzyskać tańszy telefon jeśli wybierzesz wyższy abonament.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
konrad12601
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 5 sty 2016, o 17:11

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: konrad12601 »

Co do telefonu to rozumiem.A abonament da sie cos obnizyc z 69,99zl? Np poprzez efakture?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Basia_Plus »

konrad12601,

podana przez Ciebie kwota abonamentu uwzględnia już upust za włączenie zielonej faktury.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Opti19
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:12

Przejscie na abonament.

Post autor: Opti19 »

Witam.
Obecnie jestem w MIX umowa jest na tate no i pozostaly mi jeszcze 2 doladowania do konca kontraktu. Czy jak zrealizuje te dwa ostatnie doladowania po czym wysle smsa PNK na 2699 i przejde na kartę to czy potem moge bez problemu podpisac umowe na abonament na moja osobe i nie tracac obecnego numeru??
Ostatnio zmieniony 19 lip 2016, o 13:21 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

Opti19 pisze:Czy jak zrealizuje te dwa ostatnie doladowania po czym wysle smsa PNK na 2699 i przejde na kartę to czy potem moge bez problemu podpisac umowe na abonament na moja osobe i nie tracac obecnego numeru??
Przejście do opcji Plus na Kartę odbędzie się wraz z danymi, na jakie została podpisana umowa w Mixie.
Dopiero zmiana właściciela numeru (przerejestrowanie danych) będzie mogło spowodować to, że dany numer będzie należał do Ciebie. Dopiero, wtedy będziesz mógł podpisać umowę w opcji abonamentowej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Opti19
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:12

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Opti19 »

A wiadomo moze ile trwa takie przerejestrowanie danych??
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

Odpowiedź znajdziesz tu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Opti19
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:12

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Opti19 »

Witam ponownie.
Postanowilem, ze zrealizuje juz te 2 zasilenia po czym wysyalem smsa PNK 2699 zeby przejsc na karte bylo to jakos 2 dni temu i dzis dostalem takiego smsa
Szanowny Kliencie mamy dla Ciebie wazna wiadomosc. Zadzwon pod numer 222127188 (oplata jak za zwykle polaczenie telefoniczne) z numeru, na ktory otrzymales tego SMS-a. Pozdrawiamy PLUS
Czy to znowu jakas proba zaproponowania mi przedluzenia umowy??
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

Opti19 pisze:Witam ponownie.
Postanowilem, ze zrealizuje juz te 2 zasilenia po czym wysyalem smsa PNK 2699 zeby przejsc na karte bylo to jakos 2 dni temu i dzis dostalem takiego smsa
Szanowny Kliencie mamy dla Ciebie wazna wiadomosc. Zadzwon pod numer 222127188 (oplata jak za zwykle polaczenie telefoniczne) z numeru, na ktory otrzymales tego SMS-a. Pozdrawiamy PLUS
Czy to znowu jakas proba zaproponowania mi przedluzenia umowy??
Tak, podany w SMS-ie numer to numer na infolinię handlową zajmującą się również procesem utrzymania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Opti19
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:12

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Opti19 »

Takie pytanie.
Jezeli chcialbym przejsc z karty na abonament za posrednictwem strony plusa dodatkowo zaplacil bym za telefon to czy jest mozliwosc przeniesienia tego abonamentu na inna osobe?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

Opti19 w takich wypadkach najwygodniej jest najpierw przerejestrować numer na kartę na inną osobę, a dopiero potem przechodzić do opcji abonamentowej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Opti19
PlusManiak
Posty: 95
Rejestracja: 2 sty 2013, o 16:12

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Opti19 »

Pani Magdo rozmawialem przed chwila z osoba, ktora pracuje w Plusie i powiedziala mi, ze jest mozliwosc przeniesienia abonamentu na inna osobe nawet jak w tym abonamencie mam wliczone raty za smartfona. Numer z ktorego korzystam caly czas jest na tate wiec i umowa by byla na niego, a potem chcialbym ten abonament przeniesc na siebie. Czy moze pani potwierdzic to czy da sie przeniesc abonament na inna osobe, w ktorym sa jeszcze wliczone raty za sprzet??
ODPOWIEDZ