Przejście na abonament z mixplusa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
grubysnake
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 paź 2016, o 08:12

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: grubysnake »

A gdzie można poznać pełną ofertę telefonów oferowanych w salonach Plusa ?

EDIT: Z informacji jakie posiadam wynika że pracownicy BOK nie mają uprawnień do negocjacji ceny telefonu,a właśnie na cenie telefonu zależy mi najbardziej.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2016, o 18:11 przez Ewa_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłam Twoje posty.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Ewa_Plus »

grubysnake,
- nie posiadamy informacji na temat stanu telefonów w poszczególnych punktach Plusa.
Najlepiej sprawdzać to w konkretnym sklepie.

Faktycznie nie ma możliwości negocjacji ceny telefonu przy podpisywaniu nowej umowy, czy też konwersji.
W sklepie internetowym Plusa ceny telefonów mogą być jednak niższe niż w innych kanałach sprzedaży.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grubysnake
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2016, o 08:12

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: grubysnake »

To z kim mam w końcu skontaktować w sprawie negocjacji ceny telefonu ?
Czy w internetowym sklepie Plus jest możliwość negocjacji ceny ?
przemek.obi
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2016, o 10:29

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: przemek.obi »

witam.zostalo mi 7 doladowan w mix-ie.musze wykorzystac wszystkie doladowania czy juz moglbym sie starac o abonament??
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

grubysnake nie ma możliwości negocjacji ceny telefonu w Sklepie internetowym. Ceny są ustalane odgórnie.
Ewa_Plus pisze:
Faktycznie nie ma możliwości negocjacji ceny telefonu przy podpisywaniu nowej umowy, czy też konwersji. W sklepie internetowym Plusa ceny telefonów mogą być jednak niższe niż w innych kanałach sprzedaży.
przemek.obi decyzja w tej sprawie należy do Ciebie. Masz dwie drogi: albo skorzystasz z rozwiązania ,o jakim napisał emarti tutaj.
Możesz również wykonać wszystkie zasilenia, wówczas na będziesz mógł skorzystać z oferty dostępnej w sklepie internetowym.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 804
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: AZRAEL »

Witam! :)
Mam zapytanie odnośnie przejścia z MIXa na abonament.
Czy jeżeli mam już te 7 doładowań do końca to mogę przejść na abonament i te 7 przedłużeń przepada?
Czy wybierając abonament bez telefonu czy uznawany jest jakiś rabat dla klientów Plusa (8zł z tego co pamiętam) bo doszły mnie takie słuchy?

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

AZRAEL pisze: Czy jeżeli mam już te 7 doładowań do końca to mogę przejść na abonament i te 7 przedłużeń przepada?
Nie, umowa zostanie wydłużona o te 7 dodatkowych miesięcy.
AZRAEL pisze:Czy wybierając abonament bez telefonu czy uznawany jest jakiś rabat dla klientów Plusa (8zł z tego co pamiętam) bo doszły mnie takie słuchy?
Skąd masz takie informacje?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grubysnake
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2016, o 08:12

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: grubysnake »

Magda_Plus pisze:grubysnake nie ma możliwości negocjacji ceny telefonu w Sklepie internetowym. Ceny są ustalane odgórnie.
Ewa_Plus pisze:
Faktycznie nie ma możliwości negocjacji ceny telefonu przy podpisywaniu nowej umowy, czy też konwersji. W sklepie internetowym Plusa ceny telefonów mogą być jednak niższe niż w innych kanałach sprzedaży.
przemek.obi decyzja w tej sprawie należy do Ciebie. Masz dwie drogi: albo skorzystasz z rozwiązania ,o jakim napisał emarti tutaj.
Możesz również wykonać wszystkie zasilenia, wówczas na będziesz mógł skorzystać z oferty dostępnej w sklepie internetowym.
Jednym słowem mówiąc wprost nie mam żadnej możliwości negocjacji ceny telefonu przechodząc z plus mix na plus abonament?
grubysnake
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2016, o 08:12

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: grubysnake »

Witam
Czy oferta jeżeli chodzi o telefony może różnić się w poszczególnych salonach Plusa w tym samym mieście?
Gdzie można poznać pełną ofertę telefonów oferowanych w salonach Plusa i czy ta oferta jest jednakowa dla wszystkich salonów?
Czy pracownik salonu jest zobowiązany udostępnić mi taką listę na moją prośbę?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj grubysnake,

stany magazynowe mogą się różnić w poszczególnych punktach, może mieć miejsce sytuacja, że w jednym punkcie telefon będzie dostępny w następnym już niestety nie.
Listę dostępnych aparatów możesz poznać kontaktując się bezpośrednio z punktem http://www.plus.pl/znajdz-salon.
grubysnake pisze:Czy pracownik salonu jest zobowiązany udostępnić mi taką listę na moją prośbę?
Tak, pracownik powinien Ci udostępnić listę aparatów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grubysnake
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2016, o 08:12

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: grubysnake »

Basia_Plus pisze:Witaj grubysnake,

stany magazynowe mogą się różnić w poszczególnych punktach, może mieć miejsce sytuacja, że w jednym punkcie telefon będzie dostępny w następnym już niestety nie.
Listę dostępnych aparatów możesz poznać kontaktując się bezpośrednio z punktem http://www.plus.pl/znajdz-salon.
grubysnake pisze:Czy pracownik salonu jest zobowiązany udostępnić mi taką listę na moją prośbę?
Tak, pracownik powinien Ci udostępnić listę aparatów.
przepraszam bardzo jak mogę poznać listę dostępnych aparatów kontaktując się bezpośrednio z punktem.
Jak niby pracownik przekazać ma mi ową listę telefonicznie? Żeby wybrać telefon który mnie interesuję muszę znać listę aparatów dostępnych żeby mieć wybór zastanowić się,porównać parametry itp.
Chodzi mi o jakąś ogólną listę z telefonami dostępnymi w salonach Plusa w całej Polsce.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

grubysnake pisze:Listę dostępnych aparatów możesz poznać kontaktując się bezpośrednio z punktem http://www.plus.pl/znajdz-salon.
Proponuję Ci wizytę w punkcie. Uzyskasz tam listę telefonów dostępnych w ofercie Plusa.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 804
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: AZRAEL »

Magda_Plus pisze:Nie, umowa zostanie wydłużona o te 7 dodatkowych miesięcy.
Pan w plusie twierdził, że przepada, tak samo jest w nowej umowie, okres 24 miesiące.
Magda_Plus pisze:Skąd masz takie informacje?
Ta sprawa jest już wyjaśniona :)
Obrazek
grubysnake
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2016, o 08:12

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: grubysnake »

Joanna_Plus pisze:grubysnake,
grubysnake pisze:Czy mógłby się ze mną skontaktować ktoś z DUK i przedstawić mi ofertę
Dział Utrzymania Klienta zajmuje się przedłużaniem umów. W Twoim przypadku chodzi o przeniesienie numeru do usług Plus Abonament. Zostaw proszę dane przez baner w moim podpisie. Oddzwoni wówczas nasz pracownik i przedstawi szczegóły aktualnie dostępnych ofert.
grubysnake pisze:HONOR 5X LTE
grubysnake pisze:Huawei P8 Lite LTE
Nie prowadzimy już zakupu tych modeli.
To co Pani napisała powyżej jest nieprawdą,dzisiaj byłem w salonie Plusa i oba powyższe modele telefonów są dostępne w sprzedaży.
Otrzymałem również listę wszystkich dostępnych telefonów w salonach Plusa.Wasza oferta cenowa jest delikatnie mówiąc żałosna.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

AZRAEL obawiam się, że Pan w punkcie udzielił Ci niewłaściwych informacji.

grubysnake Joanna_Plus udzieliła Ci prawidłowych informacji. Dla wymienionych przez Ciebie modeli telefonów nie ma planów kolejnych dostaw. Zakończyliśmy ich sprzedaż, jednakże w punktach Plusa te aparaty mogą być jeszcze dostępne. Pojawiają się w ofercie, gdy ich zapas jest w magazynie danego punktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ