Przejście na abonament z mixplusa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Leon45
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 paź 2016, o 10:14

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Leon45 »

Dzisiaj znalazłem chwilę, podszedłem do plusa i bardzo miła Pani, kompetentna przedstawiła ofertę i podpisałem nową umowę, Sygnał po 5 minutach. Sprawa zakończona. Dziękuję za zainteresowanie. Leon
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

Leon45 dziękuję za informację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dawidedziu
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2016, o 18:57

Przejście z MIXa na abonament

Post autor: dawidedziu »

Witam! Mam dość nietypową sprawę. W zeszłym tygodniu zostawiłem kontakt do mnie na stronie Plusa, po czym oddzwonił do mnie Pan. Wytłumaczyłem mu, że posiadam jeden numer z taryfą Mix Plus 7 na którym pozostały 3 zasilenia za 60zł każde i drugi numer w taryfie PnK bez limitu i chciałbym mieć dwa numery na jednym koncie. Pan zaproponował mi ofertę "duet" na abonament za łączną sumę 48zł brutto(1 numer 29zł, a 2 numer po rabacie 19zł) na łącznie 24 miesiące. W cenie abonamentu miały być bez limitu na każdy numer połączenia na wszystkie sieci komórkowe, stacjonarne, SMS/MMS, 10GB internetu oraz 120minut do UE wymienne na 120 SMS, 3 miesiące bez opłat oraz anulowane 3 ostatnie doładowania. W trakcie rozmowy coś nas rozłączyło i ten Pan do mnie już nie oddzwonił. Ponownie zostawiłem kontakt do siebie i oddzwoniła Pani i zaproponowała mi identyczną ofertę. Następnego dnia miały nastąpić aktywacje abonamentu. Po wybraniu numeru 2699 konsultantka oddzwaniała jeśli miałem jakieś pytania. Po 4 dniach zadzwoniłem na infolinię, aby się dowiedzieć dlaczego nie ma żadnych zmian na numerach i dowiedziałem się, że kurier przywiezie dwie zupełnie osobne umowy, więc Pani konsultantka doradziła mi, abym podpisał tylko tą drugą ofertę, ponieważ dla tego pierwszego numeru umowa nie zgadzała się prawie w ogóle z tym co było omówione przez telefon(wyższa kwota abonamentu na gorszych warunkach), a na drugi numer była bardziej zadowalająca, ale też nie wszystko się do końca zgadzało(29zł abonamenty i 8GB internetu). Dodatkowo ta Pani zaproponowała mi, abym zgłosił reklamację w celu odsłuchania rozmowy z tymi proponowanymi super warunkami(mam nagranie tej rozmowy). Ponownie zadzwoniłem następnego dnia i dowiedziałem się, że ze względu na to iż pierwsza umowa nie została podpisana to oni nie będą rozpatrywać mojej reklamacji... Paranoja. Konsultant doradza, żeby nie podpisywać umowy i zgłosić reklamację, a kolejni odpowiadają, że nie widzą problemu, bo umowa nie została podpisana. OSZUSTWO!


Dlaczego nastąpiły takie nieprawidłowości? Numer rozpatrzonego zgłoszenia to 13962405, a Pani dzwoniła do mnie z numeru 22 426 10 00. Liczyłem na to, że po odsłuchaniu rozmowy z konsultantką, dostanę taką ofertę jaką ta Pani mi zaproponowała(dodam, że rozmawiałem z tą Panią 2 dni z rzędu i po kilka razy się upewniałem czy na pewno będzie tak jak usłyszałem).

Chyba zrezygnuję z Plusa, chociaż posiadamy w tej sieci numery od ponad 10 lat.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2016, o 08:30 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

dawidedziu przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce. Rozumiem, że w świetle reklamacji umowy zostały anulowane i przywrócono poprzedni stan rzeczy?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dawidedziu
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2016, o 18:57

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: dawidedziu »

Dokładnie tak. Na tym jednym numerze tylko przez niecałą dobę był abonament.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

dawidedziu w takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ponownie zawrzeć nową umowę w abonamencie.
Podaj mi tym formularzem numer telefonu, przekażę go do odpowiedniej komórki naszej sieci w celu oddzwonienia i przedstawienia oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
daria23061990
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2016, o 11:43

przejście z mix na abonament

Post autor: daria23061990 »

Witam chciałam się dowiedzieć czy jest możliwe zmienienia taryfy z mix na abonament przy nie skończonej umowie ponieważ zostało mi 14 doładowań do końca umowy. Natomiast mój telefon został uszkodzony i nie ukrywam że bardzo mi zależy na nowym telefonie.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2016, o 11:58 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesienie postu do odpowiedniego wątku
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj daria23061990,
daria23061990 pisze:czy jest możliwe zmienienia taryfy z mix na abonament przy nie skończonej umowie ponieważ zostało mi 14 doładowań do końca umowy.
konwersji do usług Plus Abonament możesz dokonać przy 7 zasileniach pozostałych do końca dotychczasowego kontraktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kaska251
Starszy Plusmaniak
Posty: 185
Rejestracja: 3 lut 2014, o 09:58

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: kaska251 »

Witam mam takie pytanie czy aby przejśc z Mixa na abonament trzeba mieć wszystkie doładowania wykonane?
Ostatnio zmieniony 29 gru 2016, o 11:58 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono temat do właściwego wątku.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj kaska251,

konwersja jest możliwa jeżeli do końca dotychczasowego kontraktu pozostało nie więcej niż 7 doładowań.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: largo »

A na jaki abonament moge liczyc gdy zostalo mi 4/5 doladowan po 40zl bez lub z telefonem ?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Ewa_Plus »

largo,
- zostaw do siebie kontakt klikając na baner w moim podpisie.
Oddzwoni do Ciebie nasz konsultant i przedstawi ofertę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
fox0410
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:16

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: fox0410 »

Witajcie. Jak wyglada sam abonament bez telefonu? Jaka jest cena? Telefon jest na kartę, jednak zalezaloby mi aby byl jakiś pakiet internet, i bez limitu rozmowy i sms.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj fox0410,
- pytasz teraz o możliwość konwersji numeru na kartę do oferty abonamentowej?
Jeśli tak i nie zależy Ci na telefonie, to najlepiej przejść do Plush ABO: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=98&t=22848
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
fox0410
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:16

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: fox0410 »

Tak dokładnie chodzi o przejście z karty na abonament bez telefonu. ta oferta ma być dla osoby starszej, internet mały pakiet jakiś, w celu odebrania MMs lub wysłania
ODPOWIEDZ