Przejście na abonament z mixplusa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
misiek89
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lut 2016, o 20:20

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: misiek89 »

Witam,
Aktualnie jestem w Mix`ie, pozostało mi 6 doładowań. Chcę przejść na abonament(oferta elastyczna z telefonem) w kwocie 59,99zł brutto(przy wyborze zielonej faktury) i wziąć telefon: Alcatel Onetouch idol 3 (5.5). Jako, że mam 6 niewykonanych doładowań nie mogę tego uczynić przez sklep internetowy, więc udałem się do salonu Plusa, gdzie i tam okazało się to niewykonalne ze względu, że nie posiadają owego telefonu w salonie i nie mogą go zamówić, ponieważ jest on niedostępny (choć widnieje na stronie Plusa)... Czy istnieje inny sposób przejścia z Mix`a na abonament bez wykonywania pozostałych zasileń konta niż w salonie Plusa i otrzymania tego telefonu?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Ewa_Plus »

misiek89,
- możliwe, jest złożenie zamówienia jeszcze telefonicznie, ale trudno mi powiedzieć, czy w tej chwili jest tam na stanie interesujący Cię model. W celu zamówienia kontaktu, kliknij na baner w moim podpisie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mjr088
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 22 lut 2013, o 17:12

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: mjr088 »

Kilka dni temu otrzymałem list z informacją "Jako naszemu stałemu klientowi już teraz dajemy Ci możliwość zmiany warunków umowy. Sprawdź co możesz zyskać przechodząc z mixa na abonament." Udałem się więc do najbliższego punktu sprzedaży, gdzie otrzymałem odpowiedź, że dla tego numeru nie ma przygotowanej żadnej oferty, a przejść na abonament mogę dopiero po wykonaniu wszystkich doładowań w mixie. Dlaczego więc otrzymałem ofertę, z której nie da się skorzystać :-P ?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

mjr088 czy możesz nam przekazać treść danej wiadomości? Możesz zrobić zdjęcie i je tu wstawić. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gorzoviak
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 11:03

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: gorzoviak »

Witam. Przedłużałem umowę przechodząc z mix na abonament za pomocą konsultanta telefonicznego. Aneks dostałem kurierem dnia 14.04.2016r. Chciałbym wiedzieć kiedy zostanę przeniesiony na podpisaną taryfę Ja+ ponieważ kończą mi się środki na koncie. Jak na razie informacji sms nie dostałem oprócz powiadomień że kolejne usługi są wyłączane. Pozatym dziś nie mogę sprawdzić konta za pomocą kody *100#. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2016, o 11:35 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesienie postu do odpowiedniego wątku
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

gorzoviak nie przedłużyłeś umowy a zdecydowałeś się na przeniesienie numeru do opcji abonamentowej. Dla Twojego numeru wykonano konwersję. Wygląda na to, że Twój numer został już przeniesiony do abonamentu, skoro kody przestały działać. Najlepiej to sprawdzić dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
gorzoviak
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2016, o 11:03

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: gorzoviak »

Rozumiem i dziękuję za szybką odpowiedz. Poza tym że bardzo był chciał dodzwonić się do Biura Obsługi Klienta a próbuje już od kilku dni to nasuwa się pytanie czy numer ten jest płatny?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Magda_Plus »

Jeśli dzwonisz pod numer 2601 i połączysz się z konsultantem to koszt połączenia wyniesie 1,97 zł z VAT za całą rozmowę. Jeśli łączysz się tylko Automatycznym Systemem Informacji Głosowej (2601) to wówczas połączenie kosztuje 0,96 zł z VAT.
Jeżeli w taryfie jaką posiadasz masz nielimitowane połączenia z siecią Plus wówczas możesz skorzystać z połączenia z numerem 601102601. To numer do Działu Obsługi Klienta a połączenie z nim będzie dla Ciebie bezpłatne.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Adianek17
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 12 maja 2015, o 13:05

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Adianek17 »

Witam. Chciałbym przejść z mixplus na abonament w ofercie smartdom za 35 zł. Pozostało mi jeszcze 10 doładowań. Czy istnieje już teraz taka możliwość? Aktualnie mam doładowania po 30zł. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Basia_Plus »

Adianek17,
Adianek17 pisze:Chciałbym przejść z mixplus na abonament w ofercie smartdom za 35 zł. Pozostało mi jeszcze 10 doładowań.
konwersję możesz zrealizować jeżeli pozostanie nie więcej niż 7 zobowiązań (zasileń) w kontrakcie MIX.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
strzalka78
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 23 lip 2015, o 15:54

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: strzalka78 »

Witam.przechodzę z mixa na abonament, pan z obslugi klijenta powiedział że skoro mam już jeden telefon na abonament to będę płacił na drugi telefon połowe abonamentu tj. 35 zł. Własnie przyszła paczka z telefonem i nowa umowa ale tam nic nie ma o tym że mam płacić 35zł, tylko 70zł. Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji. strzalka78
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Basia_Plus »

Witaj strzalka78,
strzalka78 pisze:przechodzę z mixa na abonament, pan z obslugi klijenta powiedział że skoro mam już jeden telefon na abonament to będę płacił na drugi telefon połowe abonamentu tj. 35 zł
w jakim kanale sprzedaży umowa została zawarta?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
strzalka78
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 23 lip 2015, o 15:54

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: strzalka78 »

Umowa był zawarta telefonicznie. To jest taryfa JA+B
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: Basia_Plus »

strzalka78,

czy dzwonił do Ciebie pracownik Telemarketingu z ofertą dotyczącą konwersji?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
strzalka78
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 23 lip 2015, o 15:54

Re: Przejście na abonament z mixplusa

Post autor: strzalka78 »

Tak dzwonił do mnie pracownik z ofertą.
ODPOWIEDZ