Nowa Poczta Głosowa

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: Basia_Plus »

akala,

podany przez Ciebie kod służy do sprawdzenia statusu poczty głosowej w ofercie Plus na Kartę.
Proszę o wprowadzenie kodu ##002#. Gdyby wystąpił problem z dezaktywacją usługi proszę o kontakt poprzez kanał autoryzowany z pracownikiem Internetowej Obsługi Klienta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
akala
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:04

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: akala »

po wprowadzeniu podanego kodu informacja "przekazywanie połączeń wymazywanie zakończone pomyślnie" i co ..... od razu włączyła się poczta - teraz kompletnie nie można się do mnie dodzwonić - jak to usunąć??????
Ostatnio zmieniony 19 sie 2016, o 12:50 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin PF pkt 9. Postów nie piszemy w całości: - dużymi literami. Proszę edytuj posot i dokonaj zmiany.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: Basia_Plus »

akala,

sprawdź pocztę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ron »

Zapytam w tym wątku o Usługi w abonamentach nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych.
Nielimitowane połączenia nie dotyczą - usługi przekazywania połaczeń? Co to za usługa? Czego dotyczy jak dzwonię do kogoś w ramach nielimitowanych to jak ktoś ma aktywna usługę to nalicza osobno?
Ostatnio zmieniony 26 paź 2016, o 08:57 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: umieszczenie postu w najbardziej odpowiednim wątku.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: Basia_Plus »

Ron,
Ron pisze:Nielimitowane połączenia nie dotyczą - usługi przekazywania połaczeń? Co to za usługa?
usługa pozwala przekazać połączenia na inny wybrany przez Ciebie numer w sytuacji, gdy masz numer w abonamencie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=3774.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: Ron »

Rozumiem i nielimitowane, bezpłatne połączenia nie wchodzą w skład tej usługi.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: Basia_Plus »

Ron,

opłata za przekierowanie jest zgodna z cennikiem taryfy, jaką posiadasz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
nati707
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 27 lut 2013, o 15:27

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: nati707 »

kokoshaglava pisze:Dzień dobry!

Chciałbym wyłączyć usługę NOTKA SMS, ale nie mogę dezaktywować usługi.
Wysyłając sms na nr 2601 treści: DEAKT NSMS lub AKT NSMS otrzymuję komunikat "Ta usługa nie jest dostępna dla obecnej taryfy". Mimo to usługa jest włączona i działa.

Nie chcę by dzwoniący do mnie, w jakiejkolwiek sytuacji (zajęty, nie odbieram, niedostępny) słyszeli komunikat "Abonent czasowo niedostępny, wyślij mu bezpłatną wiadomość SMS o treści: - proszę o pilny kontakt - wybierz 1 - itd."

Nie jestem także w stanie wyłączyć przekierowań połączeń przez telefon (SONY Z5) - kiedy chcę wyłączyć przekierowania to pojawia się komunikat "Twój operator nie umożliwia wyłączenia przekierowywania połączeń, gdy nr jest zajęty" itp.
Ustawione są przekierowania na nr +48601100545.

Nie chcę przekierowań i nie chcę poczty głosowej i nie chcę też aby działała usługa NOTKA SMS.

Przez ustawienia telefonu oraz przez sms na nr 2601 tego nie mogę zrobić. Cóż więc czynić?
Witam,

Mam ten sam problem co kolega wyżej - w momencie, gdy prowadzę rozmowę i ktoś się do mnie usiłuje dodzwonić, dostaje komunikat o wysyłaniu sms. Gdy wysyłam na nr 2601 sms o treści "DEAKT NSMS" przychodzi mi odpowiedź "Ta usługa nie jest dostępna dla obecnej taryfy".

Co robić?? Nie chcę przekierowań na pocztę i nie chcę żadnej notki sms, chcę z powrotem ZWYKŁY sygnał zajętości + ewentualnie poczta może się włączać gdy jestem poza zasięgiem lub gdy mam wyłączony telefon :-/
Dodatkowo, w przypadku gdy ktoś się do mnie "dobija", to obecnie nie dostaję żadnej informacji że nr taki czy taki próbował się skontaktować (tak było kiedyś, jak była jeszcze ta stara poczta). Chciałabym aby ta usługa znów zaczęła działać.
Mam abonament na firmę.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: Ewa_Plus »

nati707,
- podeślij mi proszę swój numer telefonu przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawlo fiona
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 lut 2017, o 12:58

Re: Płatny komunikat "Abonent chwilowo niedostępny..."

Post autor: pawlo fiona »

Pugilares pisze:Dzień dobry Państwu,
jakiś czas temu sieć Plus bez zbędnego rozgłosu włączyła (wszystkim?) swoim abonentom i użytkownikom nową usługę.
Polega to na tym, że gdy dzwonię do abonenta/użytkownika Plusa, który ma wyłączoną pocztę głosową, a ta osoba nie odbierze - słyszę komunikat "Abonent niedostępny. Wyślij mu bezpłatną wiadomość..." i dalej do wyboru, bla bla...
Słysząc taki komunikat osoba dzwoniąca myśli, że odbywa się bezpłatna i sympatyczna usługa. Tymczasem za wysłuchanie komunikatu jest naliczana opłata zgodnie z cennikiem operatora sieci, z której jest dzwonione.
Pytanie nr 1: jak to wyłączyć?
Chodzi o definitywne i trwałe przywrócenie "starego" BEZPŁATNEGO komunikatu o niedostępności.
Jednocześnie zgłaszam uprzejmą prośbę do operatora Plus, aby już więcej nigdy nie urządzał podobnego uszczęśliwiania ludzkości na siłę.
Witam mam dokładnie ten sam problem po wymianie karty SIM , Pani w BOK powiedziała że tak ma być i że to usługa całkiem bezpłatna. Wysyłałem kody i nic nie działa, proszę o jakąś poradę jak to wyłączyć.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: Magda_Plus »

pawlo fiona w celu wyłączenia Notki SMS wyślij, proszę, SMS o treści: DEAKT NSMS pod bezpłatny numer 2601.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawlo fiona
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 9 lut 2017, o 12:58

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: pawlo fiona »

Wysłałem i nic, jest komunikat że usługa wysłania tego kodu może być płatna.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: Magda_Plus »

pawlo fiona pisze:Wysłałem i nic,
Usługa Notka SMS zostanie wyłączona po północy.
pawlo fiona pisze:jest komunikat że usługa wysłania tego kodu może być płatna.
SMS wysłany pod numer 2601 jest bezpłatny.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
nati707
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 27 lut 2013, o 15:27

Jak włączyć z powrotem sygnał zajętości?

Post autor: nati707 »

Witam,

Mam problem, który już kiedyś zgłaszałam i został rozwiązany ale obecnie ponownie powrócił, automatycznie została włączona usługa której nie chcę - a mianowicie, w momencie gdy prowadzę rozmowę, a ktoś chce się do mnie dodzwonić, automatycznie połączenie jest przekazywane na nr +48 601 100 545 gdzie dzwoniący wysłuchuje komunikatu, że może mi zostawić wiadomość/wysłać sms.

Chcę z powrotem sygnał zajętości, nie chcę żadnych komunikatów.

Próbowałam wyłączyć to w ustawieniach telefonu (Samsung Galaxy S6), niestety pojawia się komunikat że "Nie można wyłączyć przekazywania połączeń, gdy telefon jest zajęty. Nieobsługiwane przez operatora".

Jak powrócić do dawnego sygnału zajętości?? Nie chcę, żeby dzwoniącym do mnie od razu włączał się ten komunikat z smsami :/

Najdziwniejsze jest to, że jakiś czas temu włączałam również połączenie oczekujące (w momencie gdy ktoś dzwoni a ja mam zajęte, jest muzyczka i komunikat że może poczekać na skończenie rozmowy przeze mnie), ale obecnie znów wszystko powróciło do "dawnego stanu rzeczy", czyli: jeśli mam zajęte, to od razu jest ten piekielny komunikat którego nie mogę się pozbyć.

Proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2017, o 12:53 przez Magda_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączenie wątków
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Nowa Poczta Głosowa

Post autor: Magda_Plus »

nati707 włączona jest na Twoim numerze Notka SMS. Możesz ją wyłączyć wysyłając SMS-a o treści: DEAKT NSMS pod numer 2601. Wiadomość jest bezpłatna. Dezaktywacja usługi nastąpi najpóźniej po północy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ