Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
qpiec100
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 sty 2015, o 23:18

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: qpiec100 »

Niu abonament..
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: habish »

To nawet lepiej :)
Jeśli masz abonament to może lepszym wyjściem będzie zwykłe przeniesienie numeru w ofercie SmartDom?
Wówczas twoja oferta wyglądałaby tak:

Obrazek

Za 25zł (4 zł taniej) masz dodatkowo 3 miesiące abonamentu gratis za zakup online, MMSy oraz 120 jednostek do wykorzystania w roamingu, ale masz mniej internetu - 5GB.
Za 35zł (6 zł drożej) masz dodatkowo 3 miesiące abonamentu gratis za zakup online, MMSy, 120 jednostek w roamingu, 150 MB w roamingu, 10GB internetu oraz LTE bez limitu.

Zastanów się dobrze.
Jeśli podliczysz te darmowe miesiące, to oferta będzie wyglądała mniej więcej tak:
Wersja za 25zł w SmartDom: 25zł x 24 miesiące = 600zł - (25zł x 3 miesiące) 75zł = 525zł : 24 miesiące =
21,88zł średnio na miesiąc.
Wersja za 35zł w SmartDom: 35zł x 24 miesiące = 840zł - (35zł x 3 miesiące) 105zł = 735zł : 24 miesiące =
30,63zł średnio na miesiąc.
Pamiętaj tylko aby spełnić warunki SmartDom, czyli posiadać pierwszy produkt za minimum 49,90zł

Jeśli posiadasz zwykły Nju na kartę, to w pierwszej kolejności powinieneś przejść do Nju z rachunkiem (abonament z 30 dniowym okresem wypowiedzenia) a następnie zlecić przeniesienie numeru do Plusa na w/w ofertę.
qpiec100
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 13 sty 2015, o 23:18

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: qpiec100 »

Hmmm.. A to będzie działać, jeśli umową uprawniającą byłaby Power LTE 110, ale z abonamentem 44,90? (tu jest zniżka 50% taniej dla stałych klientów i 10 PLN rabatu za efakturę)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: habish »

Tego nie wiem na 100% a nie chcę Cię wprowadzić w błąd.
Wydaje mi się że taka umowa nie może być umową uprawniającą, ale poczekajmy do jutra na odpowiedź specjalisty.
Wcześniej pytałeś o SmartDom więc myślałem że już masz sprawdzoną umowę uprawniającą.
A nie masz przypadkiem TV w Cyfrowym Polsacie za minimum 49,90zł? ;-)
qpiec100
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 13 sty 2015, o 23:18

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: qpiec100 »

Nie, nie mam Cyfrowego Polsatu.. Dzięki wielkie jeszcze raz - czekam zatem do jutra na potwierdzenie od Specjalisty, czy umowa na PowerLTE w kwocie 44,90 może być umową uprawniającą w tym przypadku
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Magda_Plus »

qpiec100 pisze:Hmmm.. A to będzie działać, jeśli umową uprawniającą byłaby Power LTE 110, ale z abonamentem 44,90? (tu jest zniżka 50% taniej dla stałych klientów i 10 PLN rabatu za efakturę)
qpiec100 pisze: czy umowa na PowerLTE w kwocie 44,90 może być umową uprawniającą w tym przypadku
W przypadku osób przystępujących do smartDom a będących już naszymi klientami minimalny abonament powinien wynosić 49.90 zł z VAT (po odliczeniu zniżki za e-fakturę).
Czy zniżka 50 % na abonament PowerLTE wynika z promocji przedłużającej umowę (oferta bez sprzętu)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
qpiec100
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 13 sty 2015, o 23:18

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: qpiec100 »

Magda_Plus pisze: Czy zniżka 50 % na abonament PowerLTE wynika z promocji przedłużającej umowę (oferta bez sprzętu)?
Tak właśnie jest - przedłużenie umowy bez sprzętu.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Magda_Plus »

qpiec100 na jaki okres został Ci przydzielony rabat na abonament?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
qpiec100
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 13 sty 2015, o 23:18

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: qpiec100 »

A to dobre pytanie jest :-)
Chyba na zawsze, ale czas oznaczony to 17 miesięcy. W warunkach przedłużenia jest napisane tak:
- zmiana dotychczas posiadanej taryfy/promocyjnego planu cenowego na taryfę/promocyjny plan cenowy Ja + POWER
LTE 110 GB z abonamentem w wysokości 54,99 zł (z VAT), określony regulaminem promocji „Ja + POWER LTE
2.0 - tylko SIM - krótka umowa - 50% taniej dla Stałych Klientów"
- przekształcenie Umowy w Umowę na czas oznaczony 17 miesięcy licząc od dnia złożenia oświadczenia o zmianie
warunków Umowy („czas oznaczony Umowy”)

I jeszcze jedno - od tej kwoty jest jeszcze rabat 10 pln za fakturę elektroniczną.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Magda_Plus »

qpiec100 wygląda na to, że umowa o jakiej wspominasz w swoich postach nie spełni warunków umowy uprawniającej. Masz za niski abonament.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: habish »

qpiec100 pisze:Umowę na czas oznaczony 17 miesięcy
Ten zapis także nie wróży niczego dobrego. ;-)
MojNick
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2016, o 20:49

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: MojNick »

SACZI pisze:Oferta bdb, ale jak zwykle musi się znaleźć ziarnko dziegciu:
4. Pakiet Internetowy Non Stop nie obejmuje transmisji danych:
a. w ramach usług: MMS” oraz „Video streaming”, które rozliczane są odpowiednio zgodnie z Cennikiem właściwym dla
Promocyjnego Planu Cenowego, z którego korzysta Abonent bądź regulaminem promocyjnej usługi „Videorozmowa –
spróbuj i zobacz” oraz „Transmisja Video Streaming”.
b. w ramach roamingu międzynarodowego. W tym przyp
Kiedy zlikwidujecie ten zapis z regulaminów?
Przecież żaden inny operator nie ma takiego wyłączenia, a nieświadomi klienci płacą za minutę "strimingu" 56gr!
Cześć,

O co dokładnie chodzi we wskazanym zapisie? Dobrze rozumiem, że za MMS pobiera mi 40gr za wysłanie (standardowa stawak) i dodatkowo za transmisję danych osobno policzy nie korzystając z dostępnych 8GB w pakiecie? I z tego wychodzi, że oglądanie youtube również dodatkowo kosztuje dzięki temu zapisowi, a transfer nie jest pobierany z tych 8GB?
I jak ma się do tego korzystanie z takich aplikacji jak Spotify, TIDAL, APPLE Music, RMF On, Canal+ Sport Online?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: habish »

Transmisja RTSP jest rozliczana poza pakietem.
O YouTube się nie martw ale z tego co pamiętam aplikacja Polskiego Radia leci po RTSP.
kotekkom
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2016, o 23:00

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: kotekkom »

Witam mam następujący PROBLEM.
Na poczatku marca zakonczyla sie moja umowa w mix plusie, wyslalam smsa w celu przejścia na plus na kartę jednak dostałam propozycje przejścia na abonament za 29zl (dokladnie 39zl ale -10zl za efakture). W abonamencie mam
- darmowe rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne
- darmowe smsy do wszystkich sieci
- 8gb internetu
Abonament mam aktywny od dzis pokazuje tak nawet na plus online jednak pokazuje również ze przekroczylam abonament o 0,59zl - chodzi tu o smsy a wysylalam jedynie 3-4 do sieci plus. Nie dzwonilam nigdzie ani nie korzystałam z Internetu (wylaczone w komórce dane pakietowe, polaczenie jedynie przez wi fi).
Dlaczego naliczana jest oplata za korzystanie z czegos co miało być darmowe?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Magda_Plus »

kotekkom pisze:Abonament mam aktywny od dzis pokazuje tak nawet na plus online jednak pokazuje również ze przekroczylam abonament o 0,59zl - chodzi tu o smsy a wysylalam jedynie 3-4 do sieci plus. Nie dzwonilam nigdzie ani nie korzystałam z Internetu (wylaczone w komórce dane pakietowe, polaczenie jedynie przez wi fi).
Dlaczego naliczana jest oplata za korzystanie z czegos co miało być darmowe?
Czy wysłałaś SMS-y na numery komórkowe Plusa? Czy sprawdziłaś wykaz bieżącego użycia (dostępny w Plus online)?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ