Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
kotekkom
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 mar 2016, o 23:00

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: kotekkom »

Tak, smsy byly do plusa. 0,59zl przekroczenia abonamentu (sms) pokazywalo sie właśnie na plus online. Rano wszystko zniknelo (przekroczenie abonamentu) a po wysłaniu 2smsow do sieci plus i polaczeniu na stacjonarne pokazuje 0,79zl.
Wczesniej nie korzystałam z plus online (oprócz sprawdzania faktur za drugi abonament - kwota do zapłaty) i nie wiem czy tak ma być czy nie.
Załączniki
Share2016-03-17-a0b5914feae735ce7c8859fa46d1178b7f37e79ce0cf28a471e875be7cd1dd0a-Picture (2).jpg
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Magda_Plus »

kotekkom czy masz dwa numery na jednym koncie?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kotekkom
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2016, o 23:00

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: kotekkom »

Tak ale widac je przeciez oddzielnie zarówno na komputerze jak i w wersji na komórki wiec na pewno nie chodzi o przekroczenie środków na drugim abonamencie, tam nic nie jest przekroczone.
Co więcej w aplikacji plus online na komórce pokazuje przekroczenie o 0,79zl a wersja komputerowa online 0,64zl (4 smsy do plusa po 0,16zl, koszt polaczenia na wyżej wspomniany stacjonarny pokazuje 0,00zl). Moze to jakiś błąd systemu?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Magda_Plus »

kotekkom bardzo możliwe, że tak właśnie może być. Podaj mi przez ten formularz numer, którego ta sprawa dotyczy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MojNick
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2016, o 20:49

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: MojNick »

patryk7588 pisze:Transmisja RTSP jest rozliczana poza pakietem.
O YouTube się nie martw ale z tego co pamiętam aplikacja Polskiego Radia leci po RTSP.
Dzięki za odp.
Popytałem producentów aplikacji o ten RTSP, ale chyba za ciężkie pytanie. Jedynie z RMF zadeklarowali się, że znajdą odpowiedź, bo nikt ich nigdy o to nie pytał i postawili sobie to za punkt honoru.

Zapytam jeszcze może tak, czy identyczne zastrzeżenie co do RTSP jest w pakietach w plusie na kartę? Łatwiej mi będzie przetestować wszystkie te aplikacje, jeżeli zapisy są identyczne.
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Magda_Plus »

MojNick takowe obostrzenia dotyczą też pakietów internetowych dostępnych dla taryf typu „Ja+ Na kartę”. Dla przykładu w poniższym regulaminie znajduje się takowy zapis.
http://www.plus.pl/documents/16/cfc7ec7 ... 30_dni.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
miliard
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 21 gru 2008, o 23:15
Lokalizacja: SGL => KNURÓW

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: miliard »

Chciałbym skorzystać z tej opcji. Mam PNK i myślałem nad tą ofertą standardową, czyli za 29 zł. Jednak przekonała mnie opcja za 25 zł + 3 m-ce za free.

Jednak mam pytanie. Karta PNK jest zarejestrowana na mnie, a żona ma Plus abo + Power LTE za 50% i Polsat za 1 zł.

Czyli moja karta powinna zostać dołączona do konta abonenckiego żony, i czy jest taka możliwość, żeby skorzystać z tej opcji za 25? Co w przypadku rezygnacji z którejś z opcji SD? Nie przewiduję, ale można rozważyć to teoretycznie. Rezygnacja z internetu powoduje wzrost opłat za CP?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Basia_Plus »

miliard,
miliard pisze:Jednak mam pytanie. Karta PNK jest zarejestrowana na mnie, a żona ma Plus abo + Power LTE za 50% i Polsat za 1 zł Czyli moja karta powinna zostać dołączona do konta abonenckiego żony
jeżeli chcesz dołączyć swój numer na kartę do konta żony, wcześniej należy ten numer przerejestrować
http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=1380
miliard pisze: i czy jest taka możliwość, żeby skorzystać z tej opcji za 25?
Ta opcja jest dostępna dla przenoszących numer z innej sieci i korzystających z Programu smartDOM.
miliard pisze:Co w przypadku rezygnacji z którejś z opcji SD? Nie przewiduję, ale można rozważyć to teoretycznie. Rezygnacja z internetu powoduje wzrost opłat za CP?
Rezygnacja z internetu, który jest umową drugą spowoduje utratę rabatu na umowie trzeciej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MojNick
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2016, o 20:49

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: MojNick »

Potestowałem różne serwisy i spotify, YT, rmfon, c+sport online normalnie zużywają pakiet, brak dodatkowych kosztów.

Przed pójściem do salonu zadam ostatnie pytanie, co za 2 lata? Jeżeli teraz podpiszę umowę na takich warunkach i za te 24 miesiące nie będzie podobnej oferty, tylko gorsze, to czy będzie można na kolejny okres pozostać na identycznych zasadach? Czy jednak będzie trzeba już wybierać z tego, co jest dostępne?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: habish »

Będziesz mógł zostać.

Ps. Aplikacje:
CP GO, HBO GO, ipla, Player, Muzodajnia, Open FM, TuneIn Radio Pro, TVP Stream, Videostar Plus także rozliczane są z pakietu.
Ogólnie tych na protokole RTSP jest bardzo mało.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Ron »

Witam, posiadają już ofertę na abonament sLTE 39,99 dla osób indywidualnych mogę prowadzić działalność gospodarczą na swoim numerze? Pytam bo znalazłem taki zapis

"...Abonent będący konsumentem zobowiązany jest do korzystania z Usług wyłącznie w celach niezwiązanych bezpośrednio z jego działalnością gospodarczą lub zawodową..."

I drugie pytanie czy mogę przekształcić numer z osoby indywidualnej na firmę w trakcie okresu zastrzeżonego, ale na większy abonament?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Ron,
Ron pisze:"...Abonent będący konsumentem zobowiązany jest do korzystania z Usług wyłącznie w celach niezwiązanych bezpośrednio z jego działalnością gospodarczą lub zawodową..."
gdzie znalazłeś ten zapis?
Ron pisze: drugie pytanie czy mogę przekształcić numer z osoby indywidualnej na firmę w trakcie okresu zastrzeżonego, ale na większy abonament?
Czy zamierzasz przepisać numer zarejestrowany na Ciebie na swoją działalność gospodarczą?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Ron »

http://www.plus.pl/documents/16/6006627 ... 1_2016.pdf

RŚU jest ten zapis Par.6 punkt 9, lit. M


Czy mogę prowadzić działalność gospodarczą i korzystać z telefonu zarejestowanego na siebie jako osoba indywidualna?
Tak zamierzam przepisać jeżeli okaże się ze nie mogę korzystać z telefonu prywatnego w celach zawodowych.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Basia_Plus »

Ron pisze:Czy mogę prowadzić działalność gospodarczą i korzystać z telefonu zarejestowanego na siebie jako osoba indywidualna?
tak.
Ron pisze:Tak zamierzam przepisać jeżeli okaże się ze nie mogę korzystać z telefonu prywatnego w celach zawodowych.
Informacje odnośnie przepisania numeru znajdziesz tutaj http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _faqid=224
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przejdź z Plusa Na Kartę na Abonament No Limit za 29 zł!

Post autor: Ron »

Basia_Plus pisze:
Ron pisze:Czy mogę prowadzić działalność gospodarczą i korzystać z telefonu zarejestowanego na siebie jako osoba indywidualna?
tak.
Ron pisze:Tak zamierzam przepisać jeżeli okaże się ze nie mogę korzystać z telefonu prywatnego w celach zawodowych.
Informacje odnośnie przepisania numeru znajdziesz tutaj http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _faqid=224
To w takim razie czego ten zapis w RŚU dla Abonentów dotyczy? Zamiast zmieniać, zostawię i będę korzystał w swojej firmie jak można to można ;-)
ODPOWIEDZ