Czasoumilacz

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czasoumilacz

Post autor: sl@w_es »

kinesik pisze:Mam wyłączonego czasoumilacza a na fakturze, która teraz przyszła jest naliczona opłata za niego. Jakim cudem?
Zastanawiam się czego oczekujesz w takiej sytuacji od użytkowników FORUM?
Jeśli naliczona została opłata za usługę, która jest wyłączona to w pierwszej kolejności składa się reklamację no chyba, że nie zależy Ci na zwrocie naliczonych środków, a tylko chcesz sobie podyskutować.
Nie zareklamujesz tego naliczenia to najprawdopodobniej w następnym m-cu na fakturze ponownie pojawi się opłata za Czasoumilacz. Twój wybór i kasa, ale płacić za coś czego nie ma...
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Czasoumilacz

Post autor: Magda_Plus »

kinesik pisze:Tak, wyłączałam właśnie w ten sposób.
Jeśli dostałaś potwierdzenie usunięcia usługi Czasoumilacz, a opłata za nią jest dalej naliczana, to zgodnie z sugestią, którą podrzucił Ci sl@w_es, najwłaściwsze w takiej sytuacji jest złożenie reklamacji. Na tej stronie znajdziesz informacje jak to zrobić.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kinesik
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 3 cze 2016, o 23:50

Re: Czasoumilacz

Post autor: kinesik »

sl@w_es pisze:
kinesik pisze:Mam wyłączonego czasoumilacza a na fakturze, która teraz przyszła jest naliczona opłata za niego. Jakim cudem?
Zastanawiam się czego oczekujesz w takiej sytuacji od użytkowników FORUM?
Jeśli naliczona została opłata za usługę, która jest wyłączona to w pierwszej kolejności składa się reklamację no chyba, że nie zależy Ci na zwrocie naliczonych środków, a tylko chcesz sobie podyskutować.
Nie zareklamujesz tego naliczenia to najprawdopodobniej w następnym m-cu na fakturze ponownie pojawi się opłata za Czasoumilacz. Twój wybór i kasa, ale płacić za coś czego nie ma...
Czego oczekuję? Właśnie takiej odpowiedzi, jaką dała powyżej Magda. Wystarczyło napisać "złóż reklamację tu i tu". Ja nie szukałam sposobu na wyłączenie czasoumilacza. Trzeba czytać ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czasoumilacz

Post autor: sl@w_es »

kinesik pisze:(...) Wystarczyło napisać "złóż reklamację tu i tu". Ja nie szukałam sposobu na wyłączenie czasoumilacza. Trzeba czytać ze zrozumieniem.
Cóż, trzeba było pytać wprost "Co mam zrobić w takiej sytuacji?", a nie:
kinesik pisze:Jakim cudem?
Nie czytam między wierszami, bo nie mam ochoty dociekać co kto miał na myśli.
Ech, szkoda czasu na tłumaczenie.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ