Samsung Galaxy S7 Edge na abonament.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
wesolyChłopak
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 paź 2015, o 11:02

Samsung Galaxy S7 Edge na abonament.

Post autor: wesolyChłopak »

Czy w salonie Plusa telefon Galaxy S7 Edge na abonament jest tańszy niż na Waszej stronie internetowej ? Np. abonament 49,99zł telefon 2850zł, na znanym portalu aukcyjnym kupię go za 2500zł i jeszcze mi zostanie 350zł na zakup doładowania.
Przy abonamencie za 50zł mogę dać za ten telefon maksymalnie 2000zł. Da radę tak zrobić ? Nie mam kiedy iść do salony popytać, dlatego pytam tutaj.
bquote
PlusManiak
Posty: 69
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 12:34

Re: Samsung Galaxy S7 Edge na abonament.

Post autor: bquote »

wesolyChłopak pisze:Czy w salonie Plusa telefon Galaxy S7 Edge na abonament jest tańszy niż na Waszej stronie internetowej ? Np. abonament 49,99zł telefon 2850zł, na znanym portalu aukcyjnym kupię go za 2500zł i jeszcze mi zostanie 350zł na zakup doładowania.
Przy abonamencie za 50zł mogę dać za ten telefon maksymalnie 2000zł. Da radę tak zrobić ? Nie mam kiedy iść do salony popytać, dlatego pytam tutaj.
W salonie NIGDY nie dostaniesz telefonu tańszego niż na stronie Plusa. W salonie zwykle narzucają marżę 50-150 zł zależnie od modelu. Ceny w Plusie nie są też cenami rynkowymi, sugerowanymi przez producenta.
Ceny masz tutaj: http://www.plus.pl/bez-umowy/telefony ale lepiej kupić telefon w elektromarkecie lub na portalu akcyjnym. Dostajesz telefon niebrandowany.

Spójrz wg kalkulacji wyżej. 50x24 mce + 2850 zł = 4050 zł za telefon warty 2600 ? .. Opłaca się? Oczywiście, że nie.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samsung Galaxy S7 Edge na abonament.

Post autor: Ewa_Plus »

wesolyChłopak,
- w sklepie internetowym telefony jednak są tańsze.
Do ceny telefonu nie doliczałabym opłaty za abonament, ponieważ w ramach tej opłaty masz przeważnie nielimitowane połączenia i SMS-y, pakiet internetowy, itp.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ