Bezpieczny Internet

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
piteros
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 mar 2014, o 19:07

Bezpieczny Internet

Post autor: piteros »

Witam, tak jak w tytule, mam pytanie odnośnie usługi Bezpieczny Internet w abonamencie. Jest możliwość wyłaczenia tego? Czy jedynym sposobem żeby nie płacić za tą usługę, to nie korzystanie z pakietu danych? Wiem że można to wyłaczyć w Plusie na Karte albo Mix, ale jak to wygląda z abonamentem? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Bezpieczny Internet

Post autor: Basia_Plus »

Witaj piteros,
piteros pisze:mam pytanie odnośnie usługi Bezpieczny Internet w abonamencie. Jest możliwość wyłaczenia tego?
niestety nie ma możliwości rezygnacji z usługi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
piteros
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 3 mar 2014, o 19:07

Re: Bezpieczny Internet

Post autor: piteros »

czyli rozumiem, że jedynym sposobem na nie płacenie za usługe jest nie korzystanie z pakietu danych?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Bezpieczny Internet

Post autor: habish »

Masz pakiet danych bez lejka?
Awatar użytkownika
Magda_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5614
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:21

Re: Bezpieczny Internet

Post autor: Magda_Plus »

piteros pisze:czyli rozumiem, że jedynym sposobem na nie płacenie za usługe jest nie korzystanie z pakietu danych?
Tak, ale jeśli wykorzystasz mniejszą ilość danych, wówczas opłata zostaje odpowiednio pomniejszona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Tachio
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 10:49

Bezpieczny internet a pakiet internetowy

Post autor: Tachio »

Dzień dobry,

mam pytanie odnośnie usługi Bezpieczny Internet w abonamencie. Jeżeli dobrze rozumiem to zostaje ona aktywowana w przypadku korzystania z internetu, po przekroczeniu jakiejś ilości danych aktywowany jest kolejny próg. Czy w przypadku wykupienia dodatkowego pakietu internetowego (Internet Plus Ekstra) 300 [MB] usługa Bezpieczny Internet nadal będzie aktywna? Czy dane "pobierane" będą wyłącznie z pakietu, bez naliczania opłat za Bezpieczny Internet.
Kolejne pytanie: czy mogę (i w jaki sposób) wykorzystać "pakiet podstawowy" widniejący w zakładce "Twoje aktywne pakiety" bez Usługi Bezpieczny internet ?

http://obrazki.elektroda.pl/6209689000_1493122781.jpg
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2017, o 14:31 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki- podobny temat
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Bezpieczny Internet

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Tachio,
Tachio pisze:Jeżeli dobrze rozumiem to zostaje ona aktywowana w przypadku korzystania z internetu, po przekroczeniu jakiejś ilości danych aktywowany jest kolejny próg.
Opłata zostanie pobrana według zasad:
- przy użyciu od 0,01 kB do 5 MB – 5 zł,
- przy użyciu od 5,01 MB do 300 MB 10 zł,
- przy użyciu transmisji ponad 300 MB – 20 zł
Tachio pisze:Czy w przypadku wykupienia dodatkowego pakietu internetowego (Internet Plus Ekstra) 300 [MB] usługa Bezpieczny Internet nadal będzie aktywna?
Tak.
Tachio pisze:Czy dane "pobierane" będą wyłącznie z pakietu, bez naliczania opłat za Bezpieczny Internet.
Nie, ponieważ pakiet Plus Internet extra możesz aktywować dopiero po wykorzystaniu pakietu podstawowego 1 GB (w ramach usługi Bezpieczny Internet).
Tachio pisze:czy mogę (i w jaki sposób) wykorzystać "pakiet podstawowy" widniejący w zakładce "Twoje aktywne pakiety" bez Usługi Bezpieczny internet ?
Pakiet podstawowy, który widzisz, jest częścią składową usługi Bezpieczny Internet.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ