Zawarcie nowej umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
ErZet
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lut 2017, o 21:00

Zawarcie nowej umowy

Post autor: ErZet »

Witam

Jesli zly dzial z gory przepraszam I prosze o przeniesienie, rowniez przepraszam za slownik ale pisze w pospiechu na telefonie.

Pare lat temu nalezalem do Plusa lecz rozstalismy sie po tym jak probowano mnie oszukac na nie mala kwote, a mianowice w skrocie bylem w egipcie na wakacjach wykonalem 2 telefony po czym telefon przelezal wylaczony w szufladzie przez 2 tyg ku mojemu zdziwieniu dostalem fakture na 680 zl ha, bilingow nie chciano mi dac bo awaria systemu blablabla ostatecznie Plus wyszedl z honorem I anulowal fakture.

Moje pytanie teraz brzmi czy warto znow sie z nimi wiazac ? ? ? Mianowice poczytalem na internecie I jest masa opini zd wyludzaja pieniadze nadal jakies ukryte pakiety, sms premium, podchwytliwe umowy.

Powiedzcie mi jak to jest w obecnych czasas.

Pozdrawiam Paweł
Andrzej62
Szalony PlusManiak
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2014, o 13:32

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: Andrzej62 »

ErZet pisze:...Moje pytanie teraz brzmi czy warto znow sie z nimi wiazac ? ? ? Mianowice poczytalem na internecie I jest masa opini zd wyludzaja pieniadze nadal jakies ukryte pakiety, sms premium, podchwytliwe umowy.

Powiedzcie mi jak to jest w obecnych czasas.

Pozdrawiam Paweł
Tym podobne "opinie" w internecie można wyczytać o każdym, bez względu na barwe logo, oeratorze. Plus nie jest ani lepszy ani gorszy.
No może gdyby w comiesięcznym pakiecie abonamentowym zapewniał np. masaż gorącymi kamieniami, płacił [oczywiście ze swoich środków] za nas czynsz albo pokrywał przynajmniej raz w roku koszt wypoczynku na Bali dla minimum dwóch osób, wtedy wyróżniałby się na "+" na tle konkurencji.
Skoro rozmawiasz, esemesujesz, ememesujesz [najlepiej bez limitu, do wszystkich sieci] to czego można więcej oczekiwać od operatora?
Przecież nie pakietu GB , który bezsensownie wciskają bez względu na to czy rozmowa jest prowadzona z osobą nastoletnią czy w podeszłym wieku i jeszcze próbują to zachwalać jako "luksus dostępny TYLKO U NAS"
ErZet
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 3 lut 2017, o 21:00

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: ErZet »

Teraz jeszcze jedno pytanie czy tak jak w przypadku orabge lepsza oferte dostane telefonicznie czy to bez rozbicy ?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: Ewa_Plus »

ErZet,
- każdy kanał sprzedaży dysponuje nieco inną ofertą. Zazwyczaj to sklep internetowy ma u nas najkorzystniejsze oferty.
Ale zanim podejmiesz decyzję warto zapoznać się z propozycjami różnych kanałów sprzedaży.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ErZet
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 3 lut 2017, o 21:00

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: ErZet »

Tylko szkoda ze Plus nie ma po drodze zeby do mnie zadzwonic, skoro zostawilem prosbe....ja o klientow nie bede sie bil:P
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: Ewa_Plus »

ErZet,
- czy prośbę o kontakt zostawiłeś klikając przez baner w moim podpisie, czy w inny sposób?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ErZet
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 3 lut 2017, o 21:00

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: ErZet »

Tak przez baner od Ciebie.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: Ewa_Plus »

ErZet,
- podeślij mi zatem przez ten formularz informacje, jak w tamtym zgłoszeniu przez baner. Wyślę interwencję.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ErZet
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 3 lut 2017, o 21:00

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: ErZet »

Okey
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: Ewa_Plus »

ErZet,
- mail dotarł, dziękuję. Wysłałam właśnie interwencję z prośbą o jak najszybszy kontakt z Tobą.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ErZet
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 3 lut 2017, o 21:00

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: ErZet »

Takze tego zadzwonila do mnie dzis Pani I zamiast abo rodzina zaproponowala mi przeniesc obydwa numery z czego zyskam 6 msc abo za free do tego galaxy s7 suma sumarum koncowo do zaplaty 185 zl miesiecznie oczywiscie nielimitki do wszystkich sms mms polaczenia ja na swoim 15 gb neta I zona 5 gb neta.Co myslicie oplaca sie ? ? ? Nawiasem zadna inna korporacja nie ma lepszej oferty.

P.S. dziekuje pani Ewo za pomoc;)
Nataliak
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2017, o 13:32

Dokumenty dodatkowe

Post autor: Nataliak »

Jakie dokumenty dodatkowe są potrzebne do zawarcia umowy abonamentowej ze sprzętem na raty? Czy może to być zwykła karta bankomatowa?
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2017, o 14:02 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki- podobny temat
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: Marta_Plus »

Nataliak,

doprecyzuj proszę, czy interesuje Cię nowa aktywacja, czy też przedłużenie umowy? Myślisz o realizacji umowy poprzez nasz sklep internetowy, czy punkt Plusa?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Nataliak
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2017, o 13:32

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: Nataliak »

Nowa aktywacja w punkcie
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Zawarcie nowej umowy

Post autor: Marta_Plus »

Nataliak,

dziękuję Ci za odpowiedź. Informacje na temat dokumentów wymaganych przy podpisywaniu umowy znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ