Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
mathias65
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 lis 2014, o 13:20

Re: Plush Abonament

Post autor: mathias65 »

Joanna_Plus pisze:mathias65,

na tę chwilę jest tak jak piszesz. Aktualnie oferta Plush Abo dostępna jest dla nowych aktywacji. Jeżeli pojawią się jakieś zmiany w tym temacie, na pewno będziemy o nich informować. Mimo wszystko mam nadzieję, że nadal pozostaniesz z nami.
no nie wiem czy pozostanę z Wami, szczególnie, że nie rozumiem po co takie ceregiele i na dodatek jeszcze to zasilenie po przeniesieniu na kartę
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

mathias65,
- decyzja należy do Ciebie.
Jeśli jednak się zdecydujesz przejść całą procedurę to pamiętaj jeszcze o rejestracji numeru w ofercie na kartę. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, wystarczy, że po złożeniu rezygnacji (ale jeszcze przed odłączeniem numeru) wyślesz darmowego SMS-a o treści: PRZENIES na nr 80107 .

Zasilenie jest potrzebne między innymi dlatego, że podczas konwersji na abonament konto powinno być ważne, a saldo dodatnie. Informacje na temat konwersji znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Budyn
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2015, o 01:22

Re: Plush Abonament

Post autor: Budyn »

Za usługi stażowe w plush abo L na czas nieokreślony dodawane sa gigabajty internetu po określonym w umowie czasie. Standardowy pakiet w tym abonamencie to 10 GB.Po 4 miesiącach dodawane jest bodajże 2 GB ,to jesli wykorzystam powyżej 10 GB to prędkośc internetu spadnie czy te dodatkowe 2 GB jest traktowane jako pakiet wyjściowy i po przekroczeniu tych 12GB internet spadnie do predkosci z umowy ?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Budyn,
- wraz ze stażem zwiększa Ci się pakiet podstawowy. Czyli prędkość spadnie dopiero po przekroczeniu tych 12 GB.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Klucznikdj
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 12 lut 2013, o 15:23

Re: Plush Abonament

Post autor: Klucznikdj »

Dzień Dobry,w listopadzie kończy mi się umowa na abonament w Plusie,chce przejsć do PLUSHA na ABO,czy załatwię to w autoryzowanym punkcie Plusa?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Klucznikdj,
- obecnie nie jest możliwe przedłużenie umowy w tej ofercie.
Mógłbyś jednak ją uzyskać przechodząc najpierw do oferty na kartę (przez złożenie rezygnacji), a następnie dokonując konwersji umowy na Plush Abo. Opisaliśmy to we wcześniejszych postach.

Trudno mi jednak przewidzieć, jak to będzie wyglądało w listopadzie. Możliwe, że do tego czasu zostanie to już uproszczone i będzie można uzyskać tę ofertę przez zwykłe przedłużenie umowy. Ale nic nie obiecuję.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Klucznikdj
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 12 lut 2013, o 15:23

Re: Plush Abonament

Post autor: Klucznikdj »

A przechodząc na karte,mogę zachować numer? Dziękuje.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Klucznikdj,
- tak, po złożeniu rezygnacji numer przechodzi do oferty na kartę :)
Wystarczy zasilić konto w ciągu pierwszych 30 dni od momentu wyłączenia numeru.
Oczywiście trzeba teraz też pamiętać o rejestracji numeru:
Ewa_Plus pisze:Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, wystarczy, że po złożeniu rezygnacji (ale jeszcze przed odłączeniem numeru) wyślesz darmowego SMS-a o treści: PRZENIES na nr 80107 .
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Klucznikdj
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 12 lut 2013, o 15:23

Re: Plush Abonament

Post autor: Klucznikdj »

Ewa_Plus pisze:Klucznikdj,
- tak, po złożeniu rezygnacji numer przechodzi do oferty na kartę :)
Wystarczy zasilić konto w ciągu pierwszych 30 dni od momentu wyłączenia numeru.
Oczywiście trzeba teraz też pamiętać o rejestracji numeru:
Ewa_Plus pisze:Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu, wystarczy, że po złożeniu rezygnacji (ale jeszcze przed odłączeniem numeru) wyślesz darmowego SMS-a o treści: PRZENIES na nr 80107 .
Dziękuje !
hatihi
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 25 lis 2014, o 17:22

Re: Plush Abonament

Post autor: hatihi »

Witam. Mam dwa numery w plusie. Umowa dawno się skończyła na te numer. Teraz są na czas nieokreślony. Jak mogę przejść na plusha bez straty tych numerów?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Poczytaj kilka wcześniejszych postów...
krauzik
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 maja 2017, o 08:23

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: krauzik »

Witam!
Może powtorze pytanie, ale czegos tu nie rozumiem. Chcę przenieś numer do Plush ABO z abonamentu w Plus. Wiem, że muszę rozwiązać umowę (pierwsza bzdura) przejść na kartę a następnie do Plusha, czas na realizacje ostatniej zmiany podobno do 7 dni (totalna bzdura). Jak to przyspieszyc?
Czy przechodząc do Plusha muszę wymienić kartę SIM, czy przejde z numerem i starą kartą, a wymienię ją w dniu kiedy to będę w domu. I najważniejsze czy przechodząc do Plusha telefon/karta sim/numer musi znajdowac sie w Polsce, czy bedac za granica moze to sie skomplikowac.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 maja 2017, o 10:11 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do właściwego działu.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj hatihi,
Ewa_Plus pisze: - obecnie nie jest możliwe przedłużenie umowy w tej ofercie.
Mógłbyś jednak ją uzyskać przechodząc najpierw do oferty na kartę (przez złożenie rezygnacji), a następnie dokonując konwersji umowy na Plush Abo. Opisaliśmy to we wcześniejszych postach.
Witaj krauzik,
- konwersji z karty na abonament do oferty Plush Abo nie można zrealizować przez stacjonarne punkty sprzedaży. Zanim zamówienie zostanie dostarczone i podpisane dokumenty wrócą do Polkomtel, może zejść się kilka dni.

Wymiana karty SIM nie jest potrzebna. Możesz używać cały czas tej samej SIM zarówno po przejściu z abonamentu do oferty na kartę, jak i później, po konwersji do Plush Abo.

Podczas konwersji nie ma znaczenia, czy karta SIM fizycznie znajduje się w Polsce, czy nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

No jak nie kijem go to pałą. Niby jest taniej, niby więcej, niby umowa na czas nieokreślony, czego nie ma w Plusie, a jednak minusy:
- brak możliwości przejścia z abo w Plusie bezpośrednio do abo w Plushu
- brak możliwości przejścia z abo w Plusie bezpośrednio do abo w Plushu w punkcie Plusa
- kilkudniowy czas oczekiwania na realizację zlecenia

U mnie pojawiła się kolejna bzdura: zamówiłem Plush abo tydzień temu w poniedziałek, 22 maja.
Na drugi dzień dostałem maila, którego wybiórczo cytuję:
w związku ze złożeniem zamówienia nr XXXYYYZZZ, prosimy o podanie numeru kontaktowego, który nie jest numerem, na którym chcą Państwo dokonać konwersji. Numerem kontaktowym może być również numer grzecznościowy.
Przegapiłem go, a "ococho" dowiedziałem się dopiero w piątek, 26 maja. A zatem kolejny tydzień poślizgu.

Co więcej: po kolejnej korespondencji z obsługą klienta dowiedziałem się, że kontakt nastąpi na numer przenoszony tylko nie wiadomo kiedy on nastąpi, a nawet z jakiego numeru nastąpi.

No ręce mi opadły.
krauzik
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 maja 2017, o 08:23

Re: Plush Abonament

Post autor: krauzik »

Dziękuje za odpowiedź.
W związku z powyższym nasuwa się kolejne pytanie.

Czy można otrzymać numer tymczasowy. Umowa na kolejny numer konczy mi się 02.07.2017, w tym czasie telefon bedzie za granicą, wiec czy można otrzymać w tej chwili numer tymczasowy który po przejsciu zmieni się na numer ktory chcę przenieść.

Czy zamawiając nowy numer można go wybrać, czy jest nadawany z góry?
ODPOWIEDZ