DwuPak: TV CP + Telefon w Plusie za 0zł do końca roku!

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

DwuPak: TV CP + Telefon w Plusie za 0zł do końca roku!

Post autor: habish »

Startuje nowa oferta specjalna dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu. DwuPak to oferta telewizji Cyfrowego Polsatu z pakietem od 19,90 zł oraz oferta abonamentu telefonicznego w Plusie z rabatem. Obie te usługi można mieć już za niecałe 40 zł miesięcznie, a w ramach specjalnej promocji można też do końca roku korzystać z nich za darmo!

Obrazek


Oferta DwuPak jest dostępna od 22 maja dla nowych i obecnych klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa. Składają się na nią telewizja, jako pierwszy produkt pełnopłatny, oraz abonament telefoniczny, na który przez całą długość umowy jest przyznawany rabat w wysokości 50% lub 10 zł.

Produkty, które można połączyć w DwuPak oraz rabaty:

- Telewizja Cyfrowego Polsatu jest pierwszym produktem w zestawie i nie podlega rabatowi. Obecni i nowi klienci Cyfrowego Polsatu mogą ją połączyć w DwuPak w abonamentach od 19,90 zł, natomiast użytkownicy telewizji w wyższych abonamentach mają możliwość łączenia usług i korzystania ze zniżek cenowych w ramach Programów smartDOM oraz smartFIRMA.
- Oferta JA+ Abonament od abonamentu 39,99 zł, rabatowana 50% co miesiąc.
- Oferta DUET, czyli dwie karty SIM w ramach jednej opłaty miesięcznej, w abonamentach od 44,99 zł, rabatowanych 10 zł co miesiąc.
- Oferta JA+ Rodzina, czyli trzy karty SIM w ramach jednej opłaty miesięcznej, w abonamentach od 69,99 zł, rabatowanych 10 zł co miesiąc.

DwuPak w ramach specjalnej dodatkowej promocji można mieć do końca roku całkowicie za darmo, jeśli skorzysta się z oferty telewizji w abonamencie 19,99 zł (Pakiet Rodzinny HD) oraz abonamentu telefonicznego za minimum 39,99 zł w ofercie elastycznej.

Regulamin promocji: http://www.biuroprasowe.plus.pl/download.php?id=1119

Zawartość pakietu TV Cyfrowy Polsat za 19,90zł: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... NEW_CLIENT
Grand3211
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2014, o 02:17

Dwupak dla abonentów CP 19,90-49,99

Post autor: Grand3211 »

Witam. Mam wątpliwości co do zrozumienia oferty wymienionej w tytule. Jest napisane tak "abonament za darmo aż do końca roku potem tylko 20zł miesięcznie" w ofercie przenoszę numer do Plusa 45zł zestaw w tym 25zł za telefon J7 przez 36 miesięcy i 20zł abonament.

Ale gdy chcę to wybrać żeby zamówić wyświetla się już tak: abonament 0zł przez 7 miesięcy, następnie 5 miesięcy po 19,99zł i kolejne 12 miesięcy po 39,99zł. Na samej górze wyświetla się: "Uwaga! Ta oferta jest tylko dla Klientów posiadających telewizję lub internet Rabat 50% jest przyznawany, jeśli posiadasz już umowę na internet w Plusie za min. 49,90 zł/mies. lub telewizję satelitarną w Cyfrowym Polsacie"

To w końcu jak ostatecznie przedstawia się ta oferta? Bo albo na stronie po wybraniu oferty jest jakiś błąd i przenosi ona do innego zamówienia albo na dzień dobry wprowadzacie ludzi w błąd.

Znalazłem jedynie to w regulaminie:
Abonent posiadający Umowę uprawniającą, w przypadku zawarcia w trakcie trwania Promocji umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci Plus lub przedłużenia umowy w ofercie Plus Abonament z usługą głosową („Plus Abonament”) z czasem oznaczonym nie krótszym niż 24 m-ce i minimalną wartością miesięcznego zobowiązania 39,90 zł z VAT („Umowa rabatowana”), otrzyma niższą opłatę za usługi w postaci 50% rabatu na abonament4 („Rabat”) na czas obowiązywania Umowy rabatowanej (jeżeli po czasie oznaczonym Umowy Abonent zawrze dla Umowy rabatowanej aneks przedłużający czas oznaczony lub nie rozwiąże jej po czasie oznaczonym, a nadal będzie spełniał warunki opisane w Regulaminie, będzie nadal otrzymywał Rabat) (z wyłączeniem ofert wskazanych w § 2 ust. 1 Regulaminu) lub w przypadku Promocyjnych Planów Cenowych JA + Rodzina oraz DUET rabat w kwocie 10 zł (z VAT).

Co w dalszym stopniu nie wyjaśnia moich wątpliwości więc jak ktoś wie co i jak to proszę o wyjaśnienie.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2017, o 13:17 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: DwuPak: TV CP + Telefon w Plusie za 0zł do końca roku!

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Grand3211,

oferta, o której piszesz dotyczy opcji elastycznej czyli takiej, w której jest możliwość wydłużenia czasu trwania kontraktu i obniżenia abonamentu (§ 4 regulaminu promocji).

W wybranym przez Ciebie wariancie, podstawowa cenna abonamentu przez okres 12 miesięcy to 39,99 zł a później 79,98 zł (po włączeniu e-Faktury). Po uwzględnieniu rabatu 50% z promocji DwuPak otrzymamy 12 miesięcy za 19,99 zł, a kolejne za 39,99 zł.
I teraz tak:
• Pierwszych 7 miesięcy abonament masz 0 zł.
• Kolejne 5 miesięcy abonament: 19,99 zł (50% z 39,99 zł).
• Co do następnych 12 miesięcy masz możliwość zdecydowania, jaki wariant Ci bardziej odpowiada:
- zostawiasz abonament na poziomie 19,99 zł (50% z 39,99 zł) ale wydłużasz kontrakt o kolejne 12 miesięcy (łącznie 36 miesięcy);
lub:
- abonament wrasta do 39,99 zł (50% z 79,98 zł) ale kontrakt kończy się po 12 miesiącach (łącznie 24 miesiące umowy).

Biorąc pod uwagę fakt, że raty masz rozpisane na 36 miesięcy, zatem wybranie wariantu z wydłużeniem kontraktu również do 36 miesięcy, daje Ci układ zaprezentowany na pierwszej stronie oferty, czyli:
- 25 zł x 36 (opłata za sprzęt);
- 20 zł x 36 (opłata za abonament) - tylko tutaj w sumie wychodzi 29 miesięcy (bo te 7 jest gratis).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Grand3211
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2014, o 02:17

Re: DwuPak: TV CP + Telefon w Plusie za 0zł do końca roku!

Post autor: Grand3211 »

Dzięki Ewa_Plus za dokładne wyjaśnienie, teraz już wszystko rozumiem:)

Jednak przydałoby się na stronie z ofertą właśnie takie szczegółowe wyjaśnienie co to za oferta i na czym polega tak jak jest np. w MIX elastycznej.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: DwuPak: TV CP + Telefon w Plusie za 0zł do końca roku!

Post autor: Ewa_Plus »

Grand3211,
- cieszę się, że mogłam pomóc :)
i dziękuję za sugestię co do strony, przekażę ją dalej :)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Grand3211
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2014, o 02:17

Re: DwuPak: TV CP + Telefon w Plusie za 0zł do końca roku!

Post autor: Grand3211 »

To jeszcze trzy pytania. Czy 5GB internetu jest jednorazowe czy co miesiąc? Co po wykorzystaniu pakietu czy internet zwalnia czy są naliczane dodatkowe opłaty?

Mam numer w plusie na kartę albo plushu (nie pamiętam) czy ta promocja mnie też obejmuje?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: DwuPak: TV CP + Telefon w Plusie za 0zł do końca roku!

Post autor: Ewa_Plus »

Grand3211 pisze:Czy 5GB internetu jest jednorazowe czy co miesiąc?
- co miesiąc
Grand3211 pisze:Co po wykorzystaniu pakietu czy internet zwalnia czy są naliczane dodatkowe opłaty?
- nie, jest to pakiet typu "non-stop" co oznacza, że po wykorzystaniu pakietu zwalnia jedynie prędkość, a opłaty nie są naliczane.
Grand3211 pisze:Mam numer w plusie na kartę albo plushu (nie pamiętam) czy ta promocja mnie też obejmuje?
- tak, promocja ta dostępna jest także dla numerów konwertujących z oferty na kartę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Kamx
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2017, o 21:36

Re: DwuPak: TV CP + Telefon w Plusie za 0zł do końca roku!

Post autor: Kamx »

Napiszę tutaj żeby nie zaśmiecać forum nowymi wątkami.

Mam CP za 19,90zł, mam tel na kartę w plusie to ile wtedy wynosi abonament po przejściu na tą ofertę z karty? Na stronie Plus.pl za każdym razem co innego mi się pokazuje i nie wiem czy 20, czy 25 czy może 30zł bo raz pokazuje też że internetu jest 2GB i smsy płatne innym razem że do września abo za 0zł nie do końca roku, no chaos tam macie. Kolejna kwestia mogę wziąć sam abonament czy to działa tylko razem z telefonem? i przez ten chaos na stronie to czy można to załatwić wszystko w salonie Plus-a? Chcę wiedzieć co podpisuję.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: DwuPak: TV CP + Telefon w Plusie za 0zł do końca roku!

Post autor: Ewa_Plus »

Kamx,
- jeśli telefon na kartę w Plusie posiadasz dłużej niż 60 dni, to możesz wybrać abonament za 20 zł z pakietem 5 GB, o którym pisałam kilka postów wcześniej. Oferta ta obecnie dostępna jest tylko w wersji z telefonem. Możesz ją sprawdzić na tej stronie.
Zgodnie z regulaminem przez pierwsze 7 miesięcy abonament jest gratis.

Z oferty można skorzystać również w salonie Plusa.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Grand3211
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 16 lis 2014, o 02:17

Re: DwuPak: TV CP + Telefon w Plusie za 0zł do końca roku!

Post autor: Grand3211 »

Wracam do tego wątku gdyż byłem dzisiaj w salonie plusa i dowiedziałem się że skoro mam telefon w Plusie na kartę to nie mogę skorzystać z tej oferty dwupak czy elastycznej na zasadach które podajecie na stronie, bo ona jest tylko dla przenoszących numer z innej sieci i mnie żadna konwersja ni nic takiego nie dotyczy. Zaproponowano mi abonament 20zł gratis na 3 miesiące, rozmowy bez limitu, smsy płatne i 2GB internetu, a za telefon opłatę 599zł plus 14zł miesięcznie.

Ostatecznie żeby to uporządkować: mam CP za 19,90zł, mam numer w Plusie na kartę od 6 lat, chcę ten numer zachować, chcę wziąć abonament elastyczny czy dwupak na 36 miesięcy za 20zł i telefon w systemie ratalnym.

Czy mając CP za 19,90 i tel w Plusie na kartę mogę skorzystać z dwupaku albo oferty elastycznej z abonamentem 20zł miesięcznie na 36 miesięcy?
Ile w związku z tym wynosi rata miesięczna za telefon Galaxy J7 lub Xperia XA1? w moim przypadku.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: DwuPak: TV CP + Telefon w Plusie za 0zł do końca roku!

Post autor: Basia_Plus »

Grand3211,

oferta dostępna jest dla Obecnych Klientów, którzy posiadają usługę Telewizji i dokupią/utrzymają do niej Plus Abonament z minimalnym zobowiązaniem od 39,99 zł /mies.
Grand3211 pisze:Czy mając CP za 19,90 i tel w Plusie na kartę mogę skorzystać z dwupaku
Tak, umowa na abonament powinna być zawarta w jednej z promocji wskazanych przez sprzedawcę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ