Brak połączeń wychodzących.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Nyziu
PlusManiak
Posty: 63
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 paź 2014, o 12:14

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: Nyziu »

Od godziny 9 rano mi osobiście karta sim zaczęła działać razem z połączeniami wychodzacymi .
gotica
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:19

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: gotica »

Kolejny telefon do BOK i niestety to samo. Awaria, awaria i jeszcze raz awaria, ale oni naprawdę się tym martwią - jasne właśnie widać. Kiedy włączą? - nie wiadomo. Jedyne dziwne jest to że przecież niektórym już telefony działają a skoro winny jest program (jak się dowiedziałam) to po jego naprawie powinny działać wszystkie a nie wybrane.
23nadzieja23
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2017, o 22:10

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: 23nadzieja23 »

Ciekawe, od czego to zależy, że innym juz aktywowali kartę, a innym jeszcze nie. Ja juz przestalam miec nadzieję.
gotica
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:19

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: gotica »

23nadzieja23 pisze:Ciekawe, od czego to zależy, że innym juz aktywowali kartę, a innym jeszcze nie. Ja juz przestalam miec nadzieję.

Szczerze mówiąc ja też. Chyba powinny wszystkie działać. Jak tak będą włączali to mam nadzieje ze do grudnia się wyrobią (chociaż z życzeniami na święta bym zadzwonić chciała)
leonkennedy
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 18 cze 2017, o 21:58

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: leonkennedy »

Też mnie zdziwiło jak usłyszałem że za połączenia wychodzące się płaci. Wytłumaczyłem pani z BOKu że równie dobrze mogłem wziąć telefon w sklepie na raty, kupić startówkę za 5zł i po upływie ważności konta po prostu odbierać połączenia i nie płacić za nic.
gotica
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:19

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: gotica »

No nie wiem czy tak prosto, starter też musisz zarejestrować :-) a jak będą mieli "globalną awarię" ?? :lol:
23nadzieja23
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2017, o 22:10

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: 23nadzieja23 »

Hurra!!! Karta działa! Można dzwonić i wysyłać smsy! Człowiek się cieszy jak głupi.
leonkennedy
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 18 cze 2017, o 21:58

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: leonkennedy »

U mnie nadal nie działa.
Jergal
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:05

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: Jergal »

ktoś mi wytłumaczy to płacenie za połączenia przychodzące?
bo do mnie dzwoni kolega jak jestem w pracy i za pomocą konferencji łączy mnie z tymi co chcę.
jeśli się za to płaci to już czwarty dzień po 8-9h, czyli wypłaty mi braknie???
leonkennedy
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 18 cze 2017, o 21:58

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: leonkennedy »

Nie wiem jak z rozmowami konferencyjnymi. Mam tu na myśli zwykłego Kowalskiego odbierającego połączenie. Po prostu pani w BOKu próbowała wmówić mi że połączenie wychodzące też jest płatne i że usługodawca wywiązuje się z umowy bo mam usługi zawarte w umowie. Ot palnęła na odwal sie bo myślała że odpuszczę.
gotica
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:19

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: gotica »

U mnie też nic
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: Basia_Plus »

leonkennedy,
leonkennedy pisze: Na dodatek powiedziano mi że za połączenia przychodzące się placi:D
Połączenia przychodzące do Ciebie są bezpłatne.
Jeżeli dzwonisz do Działu Obsługi Klienta i w swojej taryfie posiadasz nielimitowane połączenia z siecią Plus wówczas możesz skorzystać z połączenia z numerem 601102601 połączenie z nim będzie dla Ciebie bezpłatne.
Jeśli dzwonisz pod numer 2601 i połączysz się z konsultantem to koszt połączenia wyniesie 1,97 zł z VAT za całą rozmowę. Jeśli łączysz się tylko Automatycznym Systemem Informacji Głosowej (2601) to wówczas połączenie kosztuje 0,96 zł z VAT.


Jergal,

informacje na temat połączeń konferencyjnych znajdziesz tutaj: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... gi+klienta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
szkrab
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 21 cze 2017, o 16:08

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: szkrab »

U mnie nadal nic. Dwa numery od soboty bez możliwości dzwonienia.
Nyziu
PlusManiak
Posty: 63
Rejestracja: 4 paź 2014, o 12:14

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: Nyziu »

Ja też miałem umowę w sobotę podpisana i dzisiaj rano karta już zadziałała razem z połączeniami więc pewnie inne karty też niedługo aktywują .
leonkennedy
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 18 cze 2017, o 21:58

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: leonkennedy »

Basia_Plus pisze:leonkennedy,
leonkennedy pisze: Na dodatek powiedziano mi że za połączenia przychodzące się placi:D
Połączenia przychodzące do Ciebie są bezpłatne.
Jeżeli dzwonisz do Działu Obsługi Klienta i w swojej taryfie posiadasz nielimitowane połączenia z siecią Plus wówczas możesz skorzystać z połączenia z numerem 601102601 połączenie z nim będzie dla Ciebie bezpłatne.
Jeśli dzwonisz pod numer 2601 i połączysz się z konsultantem to koszt połączenia wyniesie 1,97 zł z VAT za całą rozmowę. Jeśli łączysz się tylko Automatycznym Systemem Informacji Głosowej (2601) to wówczas połączenie kosztuje 0,96 zł z VAT.
Tyle wiem. Pytanie tylko dlaczego pani w BOKu powiedziała mi że w skład abonamentu wchodzi też opłata za połączenia wychodzące? Skoro te są bezpłatne. Czy wynika to z jej niewiedzy?
Drugie pytanie - na kiedy jest przewidziane zakończenie prac nad "awarią". W tą awarię nie chce mi się wierzyć skoro część osób ma już dostępne. Jutro mija dokładnie tydzień jak jestem bez telefonu.
ODPOWIEDZ