Brak połączeń wychodzących.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
szkrab
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 cze 2017, o 16:08

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: szkrab »

Kolejna jałowa rozmowa z konsultantem, czyli "mamy problem globalny ble ble ble....." i jedyne co mogą zaproponować to wylogujemy i zalogujemy panu numery i proszę uzbroić się w cierpliwość :oops: :oops: .
User123
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2017, o 21:00

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: User123 »

Przenioslam numer z karty na abonament. Od trzech dni nie mogę wykonywać połączeń i wysyłać wiadomości. To po prostu jest nie do ogarnięcia!! nie można załatwić podstawowych spraw. Kiedy ta awaria zostanie naprawiona?
leonkennedy
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 18 cze 2017, o 21:58

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: leonkennedy »

Jak zapytałem pani w BOKu co mam zrobić jak bym musiał zadzwonić po pomoc to pani nie wiedziała za bardzo co powiedzieć.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: habish »

Numer alarmowy 112 powinien działać.
User123
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2017, o 21:00

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: User123 »

SZAŁU MOŻNA DOSTAĆ!! Żyjemy w XIX wieku, a nie można wykonać prostego połączenia telefonicznego w pilnych sprawach. Kiedy ta awaria zoatanie naprawiona? Jak można składac ludziom ofertę, a nastepnie mieć problem z jej realizacją? Porażka!
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: Ron »

Plus długo nie miał poważniejszych awarii. Sieć do tej pory funkcjonowała stabilnie :-( Pewnie sobie poradzą.
kar_olina
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 cze 2017, o 10:20

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: kar_olina »

u mnie działa!!!:))))
rano nie mialłam w ogóle dostepu do sieci, wyłączyłam i wł telefon i działa. Moge juz dzwonic i wysyłac smsy.
gotica
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:19

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: gotica »

kar_olina pisze:u mnie działa!!!:))))
rano nie mialłam w ogóle dostepu do sieci, wyłączyłam i wł telefon i działa. Moge juz dzwonic i wysyłac smsy.
A dostałaś wcześniej smsa że już powinno działać?
kar_olina
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 cze 2017, o 10:20

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: kar_olina »

nic nie dostałam, wyłaczyłam i włączyłam telefon i działa
gotica
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:19

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: gotica »

Świetnie a u mnie 6 dzień i nic. Już nawet sensu nie widzę żeby do nich dzwonić bo ciągle jest to samo. " Mamy globalny problem" i dla nich z głowy.
23nadzieja23
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2017, o 22:10

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: 23nadzieja23 »

U mnie siodmy dzień nie dziala. Masakra. Nie robią nic w tej sprawie. Tyle czasu i by jeszcze tego nie naprawili?! Chyba technicy są na urlopach... to już się robi żałosne....
gotica
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:19

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: gotica »

Dla nich widać to jest mało znaczące. Oni się nie przejmują. Ciekawe czy tak samo będą rozmawiać jak ludzie zaczną rezygnować z ich usług.
leonkennedy
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 18 cze 2017, o 21:58

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: leonkennedy »

U mnie nadal dupa blada. Wczoraj w BOKu dowiedziałem się że technicy pracują 24 na dobę. Tylko jakoś sobie poradzić nie mogą. Na dodatek powiedziano mi że za połączenia przychodzące się placi:D
gotica
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:19

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: gotica »

leonkennedy pisze:U mnie nadal dupa blada. Wczoraj w BOKu dowiedziałem się że technicy pracują 24 na dobę. Tylko jakoś sobie poradzić nie mogą. Na dodatek powiedziano mi że za połączenia przychodzące się placi:D

Jak to się płaci??
23nadzieja23
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2017, o 22:10

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: 23nadzieja23 »

Ja im kur... zapłacę za połączenia przychodzące: / nikomu nie polecę tej sieci i jeśli w ogóle to włącza, to mina 2 lata i rezygnuje z ich usług. I wszystkim będę mówić, co nas spotkało. Zero kontaktu z ich strony i szacunku do klientów. Poczekam aż minie 7 dni roboczych, pojadę do salonu Plusa i rozwiązuje umowę za to, że się nie wywiązali z usługi. W umowie jest, że zobowiązują się w ciągu 7 dni włączyć usługę. Chamstwo i szkoda nerwów, ale jak tu się nie denerwowac...
ODPOWIEDZ