Brak połączeń wychodzących.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
23nadzieja23
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 cze 2017, o 22:10

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: 23nadzieja23 »

U mnie bez zmian... trzeba będzie jechać kupić jakąś nowa startowke, bo ta ich "awaria" to jeszcze potrwa na pewno następne sto lat... jestem w szoku, naprawdę się nie spodziewałam takiego czegoś w XXI wieku.
Jergal
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:05

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: Jergal »

Witam.
od soboty ten sam problem. dziś postanowiłem się tu zarejestrować, gdyż tracę cierpliwość.

czy zaproponujecie konkretne rozwiązanie z Waszą awarią?

jakaś nowa karta lub coś co zadziała, bo Wasze naprawianie mija się z celem.
kacha2303
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 cze 2017, o 10:46

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: kacha2303 »

Witam,
ja otrzymałam gratis kartę z nowym numerem. Dodatkowo włączono mi bonus na darmowe rozmowy do wszystkich sieci.
Jednak to nie był pomysł PLUSA tylko Pana z Punktu Sprzedaży. Sam z siebie to zaproponował i pomógł aby moja mama miała kontakt ze światem.
Na szczęście wczoraj połączenia wychodzące zostały odblokowane i mama może korzystać już ze swojego numeru.
Szkoda, że PLUS nie wyszedł z taką lub inną inicjatywą tylko łaskawie INFORMUJE, że technicy nadal pracują nad rozwiązaniem problemu...
kar_olina
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 cze 2017, o 10:20

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: kar_olina »

Jergal musisz niestety uzbroić sie w cierpliwość, zjeść beczke soli i opakowanie nervosolu- TU WSZYSCY MAJA MAJ W CZTERECH LITERACH JAK WIDAĆ.
Nikt nie reaguje, postępów w naprawie sieci brak i zero propozycji rekompensaty dla nas.
gotica
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:19

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: gotica »

Witam ja oczywiście też mam od soboty problemy z telefonem, czyli nic mi nie działa. Dzwoniąc w sobotę dowiedziałam się że wszystko będzie ok w poniedziałek. Dzwoniąc w poniedziałek dowiedziałam się że do jutra rana czyli do wtorku będzie działało. Dzwoniąc we wtorek Pani konsultantka stwierdziła,że nie wie kiedy naprawią i że ona więcej informacji mi nie przekaże bo nie może. Ok 17 dostałam sms-a że moje zgłoszenie zostało zamknięte(tylko ciekawe które),więc zadowolona zresetowałam telefon próbuję zadzwonić i nic.Hmm więc kolejny telefon do BOK i wytłumaczenie "myśleliśmy że technicy naprawili a jednak nie". Myślałam, że padnę.Najśmieszniejsze jest to że w salonie nie mają o żadnej awarii pojęcia i że to niemożliwe że mi telefon nie działa, bo innym działają. Wytłumaczenie godne przedszkola.
Jergal
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:05

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: Jergal »

mam ten numer od ponad 10 lat, więc nowy mnie nie interesuje.
ostanie 3 na kartę i było wszystko ok. w sobotę na genialny pomysł wpadłem "abonament", słowo kluczowe bo od tej pory telefon który przy okazji też zakupiłem stał się bezużyteczny. najbardziej irytuje mnie fakt, że podczas podpisywania umowy zostałem poinformowany, że będę mógł z telefonu korzystać "od razu". Już po podpisaniu umowy była gadka, że lada chwila. gdy do punktu wróciłem po godzinie dostałem informację, że jest awaria, ale do 24h będzie usunięta i abym spokojnie poczekał do kolejnego dnia. w niedzielę poszedłem znów do punktu, nie udzielono mi żadnej pomocy tylko abym uzbroił się w cierpliwość. jeszcze w niedzielę wieczorem był wykonany telefon (oczywiście z innego numeru) do "biura obsługi klienta", tam problem z awarią został potwierdzony oraz info, że prace trwają.

jest środa i nadal nie mogę korzystać telefonu. jak bardzo mam być cierpliwy drodzy specjaliści którzy to pracujecie od 10-18 w dni robocze????
leonkennedy
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 18 cze 2017, o 21:58

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: leonkennedy »

Nie wiem czy jeśli produkt jest niezgodny z umową to można zerwać umowę. Bez konsekwencji. Tylko nikt w Plusie tego nie powie. Prawie tydzień bez telefonu. Normalnie jaja sobie robicie.

Jergal-oni maj sprawne telefony to się nie spiesza. Parę lat temu zrezygnowalem z Cyfrowego Polsatu bo zaczęli lecieć w kulki. Próbowali na wszystkie sposoby mnie zatrzymać i się nie udało. Teraz lecą w Plusie. Czy Plus tak mało zarabia by tak traktować klientów,? A nuż jakiś. Klient nie zgłosi reklamacji
23nadzieja23
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 18 cze 2017, o 22:10

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: 23nadzieja23 »

Czy Pani Specjalistka coś robi w naszej sprawie?
kar_olina
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 19 cze 2017, o 10:20

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: kar_olina »

Pani specjalistka przestała się interesowac sprawą....
Marci-sz
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 cze 2017, o 15:31

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: Marci-sz »

Witam. Od niedzieli zmagam się z tym problemem (przejście z karty na abonament) 3 zgłoszenia w BOK dziś wizyta w salonie "problem globalny'" zapytałem o rozwiązanie umowy Pan stwierdził że problem musiał by trwać 30 dni. To jakiś koszmar! Tak traktuje się klientów z ponad 10 letnim stażem. Czas sprawę nagłośnic
szkrab
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 21 cze 2017, o 16:08

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: szkrab »

Ten sam problem od soboty. Podstępny pan w serwisie namówił mnie na zmianę kart SIM w ramach nowego abonamentu. Dzięki temu dwa numery bez możliwości wykonywania połączeń.Na infolinii chyba już z wszystkimi rozmawiałem :lol: .
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: Ewa_Plus »

Cały czas trwają prace naprawcze.
Rozwiązaniem tymczasowym może być wyłączenie i włączenie blokad (limitów) na numery Premium.
Za utrudnienia przepraszamy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jergal
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:05

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: Jergal »

Ewa_Plus pisze:Cały czas trwają prace naprawcze.
Rozwiązaniem tymczasowym może być wyłączenie i włączenie blokad (limitów) na numery Premium.
Za utrudnienia przepraszamy.
rozumiem, że trzeba wysłać SMS aby to aktywować, bo jakoś nie mogę przez konto...

ciekawe jak mam wysłać sms z telefonu?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: Ewa_Plus »

Jergal,
- można też przez DOK. Chodziło mi o to, żeby nie pomylić tych limitów premium z tym, co jest w Plus online.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Jergal
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2017, o 11:05

Re: Brak połączeń wychodzących.

Post autor: Jergal »

Ewa_Plus pisze:Jergal,
- można też przez DOK. Chodziło mi o to, żeby nie pomylić tych limitów premium z tym, co jest w Plus online.
dam Ci telefon i mi zadzwoń na DOK
upsss....
ODPOWIEDZ