Roaming oraz internet

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Patrickoo
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 19:22

Roaming oraz internet

Post autor: Patrickoo »

Witam.

Posiadam abonament JA+ 79,99, mam w nim 10 GB internetu miesięcznie.
Rozumiem, że wg nowych wymogów Unii mogę już spokojnie używać internetu na terenie Unii w ramach swojego pakietu?

Będę wdzięczny za info bo szykuje mi się mały wyjazd.
aidzmistad
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2017, o 16:44

Re: połączenia międzynarodowe i roaming

Post autor: aidzmistad »

Dobra, poddaje się nie mogę znaleźć odpowiedzi a żywi konsultanci na infolinii przestali istnieć.

Mam abonament JA+ 49,99 Nielimitowane poł. na stacjonarne, wyjeżdżam na Islandię i potrzebuje dodatkowy pakiet internetu dla telefonu (jakieś 500 - 1000MB). Co zrobić i jak to zrobić? Aha, wyjazd jest na przełomie miesięcy, ma to jakieś znaczenie?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 21 lip 2017, o 17:08 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Roaming oraz internet

Post autor: Marta_Plus »

Witam Patrickoo,
wielkość pakietu internetowego jest uzależniona od wysokości opłacanego abonamentu. Dokładny przelicznik transmisji danych znajdziesz na stronie: https://www.plus.pl/documents/16/bbf5e0 ... stpaid.pdf

aidzmistad,
oprócz Pakietu Roamingowego DATA, którego wartość zależy od wysokości uiszczanego Twojego abonamentu ( przy podanej opłacie - 2,60 GB), oczywiście możesz skorzystać z dodatkowych pakietów roamingowych opisanych tutaj
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ