Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

krauzik,
krauzik pisze:Czy można otrzymać numer tymczasowy.
numer tymczasowy nadawany jest w przypadku przeniesienia numeru od innego operatora do naszej sieci.
krauzik pisze:Czy zamawiając nowy numer można go wybrać, czy jest nadawany z góry?
Nie ma możliwości wyboru numeru przy zamówieniu poprzez sklep internetowy, nadawany jest pierwszy wolny numer.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
krauzik
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 maja 2017, o 08:23

Re: Plush Abonament

Post autor: krauzik »

To proszę o radę, co będzie szybsze - przeniesienie numeru na Plush ABO przez infolinie czy stronę internetową?
I czy zamawiając nowy numer przez infolinię będę mógł wybrać go?

EDYCJA:

Interesuje mnie jeszcze sprawa płatności i obsługi.
Czy w Plush ABO jest możliwość tak jak w Plus abonament podpisania zgody na polecenie zapłaty by faktura była wysyłana do banku w celu autoatycznej realizacji płatności? I czy kolejne dopisywane numery mogą być na jednej fakturze? I czy bedzie dostęp do info o numerach przez plus on-line?
Ostatnio zmieniony 29 maja 2017, o 14:54 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono posty- post pod postem
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

@krauzik, jest opcja edycji postu, inaczej dostajemy niepotrzebne powiadomienia.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

krauzik,
krauzik pisze:To proszę o radę, co będzie szybsze - przeniesienie numeru na Plush ABO przez infolinie czy stronę internetową?
oferta Plush ABO - dostępna jest tylko w sklepie internetowym: http://www.plushbezlimitu.pl/
krauzik pisze:Czy w Plush ABO jest możliwość tak jak w Plus abonament podpisania zgody na polecenie zapłaty by faktura była wysyłana do banku w celu autoatycznej realizacji płatności?
Tak.
krauzik pisze:I czy kolejne dopisywane numery mogą być na jednej fakturze?
Tylko numery zakupione w ofercie Plush ABO mogą być na jednym koncie.
krauzik pisze: I czy bedzie dostęp do info o numerach przez plus on-line?
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wawraf
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2017, o 21:29

Re: Plush Abonament

Post autor: wawraf »

Cześć wszystkim.

Aktualnie mam jedną umowę w Play na 3 numery.

1. Czy o prawda, że jeśli kupię Plush Abo (2 numery - przeniesienie) przez stronę to daje upoważnienie Plusowi do wypowiedzienia umowy tych dwóch numerów w Play, a ja we własnym zakresie muszę wypowiedzieć ten trzeci?

2. Czy w takim przypadku okres umowy z Plusem i tym samym okres rozliczeniowy rozpoczyna się wraz z końcem poprzedniej umowy (z Playem)?

Pozdrawiam,
Rafał
krauzik
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 maja 2017, o 08:23

Re: Plush Abonament

Post autor: krauzik »

krauzik napisał(a):
To proszę o radę, co będzie szybsze - przeniesienie numeru na Plush ABO przez infolinie czy stronę internetową?
oferta Plush ABO - dostępna jest tylko w sklepie internetowym: http://www.plushbezlimitu.pl/
???To dlaczego zadzwonił do mnie operator i zaoferował ze zadzwoni po 31 maja kiedy już wygaśnie umowa i będę mógł przejść do Plusha i załatwimy wszystko przez telefon???
Czy to jakaś ściema???
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

Jaką firmą kurierską realizowane są przesyłki?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

wawraf,
- ad.1) Tak, jeśli złożysz zamówienie przez naszą stronę na przeniesienie dwóch numerów, to Plus zajmie się już wszelkimi formalnościami dotyczącymi wypowiedzenia umowy u Twojego obecnego operatora. Co do trzeciego numeru, to już Twoja decyzja, co chcesz z nim zrobić ;-)
- ad. 2) Data końca umowy z poprzednim operatorem nie ma tu znaczenia.
Okres umowy zaczyna się od momentu aktywacji numeru tymczasowego. Natomiast okres rozliczeniowy do jakiego zostaniesz przypisany to ten, który wypada najbliżej po aktywacji.

krauzik,
- taka sytuacja mogła mieć miejsce jeśli na stronie Plusha wypełniłeś formularz z prośba o kontakt.

rafnov,
- Jeśli chodzi o zamówienia Plush ABO, to przesyłki realizowane są przez TNT.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

Wygląda zatem, że do mnie jedzie umowa, bo dostałem wczoraj smsa z TNT.
krauzik
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 maja 2017, o 08:23

Re: Plush Abonament

Post autor: krauzik »

W lipcu wyjadę za granicę, jakie są mozliwości kupienia pakietu internetowwego na Europę i ewentualne ceny?
wawraf
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2017, o 21:29

Re: Plush Abonament

Post autor: wawraf »

1. A jak wygląda sytuacja, w której złożyłem już wypowiedzenie abonamentu w Play? Muszę poczekać do końca umowy i dopiero wtedy przenieść się do Plusa?

2. Interesuje mnie też przypadek, który wiąże sie pkt. 1 - co w przypadku jeśli umowa mi sie skończyła i nunmery przeszły na kartę? Muszę je przenieść we własnym zakresie czy też Plus załatwia sprawę z upoważnienia?
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

Czy e-Faktura = Zielona Faktura?

Umowa właśnie dotarła, komplet dokumentów klienta to 21 kartek A4 + koperta papierowa + koperta tekturowa. Ekologia :D
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: Plush Abonament

Post autor: zif »

Wymogi prawne - nie poradzisz :)
krauzik
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 maja 2017, o 08:23

Re: Plush Abonament

Post autor: krauzik »

rafnov pisze:Czy e-Faktura = Zielona Faktura?

Umowa właśnie dotarła, komplet dokumentów klienta to 21 kartek A4 + koperta papierowa + koperta tekturowa. Ekologia :D
Daj znac kiedy juz Ci uruchomią usługę, i ile dni to im zajeło.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

krauzik,
krauzik pisze:W lipcu wyjadę za granicę, jakie są mozliwości kupienia pakietu internetowwego na Europę i ewentualne ceny?
możesz aktywować jeden z pakietów Atlantyckich. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=4633.

wawraf,
wawraf pisze:1. A jak wygląda sytuacja, w której złożyłem już wypowiedzenie abonamentu w Play? Muszę poczekać do końca umowy i dopiero wtedy przenieść się do Plusa?
najlepiej będzie jeśli wycofasz wypowiedzenie umowy u obecnego operatora i złożysz wniosek ponownie z przeniesieniem numeru.
wawraf pisze: co w przypadku jeśli umowa mi sie skończyła i nunmery przeszły na kartę? Muszę je przenieść we własnym zakresie czy też Plus załatwia sprawę z upoważnienia?
Możesz upoważnić pisemnie nowego operatora do dokonania czynności związanych z przeniesieniem numeru.

rafnov,
rafnov pisze:Czy e-Faktura = Zielona Faktura?
e - faktura dostępna jest tylko w Plus online http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=4246, natomiast Zielona faktura dostępna jest w Plus online i dodatkowo wysyłana na podany przez Ciebie adres mailowy http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... p_lva=4431.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ