Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Plush Abonament

Post autor: sl@w_es »

@ kiziormizior,

nim napiszesz kolejny post zapoznaj się proszę z dwoma pkt Regulaminu Plus Forum:
1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

25. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus, posty lub wątki dotyczące usług innych operatorów będą usuwane.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

tbfvrs,
tbfvrs pisze:Proszę o przyspieszenie 180225-000625
dziękuję za numer zgłoszenia. Poprosiłam o udzielenie odpowiedzi na podany numer zagadnienia.
tbfvrs pisze:Proszę o informacje o roamingu-internet w plushu - rozumiem, że w czasie pobytu poza PL trzeba jakiś pakiet wykupić?
Wartość pakietu roamingowego DATA jest uzależniona od wysokości uiszczanego abonamentu oraz daty zawarcia umowy. Jeśli umowa została zawarta w ubiegłym roku przyznany limit wynosi 1.50 GB, tutaj regulamin: https://www.plus.pl/documents/16/bbf5e0 ... stpaid.pdf. Dla umów zawartych po 1.01.2018 r. obowiązuje ten regulamin: http://polkomtel.com.pl/regulaminy/cenn ... -i-Mix.pdf. Możesz też skorzystać z dodatkowych pakietów roamingowych opisanych tutaj: https://www.plus.pl/uslugi/roaming#AbonamentPromocje.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Wyder90
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 sty 2018, o 13:46

Re: Plush Abonament

Post autor: Wyder90 »

Witam, czy promocja na darmowe etui za przeniesienie numeru na plush abo już się skończyła ( lub raczej została zakończona ) ? kilka dni temu sprawdzałem do kiedy można skorzystać z tej promocji i w regulaminie promocji było napisane do 29.02.2018r lub do wyczerpania puli kodów. Dzisiaj chciałem skorzystać z ww promocji i okazało się iż w regulaminie pisze iż trwała ona do 31.12.2017r ... Proszę o wyjaśnienie pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Wyder90,

kolejna odsłona promocji „Etui w Plushu” (z datą jej zakończenia na 29.02.2018 r.) została zamknięta z powodu wyczerpania puli kodów. :-( Przekazałam dalej prośbę o zaktualizowanie informacji na naszej stronie. Pozdrawiam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
janstach
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2018, o 10:22

Re: Plush Abonament

Post autor: janstach »

Witam! Cytuję regulamin promocji Duet Plush Abo paragraf 2:
6. O przyznaniu Rabatu Abonent zostanie powiadomiony za pomocą wiadomości SMS.

Dlaczego więc nie przychodzą te smsy? Może dlatego i z naliczeniem rabatu takie straszne problemy?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj janstach,

jaki okres rozliczeniowy obowiązuje na Twoim numerze?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Plush Abonament

Post autor: largo »

Witajcie, mam pytanie czy PLUSH abo i PLUS abonament mogę ustalić na jeden okres rozliczeniowy i na jedno konto klienta by były na jednej fakturze tak jak mam w obecnej chwili 2 x abonament plusa? Może dziwne pytanko ale tak się zastanawiam skoro to jedna sieć lecz oddzielne :)
Awatar użytkownika
kiziormizior
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 17:13

Re: Plush Abonament

Post autor: kiziormizior »

largo pisze:Witajcie, mam pytanie czy PLUSH abo i PLUS abonament mogę ustalić na jeden okres rozliczeniowy i na jedno konto klienta by były na jednej fakturze tak jak mam w obecnej chwili 2 x abonament plusa? Może dziwne pytanko ale tak się zastanawiam skoro to jedna sieć lecz oddzielne :)
TAK mozna , trzeba dzwonic na infolinię i wyrazić pragnienie :lol: :lol: :lol:
Oprócz tego mozna samemu z poziomu eBOK "zaprzyjaźnic konta" ale lepiej je dodac systemowo poniewaz widac je podczas jednego logowania.
janstach
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2018, o 10:22

Re: Plush Abonament

Post autor: janstach »

Marta_Plus pisze:Witaj janstach,

jaki okres rozliczeniowy obowiązuje na Twoim numerze?
Ostatnia faktura od 17.01.2018 do 16.02.2018
Awatar użytkownika
kiziormizior
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 17:13

Re: Plush Abonament

Post autor: kiziormizior »

Czesio pisze:Wstrzymajcie się jeszcze. Skonsultuje się z UKE i prawnikiem, może warto złożyć pozew zbiorowy?
Dajcie mi czas do końca tego tygodnia :)

PS. też byłem świadomy i podpisałem na czas nieograniczony.
Siema Czesio jak postępy ? Ja juz jestem po słowie z "wiadomo kim" :lol: ale jeszcze czekam.
Czesio
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2017, o 16:18

Re: Plush Abonament

Post autor: Czesio »

Tak, rozmawiałem z UKE i proponują zacząć od tego, że każdy kto ma tego typu problem proszony jest o wypełnienie formularza:
https://pue.uke.gov.pl/#/ConsumerForm
Im więcej wniosków wpłynie tym lepiej, dlatego proszę o dotarcie do jak największej ilości abonentów, którzy dostają zawyżone rachunki. Należy tam opisać problem i najlepiej załączyć w pliku taką fakturę.
Proszę, żeby Wam się chciało.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj largo,
largo pisze:mam pytanie czy PLUSH abo i PLUS abonament mogę ustalić na jeden okres rozliczeniowy i na jedno konto klienta by były na jednej fakturze
numery z abonamentem Plush ABO nie mogą znajdować się na jednym koncie z numerami w standardowych taryfach Plusa.
Numery Plush ABO, można łączyć tylko z innymi numerami Plush ABO.

janstach,
janstach pisze: od 17.01.2018 do 16.02.2018
jeżeli na numerach z tym cyklem rozliczeniowym nie naliczyły się upusty z promocji "Duet w Plush ABO" zostaną wystawione faktury korygujące za ten cykl bilingowy. Najmocniej przepraszamy za napotkane niedogodności.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Plush Abonament

Post autor: Plush »

Marta_Plus pisze:Witaj Wyder90,

kolejna odsłona promocji „Etui w Plushu” (z datą jej zakończenia na 29.02.2018 r.) została zamknięta z powodu wyczerpania puli kodów. :-( Przekazałam dalej prośbę o zaktualizowanie informacji na naszej stronie. Pozdrawiam.
Z datą jej zakończenia na 29.02.2018 r....hmm to ciekawe bo ja mam w 2018 roku w kalendarzu tylko 28 dni lutego i jutro nie ma 29 lutego, tylko 1 marca ;-)
Uwielbiam Plush'aka
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Plush,

o ja dziś też ;-) Dzięki za spostrzegawczość. Bardzo przepraszam - chodzi oczywiście o 28.02.2018 r. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Franek_Kimono
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 lut 2018, o 16:08

Re: Plush Abonament

Post autor: Franek_Kimono »

Witam - korzystanie z telewizji NC +go lub CP Go Tv na telefonie ciągnie internet rozumiem z abonamentu 15GB w Plush Abo L+ a nie nalicza dodatkowych opłat, bo nie do końca jestem obeznany co to takiego streamingVideo o którym piszecie w regulaminie tak: ``Pakiet internetowy nie obejmuje transmisji danych: a. w ramach usług MMS i video streaming, które to transmisje danych rozliczane są zgodnie z Cennikiem bądź regulaminem promocyjnej usługi ``Videorozmowa - spróbuj i zobacz oraz `` Transmisja Video Streaming``. Proszę o informację w tej sprawie.
ODPOWIEDZ