Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

zibiaz1,
zibiaz1 pisze:Jak dzisiaj 22,06,2018 złożyłem o 14h zlecenie przeniesienia numerów z Premium Mobile do Plush to czy konsultant zdąży wypowiedzieć umowę u poprzedniego operatora zanim ta się odnowi?
jaki tryb przeniesienia numeru wybrałeś podczas składania zamówienia?
zibiaz1 pisze:Oraz jak kurier przyjedzie do mnie dajmy na to w poniedziałek 25,06,2018 albo we wtorek 26,06,2018 i ja natychmiast wyślę sms-a WAKACJE to ile zostanie mi naliczone za ten nr. zastępczy?
Opłata abonamentowa zostanie naliczona proporcjonalnie od dnia aktywacji karty SIM do końca cyklu bilingowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zibiaz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 22 cze 2018, o 13:14

Re: Plush Abonament

Post autor: zibiaz1 »

Tego konsultant mi nie powiedział jaki tryb. Po prostu ja chcę przenieść dwa numery do plush abo l za 25zł miesięcznie i ma być zniżka 10zł za dwa numery = 40zł/mc. Co znaczy że opłata będzie proporcjonalna ? czyli ile ?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

zibiaz1 pisze: Co znaczy że opłata będzie proporcjonalna ? czyli ile ?
Wakacje od abonamentu zostanie aktywowana od najbliższego okresu rozliczeniowego i do tego czasu abonament zostanie naliczony proporcjonalnie.

Np. Usługę Wakacje od abonamentu aktywujesz 25 czerwca, a nowy okres rozliczeniowy zacznie się 1 lipca, to za te 5 dni od 25 czerwca do 1 lipca, abonament zostanie naliczony proporcjonalnie.
zibiaz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 22 cze 2018, o 13:14

Re: Plush Abonament

Post autor: zibiaz1 »

Ciekaw jestem na ile rzetelne informacje przekazał mi konsultant z którym rozmawiałem.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

Jeśli chodzi o tryb przeniesienia numeru, to przenosisz z 30 dniowym okresem wypowiedzenia u obecnego operatora ?? Rozumiem, że u obecnego operatora miałeś abonament z umową na czas nieokreślony ??
zibiaz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 22 cze 2018, o 13:14

Re: Plush Abonament

Post autor: zibiaz1 »

Tak właśnie.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

Więc numer zostanie przeniesiony dokładnie z tym terminem i będzie aktywowany w miejsce numeru tymczasowego.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

zibiaz1,
- tak jak pisał Ron, okres wypowiedzenia to 30 dni, które liczone są od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego.
Zatem najbezpieczniej chyba złożyć zamówienie tak w połowie cyklu, ponieważ trzeba policzyć dni na dotarcie kuriera + na aktywację nr tymczasowego. Dopiero w tym momencie Twój operator otrzyma informację o tym, że ma wydać numer zgodnie z okresem wypowiedzenia.
Napisałam "w połowie cyklu", żeby było kilka dni zapasu, na nieprzewidziane okoliczności.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ilona51
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2018, o 19:53

Przejscie z Plush na karte do Plush Abo- problem z formularz

Post autor: Ilona51 »

Witam.
Chce przejść z Plush na Kartę do Plush Abo z zachowaniem numeru. Zaczęłam wstępnie wypełniać formularz online. Niestety natknęłam się na problem - formularz żąda podania dodatkowo numeru telefonu innego niż ten przenoszony (to pole jest oznaczone czerwona gwiazdka jako obowiązkowe). Mam tylko jeden numer telefonu - ten własnie, który chcę przenieść w ramach tej samej sieci. Czy to oznacza, że aby go przenieść muszę wykupić i zarejestrować dodatkowo inny numer? To jakiś absurd. Do czego potrzebny jest ten dodatkowy numer? Czy ktoś będzie do mnie na niego dzwonić?
Ostatnio zmieniony 26 cze 2018, o 13:13 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: połączenie - przeniesienie postu do istniejącego wątku.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Ilona51,
Ilona51 pisze: Czy to oznacza, że aby go przenieść muszę wykupić i zarejestrować dodatkowo inny numer?
Zweryfikuję jeszcze opisaną przez Ciebie sprawę i powrócę z odpowiedzią.
EDYCJA: obecnie przy konwersji wymagany jest numer kontaktowy, inny niż przenoszony. Dział Aktywacji może się kontaktować pod ten właśnie numer.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zibiaz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 22 cze 2018, o 13:14

Re: Plush Abonament

Post autor: zibiaz1 »

Witam ponownie.
W zeszły piątek złożyłem zlecenie przeniesienia dwóch numerów do plush abo.
Konsultant zapewniał mnie że przesyłka do mnie dotrze w poniedziałek-nie dotarła.
We wtorek dostałem sms-a że przesyłka będzie dostarczona 26,06,2018-nie dotarła.
Dzisiaj nadal czekam i nic. Ileż można czekać ? Jutro mnie nie będzie a co jak kurier będzie właśnie juto ?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj zibiaz1,

abym mogła zainterweniować w opisanej sprawie, podaj mi proszę numer zamówienia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zibiaz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 22 cze 2018, o 13:14

Re: Plush Abonament

Post autor: zibiaz1 »

Nr. zamówienia nie znam,konsultant Krzysztof Rudecki nie podał mi albo nie zanotowałem. Mam natomiast podany sms-em nr. przesyłki jaki ma do mnie dotrzeć umowa 649XXXXXX
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

zibiaz1,

Twoja przesyłka powinna zostać ponownie doręczona w najszybszym możliwym czasie, ale spróbuj się jeszcze skontaktować bezpośrednio z kurierem: https://www.tnt.com/express/pl_pl/site/ ... ntact.html.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zibiaz1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 22 cze 2018, o 13:14

Re: Plush Abonament

Post autor: zibiaz1 »

Przesyłka dotarła już.
Ciekaw jestem kiedy nr-y będą aktywne bo na razie tylko połączenia alarmowe.
ODPOWIEDZ