Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Miki983
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 21:23

Re: Plush Abonament

Post autor: Miki983 »

Basia_Plus pisze:Miki983,
Miki983 pisze:Czyli mam na tym numerze pakiety minut internetu itp?
tak.
Miki983 pisze:Pytanko jeszcze czy już mogę ten numer połączyć w duet z tym już przeniesionym, aby płacić mniej, czy dopiero po przeniesie iu drugiego numeru.
Rabat zostanie Ci naliczony automatycznie po spełnieniu warunków, zgodnie z Regulaminem Promocji „Duet w
Plush ABO” http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... 1525835e15.
Dziękuję bardzo za szybką i rzetelną odpowiedź.
makaronpl
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2017, o 15:05

przejście z plusa do plusha

Post autor: makaronpl »

Witam,
Posiadam telefon na abonament w sieci Plus za miesiąc kończy mi się umowa. W przypadku przedłużenia umowy w plusie mogę już to zrobić. A jeśli chciałbym zmienić na abonament z plusha to również mogę to odrazu zrobić, czy muszę czekać do końca umowy i procedura dalszą jest jak przy zmianie operatora? I jak jest z efaktura? Bo w Plusie posiadam jeszcze internet mobilny i rachunki mam na jednej fakturze, a po przejściu do Plusha to się zmienii? Czy nie i zmiana jest traktowana jako zwykła zmiana abonamentu?
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2017, o 10:56 przez Ewa_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dołączyłam do istniejącego wątku.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj makaronpl,

zgodnie z tym co pisała Joanna_Plus:
Joanna_Plus pisze:Witaj asmon,

aktualnie nie ma możliwości przedłużenia umowy w tej ofercie. W tym przypadku należy złożyć rezygnację z dotychczasowej umowy.
Basia_Plus pisze:
jeśli Twój numer abonamentowy jest po promocji należy złożyć wniosek o rozwiązanie umowy. Obowiązuje 30 - dniowy okres wypowiedzenia liczony od pierwszego dnia nowego okresu rozliczeniowego. Po tym okresie numer zostanie przeniesiony do oferty Plus na Kartę, aby numer był aktywny należy go zarejestrować. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _topview=1.
Następnie zachowując dotychczasowy numer możesz przejść do oferty Plush Abonament.
Odnośnie samego procesu rezygnacji więcej pisaliśmy np. w tym wątku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... ja#p174612.
Zatem musiałbyś poczekać do końca umowy.
Aktualnie oferty z taryfą Plush Abo dostępne są jedynie przez sklep internetowy, zatem robiąc konwersję numer znajdzie się na oddzielnym koncie Klienta. Będzie jednak można połączyć konto z dotychczasowym.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
max_x
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 08:23

Re: Plush Abonament

Post autor: max_x »

Witam,
Chcę żony kartę sim na siebie, ale ma na swoim koncie pewną ilość pieniędzy. Co się z tą kasą stanie jak podłączę dwie karty na siebie i zrobi się z tego abonament Dual Sim?
Przejdą na konto czy przepadnie?
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj max_x,

zgodnie z Regulaminem Promocji „Konwersja na Abonament” http://www.plus.pl/documents/16/2161470 ... nament.pdf
punkt 6. Polkomtel sp.z o.o informuje, iż po dokonaniu Konwersji środki zgromadzone na koncie Użytkownika przepadają i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie.
Jeśli numer jest obecnie zarejestrowany na Twoją żonę, wcześniej należy dokonać przerejestrowania numeru. Więcej informacji na ten temat tutaj http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _topview=1.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KrisP
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:45

Re: Plush Abonament

Post autor: KrisP »

Witam.

W regulaminie znalazłem takie zapisy:

Regulamin promocji „Pakiety w Plush ABO 24mies.” („Regulamin Promocji”)

II. PAKIET VIDEO free

8. W ramach Pakietu Video free przesyłanie i odbieranie danych w ramach serwisu YouTube przez 3 pełne okresy rozliczeniowe nie pomniejsza podstawowego limitu transmisji danych w Pakiecie Internetowym w Promocyjnym Planie Cenowym Plush ABO L+ w ramach Umowy4 . Po tym okresie Pakiet Video free zostanie dezaktywowany.
9. Abonent może zlecić dezaktywację Pakietu Video free przed upływem 3 pełnych Okresów rozliczeniowych:
a. poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS na numer 80222, o treści STOP Video free,
b. telefonicznie, dzwoniąc na numer Działu Obsługi Klienta: 6011026015.
10. Pakiet Video free zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin od zlecenia jego aktywacji.
11. Po dezaktywacji Pakietu Video free opłaty za transmisję danych w ramach serwisu YouTube będą pomniejszać podstawowy limit transmisji danych w Pakiecie Internetowym w Promocyjnym Planie Cenowym Plush ABO L+ w ramach Umowy

Czyli z tego co zrozumiałem, to przez pierwsze 3 miesiące nic nie ubywa z podstawowego limitu transmisji danych (tutaj 15GB), a po trzech miesiącach będzie pomniejszać podstawowy limit (te 15GB) transmisji danych w Pakiecie Internetowym, ale nie naliczy mi dodatkowych opłat, tak ?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj KrisP,

po przekroczeniu limitu podstawowego prędkość transmisji danych zostanie obniżona, natomiast dodatkowe opłaty nie będą naliczane.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KrisP
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:45

Re: Plush Abonament

Post autor: KrisP »

Czy 3 miesiące za 0 zł zaczną się liczyć od momentu w którym zacznie działać mi przenoszony numer na karcie Plush ? czy od momentu uaktywnienia się numeru tymczasowego ? (znalazłem tylko informację, że numer tymczasowy zostanie uruchomiony w ciągu dni od zawarcia umowy...
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

KrisP,

okres ten będzie liczony od aktywacji numeru tymczasowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
rolnik_dg
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 maja 2017, o 23:53

Re: Plush Abonament

Post autor: rolnik_dg »

Witam.
Zamówiłem numer w Abo Plush, oczekuję teraz na kuriera.
Czy muszę przygotować ksero dowodu osobistego (i czy z obu stron), czy tylko okazać dowód kurierowi?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

rolnik_dg,
- wystarczy, że okażesz kurierowi dowód osobisty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
merck
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 4 maja 2017, o 13:25

Re: Plush Abonament

Post autor: merck »

Witam,

Jestem obecnie z żoną w Play (karta) chciałbym przenieść się do Plush abo (25zł) Duet. Pytania:
1. Czy muszę mieć na siebie zarejestrowane dwa numery telefonów żeby spełniać warunku oferty duet ? Czy w takim wypadku numer od żony mogę przepisać na siebie ? Chcemy zachować swoje numery telefonów.

2. Czy załatwię to w salonie/punkcie Plus, czy mamy podpisać (każdy z osobna) umowę która dostarczy kurier i później w jakiś (jaki) sposób, włączyć ofertę Duet?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj merck,
merck pisze:1. Czy muszę mieć na siebie zarejestrowane dwa numery telefonów żeby spełniać warunku oferty duet ? Czy w takim wypadku numer od żony mogę przepisać na siebie ? Chcemy zachować swoje numery telefonów.
zgodnie z Regulaminem Promocji „ Duet w Plush ABO” https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... 1525835e15 paragraf 2, punkt 2:
c. zgodność numeru PESEL/NIP Abonenta, który zawarł Nową Umowę i Kolejne Umowy.

Tym samym numer żony powinieneś przerejestrować na siebie w u obecnego operatora.
merck pisze:2. Czy załatwię to w salonie/punkcie Plus, czy mamy podpisać (każdy z osobna) umowę która dostarczy kurier i później w jakiś (jaki) sposób, włączyć ofertę Duet?
Oferta dostępna jest tylko w Sklepie Internetowym, na każdy przenoszony numer należy podpisać umowę.
Basia_Plus pisze:Rabat zostanie Ci naliczony automatycznie po spełnieniu warunków, zgodnie z Regulaminem Promocji „Duet w
Plush ABO” http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... 1525835e15.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sepe
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 19:14

Re: Plush Abonament

Post autor: sepe »

We wtorek około 21 dokonalem zmiany numeru poprzez plus online. Do tej pory nie zmienił mi się numer. Zgłosiłem do boku i nadal bez zmian...
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

sepe,
sepe pisze:Zgłosiłem do boku i nadal bez zmian...
czy posiadasz numer zgłoszenia?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ