Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

Pierwsze słyszę , aby składać wypowiedzenie u obecnego operatora jak chcemy przenieść numer. :shock: Wypowiedzenie może skutkować dezaktywacją (wyłączeniem) numeru.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Basia_Plus pisze:Podajcie proszę dane punktów, w których otrzymaliście taką informację.
Poznań - Dworzec Główny / Avenida, ul. Dworcowa 2.
2x Relay, 1x 1minute. Wszędzie info - tylko nowe aktywacje Abo, ewentualnie starter na kartę.
Na innym forum również widziałem sporo wpisów o braku możliwości przeniesienia numeru do Abo w salonach.
cris_w
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2017, o 20:16

Duet w Plush Abo

Post autor: cris_w »

Mam takie pytanie o promocję "Duet w Plush Abo". Przeniosłem dwa numery z oferty na kartę Plus do taryfy Plush ABO L, czyli umowa na czas nieokreślony. Obydwa numery są na moje dane (imię i nazwisko, PESEL, email), ale każdy jest na osobnym koncie w Plus Online. Umowy zamawiałem internetowo, podpisane u kuriera 10.11.2017r., a usługa aktywowana została w 13.11.2017r. Otrzymałem faktury na każdy numer w wysokości 28,22 zł (2,62 zł za okres 13-16.11 oraz 24,99 zł za okres 17.11-16.12). Teraz pytanie. Wydaje mi się, że spełniam warunki promocji "Duet w Plush Abo":

a. pozostawanie stroną co najmniej dwóch Umów (Nowej Umowy i Kolejnej Umowy) w Promocyjnych Planach Cenowych wymienionych w §1 ust. 1, oraz
b. posiadanie aktywnych MSISDN-ów (numerów telefonu) w ramach Nowej Umowy i Kolejnych Umów, oraz
c. zgodność numeru PESEL/NIP Abonenta, który zawarł Nową Umowę i Kolejne Umowy, oraz
d. niezaleganie z opłatami wobec Polkomtel.

Z faktur wynika jednak, że opłata jest standardowa 2x 24,99 zł, a nie pomniejszona o 4,99, czyli 2x 20zł. Coś muszę jeszcze zrobić, aby otrzymać taką promocję? Konieczne jest posiadanie obu numerów telefonów na jednym koncie Plus online? Czy może nie spełniam jakiegoś warunku? Podpisałem jedną umową, potem drugą, dane te same. Mógłbym poprosić o jakąś odpowiedź, poradę?
Awatar użytkownika
Tomasz_z_Wawy
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 19:58
Lokalizacja: StolYca

Re: Plush Abonament

Post autor: Tomasz_z_Wawy »

Basia_Plus pisze: Tomasz_z_Wawy, patryk7588,

z uzyskanych informacji wynika, że w punktach partnerskich Relay, 1minute, Inmedio jak najbardziej można realizować proces przeniesienia numeru.
Podajcie proszę dane punktów, w których otrzymaliście taką informację.
1. Relay w CH Wileńska w Warszawie,
2. punkt Virgin w Metro Dworzec Wileński Stacja C-15 Głowica Pólnocna Lok 1018
Awatar użytkownika
merck
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 4 maja 2017, o 13:25

Re: Plush Abonament

Post autor: merck »

cris_w

Prawie połowa odpowiedzi w tym wątku dotyczy nienaliczonego rabatu za Duet. Z Twojego wpisu wynika że problem nadal nie został rozwiązany przez Plusa. Pewnie otrzymasz korektę, tylko ciekawe przez ile następnych okresów rozliczeniowych błąd będzie się powielał.
Zapewne każdy z abonentów miał jakiś cel żeby skorzystać właśnie z usług Plusa, ale przecież jest przynajmniej jedna bardzo podoba taryfa u konkurencji i to bez problemów.
Awatar użytkownika
Tomasz_z_Wawy
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 19:58
Lokalizacja: StolYca

Re: Duet w Plush Abo

Post autor: Tomasz_z_Wawy »

cris_w pisze: Z faktur wynika jednak, że opłata jest standardowa 2x 24,99 zł, a nie pomniejszona o 4,99, czyli 2x 20zł. Coś muszę jeszcze zrobić, aby otrzymać taką promocję? Konieczne jest posiadanie obu numerów telefonów na jednym koncie Plus online? Czy może nie spełniam jakiegoś warunku? Podpisałem jedną umową, potem drugą, dane te same. Mógłbym poprosić o jakąś odpowiedź, poradę?
Rozumiem, że wyraziłeś zgodę na e-fakturę i na niej nie ma pozycji Duet w Plush ABO. Na wszelki wypadek połącz numery na jedno konto w plus online. Oprócz połączenia nr. na wspólnym koncie wysłałem do BOK-u prośbę o unifikację okresów rozliczeniowych oraz wskazanie jednego nr. konta bankowego do wpłat, a tak po za tym reklamuj. Też miałem takie problemy, a nawet kwoty były wyższe. Wystarczy zareklamować i w odpowiedzi uzyskasz info o oczekiwaniu na e-fakturę korygującą. Oczywiście do czasu otrzymania e-faktury nie musisz płacić, bo przedłuża się okres płatności do terminu wskazanego na skorygowanej e-fakturze. Możesz też niezależnie od reklamacji wpłacić kwotę jaka jest wg. Ciebie właściwa. W moim przypadku dopiero październikowa faktura przyszła z prawidłową kwotą, wcześniejsze były zawyżone, natomiast ostatnia zaniżona, bo naliczyli rabat duet x3 zamiast x2, ale nie przejmuje się, bo zapewne przyjdzie korekta lub w następnej fakturze doliczą te 5zł.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

Plus Online nie ma nic wspólnego z otrzymaniem rabatu w Duet w Plush ABO - "przyznanie Rabatu dokonywana będzie odrębnie dla każdego Okresu rozliczeniowego dla każdej z Umów".
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

patryk7588, Tomasz_z_Wawy,
- dziękuję za namiary na te punkty. Przekazałam sprawę dalej.

patryk7588,
Na innym forum również widziałem sporo wpisów o braku możliwości przeniesienia numeru do Abo w salonach
- w salonach Plusa Plush ABO nie jest dostępny.

cris_w,
- aby otrzymać rabat nie trzeba mieć tych numerów na jednym koncie.
Z tego co piszesz, to wygląda faktycznie na to, że rabat się nie dodał. W tej sytuacji najlepiej będzie jeśli wyślesz reklamację na bok@plus.pl lub bezpośrednio przez formularz w Plus online. Jeśli wyślesz mailowo, to podaj nam potem tutaj nr referencyjny zgłoszenia. Jeśli przez Plus online – to przez tenformularz podeślij swój nr telefonu. Dzięki temu będziemy mogli pointerweniować, żeby sprawa została jak najszybciej wyjaśniona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Ewo, pisząc salony w tym wątku chodziło mi o salony Plusha czyli Relay / in medio oraz 1 minute.
Rozumiem że punkty opisane jako Plush Abo powinny posiadać takie same możliwości jak wcześniej wymieniona trójka?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

patryk7588,
- ok, tak czy inaczej z każdym punktem/kioskiem sprawa wyjaśniana jest na te chwilę indywidualnie więc potrzebne nam są namiary na dany punkt/kiosk. Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś przykłady do podsyłaj. Przekażemy komu trzeba :)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
cris_w
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2017, o 20:16

Re: Plush Abonament

Post autor: cris_w »

Wysłałem zgłoszenie reklamacji w sprawie braku naliczenia promocji Duet w Plush ABO na maila, nr odwołania to: 171122-000947
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

cris_w,

dziękuję za numer zgłoszenia. Poprosiłam o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
cris_w
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2017, o 20:16

Re: Plush Abonament

Post autor: cris_w »

Reklamacja w sprawie rabatu Duet w Plush ABO załatwiona pozytywnie w ciągu jednego dnia. Zostaną wystawione faktury korygujące. Dziękuję za pomoc :)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

cris_w,

dziękuję za wiadomość. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Tomasz_z_Wawy
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 19:58
Lokalizacja: StolYca

Re: Plush Abonament

Post autor: Tomasz_z_Wawy »

Dzisiaj przybyła Pani kurierka i do tego była tak zaangażowana, że dostarczyła dokumenty z kartą sim do mnie do pracy, chociaż miała wskazany adres domowy. :-D Muszę pochwalić Geis i super kurierkę oraz Polkomtel, który nadał przesyłkę bardzo szybko i to z wyznaczoną datą oraz godzinami dostarczenia.
Jestem pozytywnie zaskoczony, poczułem się jak VIP. ;-)
ODPOWIEDZ