Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5186
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

kiziormizior,

oprócz drogi internetowej, zamówienie możesz zrealizować w wybranych punktach, na przykład Relay, 1 minute oraz inmedio. Ich adresy znajdziesz tutaj: http://www.plushbezlimitu.pl/mapa-salonow#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
AlfredoUssr
Szalony PlusManiak
Posty: 231
Rejestracja: 27 paź 2015, o 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: AlfredoUssr »

Chciałbym przejść z Plus abonament do Plush abo.
Jak powinno wyglądać wypowiedzenie umowy wraz z przejściem do oferty na kartę?
Bardzo proszę o szczegółowe instrukcje, boję się że coś napiszę źle i wraz z końcem umowy numer nie przejdzie do oferty na kartę i go stracę.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3123
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

AlfredoUssr,

abyś mógł przejść do oferty Plush ABO, zachowując swój dotychczasowy numer, należy złożyć rezygnację z obecnej umowy, informacje na ten temat znajdziesz tutaj.
Po złożonej rezygnacji, Twój numer zostanie automatycznie przeniesiony do oferty Plus na Kartę. W ciągu pierwszych 30 dni od momentu wyłączenia numeru, należy dokonać zasilenia.
Pamiętaj też, by jeszcze przed dezaktywacją wysłać bezpłatną wiadomość o treści PRZENIES pod nr 80107. Dzięki temu Twoje dane rejestracyjne zostaną przeniesione od razu z oferty abonamentowej.

Następnie zachowując dotychczasowy numer możesz śmiało przejść do oferty Plush ABO, na przykład realizując zamówienie poprzez stronę: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/z-karty-abo. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Lustro
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2017, o 16:06

Re: Plush Abonament

Post autor: Lustro »

Witam
Czy oferta Plush Duo jest jeszcze aktualna? Jestem na etapie przenoszenia numerów z innej sieci (mam już potwierdzony 1 numer i aktywny nr tymczasowy) a zauważyłem że oferta znikła ze strony Plush. Powiem szczerze, że był to główny argument do przeniesienia. Proszę o odpowiedź.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3123
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Lustro,
Lustro pisze:Czy oferta Plush Duo jest jeszcze aktualna?
promocja "Duet w Plush ABO" jest nadal aktualna, a rabaty za zakup kolejnych usług zostaną naliczone automatycznie, po spełnieniu warunków określonych w regulaminie: http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... d4e1e36ce8.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
darekkkkkk
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 29 cze 2017, o 17:07

Re: Plush Abonament

Post autor: darekkkkkk »

Nalicza się automatycznie? Dobre sobie. Widzę, że żarty z frajerów, pardon, abonentów Polkomtel sobie dalej robi.
Tylko właściwie dlaczego już reklamowałem z rzędu 6 faktur z powodu nie naliczonego rabatu Duet?
Lustro
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2017, o 16:06

Re: Plush Abonament

Post autor: Lustro »

"Szanowni Państwo,
wyjaśniamy, iż dla zamówienia złożonego w sklepie internetowym Dział Aktywacji wyznaczył kaucję.
Niestety ze względu na ograniczenia techniczne związane z realizacją kaucji, zamówienie nie może zostać zrealizowane.
Za powstałe trudności przepraszamy.
Z poważaniem
Zespół Obsługi Sklepu Internetowego Plusa"


W skrócie - nie jesteśmy zainteresowani nowym klientem? Mógłbym prosić o jakąś szerszą informację? Czytałem we wcześniejszych postach, że ktoś już miał ten problem.
Ile nr można przenieś równocześnie?
Za jaki czas będę mógł przenieś pozostałe numery?
Z natury jestem cierpliwym człowiekiem, i wiem że czasami są różne dziwne procedury i regulaminy. Nie oznacza to jednak że głupich i nielogicznych nie można zmienić. Może warto tą informacje wysłać do kogoś w Plusie, kto "coś może zrobić" i nie ośmieszać sieci.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Plush Abonament

Post autor: sl@w_es »

@ Lustro,

jeśli Dział Aktywacji podjął decyzję o nałożeniu kaucji, to prawdopodobieństwo zrezygnowania z niej sprowadza się niemalże do zera. I nikt nie będzie brał pod uwagę Twojego zdania w tej kwestii - liczy się to co mówi system - zabezpieczenie przychodów.

Może już czytałeś, a jeśli nie to zapoznaj się z zagadnieniem Kaucja.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Lustro
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2017, o 16:06

Re: Plush Abonament

Post autor: Lustro »

Ale problemem nie jest kaucja - tylko to że nie ma jej gdzie wpłacić!!!
Z innego forum: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=89308

- Może Pan przenieś 4 nr pod warunkiem, że wpłaci Pan kaucje
- ok, ile i gdzie mam wpłacić
- No niestety nie może Pan wpłacić bo regulamin przewiduje naliczenie kaucji, ale niestety nie określa gdzie ją można wpłacić


To jest problem :!:
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Plush Abonament

Post autor: sl@w_es »

Lustro pisze:Ale problemem nie jest kaucja - tylko to że nie ma jej gdzie wpłacić!!! (...)
Rozumiem, sklep swoje, salony swoje...
Ciekawi mnie jaka będzie odpowiedź Specjalisty Plusa.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
AlfredoUssr
Szalony PlusManiak
Posty: 231
Rejestracja: 27 paź 2015, o 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: AlfredoUssr »

@Lustro, ile chciałeś przenieść numerów na raz?
Lustro
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2017, o 16:06

Re: Plush Abonament

Post autor: Lustro »

4 z Play na kartę do PLUSH ABO L. Dwie umowy przyszły po 3 dniach od wniosku na stronie (pn. - czw.), a dziś! przyszła informacja z postu powyżej. Nie mam jeszcze informacji o czwartej.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3123
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Lustro,

podeślij mi proszę numer zamówienia internetowego poprzez ten formularz. Nic nie mogę obiecać, ale oczywiście przekażę interwencję w Twojej sprawie do obsługi sklepu internetowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Marcin-01_00
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2017, o 12:46

Re: Plush Abonament

Post autor: Marcin-01_00 »

Witam serdecznie. Mam problem otóż podpisałem 2 umowy na Duet w Plush dnia 23.10.br.. Na pierwszym numerze mam już wystawioną fakturę (24,99zł + 0,83gr za jeden dzień tj od 24.10.br do 25.10.br + miesiąc naprzód )a na drugim numerze ciągle nie ma wystawionej faktury. Czy i kiedy zostanie mi naliczony rabat w wysokości 4.99zł za DUET? F Vat mam płatna do 9,11.br. i opiewa na kwotę ok. 25.83 a miało być po 20 zł "na głowę"
lucky86
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2017, o 08:48

Re: Plush Abonament

Post autor: lucky86 »

Witam

Ile trwa przeniesienie numeru z Play(abonament) do Plush ABO? Umowa podpisana 03.10.2017, a numer tymczasowy aktywny, a za numer Play nadal płacę abonament! Nr klienta 30051000.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ