Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
inka2465
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 gru 2017, o 21:12

Re: Plush Abonament

Post autor: inka2465 »

@Ron , nie wiem dlaczego mam tak kombinować..Przecież cały czas płacę abonament u poprzedniego operatora i to chyba nie moja wina ,że nie uwalnia nr wcześniej :?: A czy to w porządku jest ,że w tym samym czasie płaci sie podwójny abo a korzysta tylko z jednej sieci :?: Chyba to niezbyt jest w porządku...
Pozdrawiam
inka2465
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 gru 2017, o 21:12

Re: Plush Abonament

Post autor: inka2465 »

inka2465 pisze: Złożyłam reklamacje 180109-..
Moja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

inka2465 pisze:@Ron , nie wiem dlaczego mam tak kombinować..Przecież cały czas płacę abonament u poprzedniego operatora i to chyba nie moja wina ,że nie uwalnia nr wcześniej :?: A czy to w porządku jest ,że w tym samym czasie płaci sie podwójny abo a korzysta tylko z jednej sieci :?: Chyba to niezbyt jest w porządku...
Pozdrawiam
Jak nie aktywujesz usługi Wakacje od Abonamentu, to do czasu przeniesienia będziesz ponosić dalej koszty abonamentu. To nie ja sobie wymyśliłem takie zasady, tylko operator. Związane jest to z umową jaką podpisałaś, a dokładnie z warunkami promocji. :->
bogdanjan
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 6 lis 2017, o 20:29

Re: Plush Abonament

Post autor: bogdanjan »

inka2465 pisze:@Ron , nie wiem dlaczego mam tak kombinować..Przecież cały czas płacę abonament u poprzedniego operatora i to chyba nie moja wina ,że nie uwalnia nr wcześniej :?: A czy to w porządku jest ,że w tym samym czasie płaci sie podwójny abo a korzysta tylko z jednej sieci :?: Chyba to niezbyt jest w porządku...
Pozdrawiam
Mój numer zostanie uwolniony 20.01 i cały czas płacę abonament do wcześniejszego operatora
To jest rozumowanie dziecka z I klasy Podstawówki. Płacisz za to co podpisałaś.
Wyder90
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 sty 2018, o 13:46

Re: Plush Abonament

Post autor: Wyder90 »

Witam,

Jestem zdecydowany przenieść dwa numery do Plush Abo na czas nieokreślony, obecnie obydwa numery są w taryfie Plus na kartę oraz zarejestrowane na mnie.

Chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie wygląda procedura przenoszenia numeru oraz co po czym następuje:

1. Złożenie formularza przeniesienia 1 numeru do Plush Abo na czas nieokreślony.
2. Złożenie formularza przeniesienia 2 numeru do Plush Abo na czas nieokreślony.
3. Dostarczenie przez kuriera umowy/ów do podpisania.
4. Dostarczenie przez kuriera podpisanych dokumentów do Państwa firmy.
5. Aktywacja numeru/ów Plush Abo na czas nieokreślony ( czy jeżeli przechodzę taryfy Plus na kartę będą na numery przydzielone numery tymczasowe? ).
6. Dokonanie konsolidacji kont aby obydwa numery były na jednym koncie (Duet w Plush Abo).
7. Wysłanie z jednego z numerów kodu aktywującego dla aktywacji e-maila.
8. Wysłanie z jednego z numerów kodu aktywującego dla aktywacji zielonej faktury.
9. Proces przenoszenia numerów zakończony pomyśle wraz z aktywacją zielonej faktury oraz otrzymywaniem faktury na adres e-mail.

Jeśli się mylę proszę o korektę oraz wyjaśnienie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Wyder90,
Wyder90 pisze:5. Aktywacja numeru/ów Plush Abo na czas nieokreślony ( czy jeżeli przechodzę taryfy Plus na kartę będą na numery przydzielone numery tymczasowe? ).
numer tymczasowy otrzymujesz tylko przy przenoszeniu numeru z innej sieci. Jeśli jest to konwersja z naszej oferty na kartę, to wtedy taka procedura nie obowiązuje.
Wyder90 pisze:6. Dokonanie konsolidacji kont aby obydwa numery były na jednym koncie (Duet w Plush Abo).
Numery nie muszą być na jednym koncie, aby rabat w Plush ABO został naliczony. Oczywiście możesz dokonać konsolidacji konta http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _topview=1, wówczas wystawiana będzie jedna faktura za dwa numery.

Tak dla pozostałych punktów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Plush Abonament

Post autor: Ipo »

Pierwszy numer który miałem w Plusie na abonament przeszedł na kartę więc zamówiłem sobie na niego Plush Abo. I teraz pytanie czy faktycznie jest potrzebne zaświadczenie o zarobkach/lub faktura za opłacone rachunki? Czy tylko sprawdzane są dane z dowodu, podpisywana umowa i tyle?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

Ipo pisze:Pierwszy numer który miałem w Plusie na abonament przeszedł na kartę więc zamówiłem sobie na niego Plush Abo. I teraz pytanie czy faktycznie jest potrzebne zaświadczenie o zarobkach/lub faktura za opłacone rachunki? Czy tylko sprawdzane są dane z dowodu, podpisywana umowa i tyle?
Tylko dowód osobisty, ponieważ umowa jest na czas nieokreślony.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Ipo,

zweryfikuję tę informację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią.

EDYCJA:

dodatkowe dokumenty będą potrzebne w przypadku zamówienia oferty ze sprzętem. Natomiast przy zamówieniu oferty Plush ABO tylko SIM, wystarczy okazać dowód osobisty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Plush Abonament

Post autor: Ipo »

Byłbym wdzięczny za odpowiedź. :)
Wyder90
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 sty 2018, o 13:46

Re: Plush Abonament

Post autor: Wyder90 »

1. Czy po przeniesieniu numerów na Plush Abo na czas nieokreślony dostaję nowe karty sim ? czy abonament zostaje przypisany do kart, które obecnie posiadam?

2. Promocja na Etui jest jeszcze do wykorzystania czy już została wyczerpana ilość darmowych case'ów ?

Pozdrawiam
MATH30S
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2018, o 10:40

Re: Plush Abonament

Post autor: MATH30S »

Witam. Chciałbym przenieść numer do ABO Plush 25zł 10GB. Numer obecnie znajduję się w sieci T-mobile i jest na abonament (Umowa ważna do 08.04.2018). I tu nasuwa mi się pytanie kiedy najlepiej dokonać przeniesienia aby numer mi nie przepadł i czy sam muszę wypowiedzieć umowę przed przeniesieniem z obecnym operatorem ?

Z góry dziękuję za odpowiedź ! ;)
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Wyder90,

po przeniesieniu numerów do oferty Plush ABO na czas nieokreślony nie otrzymujesz nowej karty SIM, zmienia się tylko typ usługi i umowa.
Wyder90 pisze:2. Promocja na Etui jest jeszcze do wykorzystania czy już została wyczerpana ilość darmowych case'ów ?
Etui jeszcze są, więc śmiało możesz realizować zamówienie. ;-)

Witaj MATH30S,

termin przeniesienia numeru musi mieścić się w przedziale 120 dni od momentu złożenia wniosku o przeniesienie. Zatem już teraz możesz przenieść do nas numer realizując zamówienie na przykład na tej stronie: http://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert?mig. Możesz wybrać tryb przeniesienia zgodnie z okresem wypowiedzenia lub na koniec promocji. Termin przeniesienia numeru wyznacza operator "dawca". Pamiętaj jednak, że jeśli rozwiążesz umowę przed zakończeniem okresu promocyjnego obecny operator naliczy karę umowną.

W przypadku oferty Plush ABO przeniesienie numeru z innej sieci realizowane jest z numerem tymczasowym. Gdy Twój dotychczasowy operator wyda numer – tymczasowy numer zostanie zastąpiony tym docelowym. Wszystkie formalności związane z przeniesieniem numeru załatwia operator, do którego przenosisz numer. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MATH30S
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2018, o 10:40

Re: Plush Abonament

Post autor: MATH30S »

Dziękuję za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie jeśli dzisiaj zrobię przeniesienie to wyślecie mi kartę sim na której będzie numer tymczasowy. On jest mi tak naprawdę niepotrzebny, ale rozumiem, że na niego musi przenieść się mój numer, ale czy będą naliczane już opłaty jak nie będę z niego korzystał ?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

MATH30S pisze:Dziękuję za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie jeśli dzisiaj zrobię przeniesienie to wyślecie mi kartę sim na której będzie numer tymczasowy. On jest mi tak naprawdę niepotrzebny, ale rozumiem, że na niego musi przenieść się mój numer, ale czy będą naliczane już opłaty jak nie będę z niego korzystał ?
Numer tymczasowy jest obowiązkowy i po otrzymaniu takiego numeru, należy aktywować usługę wakacje od Abonamentu, aby zawiesić naliczanie abonamentu :->
Abonent może zlecić aktywację Usługi Wakacje od Abonamentu poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS na numer 80666, o treści: WAKACJE. Z zastrzeżeniem ust. 3 poniżej aktywacja usługi nastąpi z pierwszym dniem najbliższego Okresu rozliczeniowego.
ODPOWIEDZ