Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Franek_Kimono
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 lut 2018, o 16:08

Re: Plush Abonament - czemu nie widać pakietu social free

Post autor: Franek_Kimono »

Witam,

Na infolinii od konsultanta uzyskałem informację że pakiet social free mam na pewno aktywny. Dlaczego ten pakiet social free nie jest widoczny w żadnej zakładce plus on-line i w aplikacji mobilnej? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Nowy zadowolony klient :-)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Franek_Kimono,

pakiet ten nie jest prezentowany w mobilnej i webowej wersji aplikacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Franek_Kimono
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 lut 2018, o 16:08

Re: Plush Abonament

Post autor: Franek_Kimono »

Super,

Bardzo dziękuję :-).

Pozdrawiam,
Nowy Zadowolony Klient
Franek_Kimono
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 lut 2018, o 16:08

Re: Plush Abonament

Post autor: Franek_Kimono »

Witam,

Czy video połączenie przez Whatsapp zabiera transfer danych z abonamentu?

I drugie pytanko, czy zwykłe vdeo połączenie telefoniczne jest jakoś dodatkowo płatne, czy również ciągnie transfer danych z giga bajtów abonamentowych?

Pozdrawiam,
Nowy Zadowolony Klient
driver09
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2018, o 17:40

Re: Plush Abonament

Post autor: driver09 »

witam, kończy mi się umowa w plush mix i czytałem już sporo na temat przeniesienia na kartę itd.
ale chce się jeszcze dokładnie upewnić:
- przechodząc z Plush MIX do Plush Abo (umowa na czas nieokreślony) środki zgromadzone na koncie przepadają,
a jeśli chodzi o przejście z MIX na Kartę środki zostają przeniesione, zgadza się?

- czy mając umowę do np. 30.04.2018r aby zmienić taryfę na plush abo lub plush na kartę wystarczy doładować (w moim przepadku ostatnie doładowanie) i data końca umowy nie blokuje/przedłuża mi tego przejścia?
crapu123
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2018, o 23:11

Re: Plush Abonament

Post autor: crapu123 »

Witam.

Posiadam nr na kartę (stary starter z jakiegoś kiosku) w Plusie.
Chciałbym przejść na Plush ABO za 25zł + dobrać Huawei Y6 w 24 ratach po 21zł.

W związku z tym mam 4 pytania:
1) Gdzie mogę dokonać takiej operacji? Czy jest to możliwe w salonie Plusa?
2) Czy jeśli nie odbywa się to w salonie Plusa, a np. w punkcie InMedio (czy jakimś innym), podpisywana jest umowa w danym punkcie, a telefon przychodzi kurierem? W jakim okresie (ile dni od podpisania) trzeba czekać na kuriera?
3) Czy jeżeli zawrę umowę przez stronę internetową - ile trzeba czekać na kuriera?
4) Kiedy nastąpi aktywacja taryfy (niezależnie od drogi zawarcia umowy)?

Dziękuję za odpowiedź na którekolwiek z pytań.

Pozdrawiam
pawelpp
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2018, o 02:30

Re: Plush Abonament

Post autor: pawelpp »

Przenoszę nr z karty Play na ABO 20zł. W poniedziałek ma być kurier.
Zaznaczyłem opcję rozpoczęcia po 14 dniach.
I teraz pytanie, kiedy zablokowany zostanie nr w Play ? Czy dopiero po 14 dniach w chwili włączenia ABO Plush czy wcześniej i zostanę jakiś czas bez mojego numeru, tylko z nr tymczasowym ?
Franek_Kimono
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 lut 2018, o 16:08

Re: Plush Abonament

Post autor: Franek_Kimono »

Cześć Pawelpp,

Numer tymczasowy masz aktywny od razu po dostarczeniu podpisanej umowy do Plusa. Jeśli chodzi o opcję którą zaznaczyłeś to samo przeniesienie może trwać do 24 godzin. Numer, który przenosisz będzie aktywny u starego operatora do dnia przekazania nowemu operatorowi. Z informacji od konsultanta zabezpieczają się że zanik łączności może trwać maks 24 godziny. Ale najczęściej trwa znacznie krócej.

Pozdrawiam,
Franek_Kimono
andw77
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 15 lut 2012, o 23:01

Re: Plush Abonament

Post autor: andw77 »

Mam kilka pytań co do oferty:
- czy można przenieść numer z abonamentu Plus'a?
- czy można otrzymać fakturę VAT na firmę?
- czy abonament liczy się do usługi SmartDOM?
- gdzie znajdę informację o pakietach w roamingu?
pawelpp
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2018, o 02:30

Re: Plush Abonament

Post autor: pawelpp »

Cześć Franek_Kimono. Dzięki za odpowiedź. Trochę się naczytałem o tych przenosinach i już mam mętlik.
Czyli Wakacji nie ma sensu włączać ?
Rozumiem, że Play będzie aktywny jeszcze 14 dni dopóki Plush nie zacznie usługi ?
A czy można zadzwonić i przyspieszyć bez czekania tych 14 dni ? Chodzi mi, żeby jak najszybciej być pod swoim numerem a myślałem, ze przenosiny będą trwać i będą problemy jak u innych.
Matt97x
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2018, o 09:15

Re: Plush Abonament

Post autor: Matt97x »

Witam, mam problem. Chciałbym zrobić konwersje z PLUS na kartę na PLUSH abonament ale na stronie internetowej nie jest to możliwe - za każdym razem (proces weryfikacji numeru przez sms) otrzymuje komunikat, że nie jest to możliwe.
Dzwoniłem już w tej sprawie do sklepu internetowego - nie mogą mi pomóc oraz plusa BOA - stwierdzają, że nie wiedzą co jest tego przyczyną i mam iść do punktu partnerskiego.
Niestety po to jest strona internetowa, żeby to zrobić właśnie tam....
Numer oczywiście zarejestrowany, aktywny, środki dodatnie.. zgodnie z regulaminami wszystko się zgadza.
Czy może ktoś mi pomóc ?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Z numeru mojej znajomej, z zakładki "Pakiety" zniknął pakiet "Ipla bez limitu".
Czy nastąpiły jakieś zmiany a może to po prostu jakiś błąd Plus Online?
Franek_Kimono
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 lut 2018, o 16:08

Re: Plush Abonament

Post autor: Franek_Kimono »

[
Czyli Wakacji nie ma sensu włączać ?
Nie ma sensu na 14 dni.
Rozumiem, że Play będzie aktywny jeszcze 14 dni dopóki Plush nie zacznie usługi ?
Tak, numer zostanie odłączony w Play po północy, a rano obudzisz się z numerem już w nowej sieci.
A czy można zadzwonić i przyspieszyć bez czekania tych 14 dni ?
Jeśli we wniosku podałeś że 14 dni to taki wniosek poszedł do Play, więc raczej nie ma sensu, bo może być to trudne.

Pozdrawiam,
Franek_Kimono
diamondvp
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 23 lut 2018, o 13:02

Re: Plush Abonament

Post autor: diamondvp »

Witam. Jestem w mix i zamierzam podpisać umowę na plush abo ale jak to zawsze pod koniec umowy telefon z ofertami się urywa. I dzisiaj miałem telefon z plusa z ofertą przedłużenia mix-a . Jak poinformowałem konsultantkę że zamierzam przejść na plush abo to zostałem poinformowany ze tam będę miał przez rok 25zl a przez kolejny rok 50zł bo tak jest w abonamencie. Czy może ktoś zweryfikować tę informację jak by co mam numer tel oraz nagraną rozmowę.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj Franek_Kimono,
- w obu przypadkach będzie ciągnęło z pakietu abonamentowego.

Witaj driver09,
przechodząc z Plush MIX do Plush Abo (umowa na czas nieokreślony) środki zgromadzone na koncie przepadają,
a jeśli chodzi o przejście z MIX na Kartę środki zostają przeniesione, zgadza się?
- potwierdzam
czy mając umowę do np. 30.04.2018r aby zmienić taryfę na plush abo lub plush na kartę wystarczy doładować (w moim przepadku ostatnie doładowanie) i data końca umowy nie blokuje/przedłuża mi tego przejścia?
- jeśli po ostatnim obowiązkowym zasileniu jeszcze raz doładujesz konto, to przechodzisz na tzw. „Pokontraktowy System Zasileń”: http://www.plus.pl/documents/16/a0a935a ... f8e0ac6095
Aby przejść do oferty na kartę, należy wysłać SMS-a PNK pod bezpłatny numer 2699. Po 7 dniach nastąpi zmiana na taryfę Ja + Na Kartę I.
W jednym i drugim przypadku możesz przejść na Plush ABO. Ważne aby w momencie konwersji mieć ważne konto i dodatnie saldo (minimum 1 grosz).

Witaj crapu123,
Ad. 1) tylko przez stronę internetową: http://www.plushbezlimitu.pl/, w salonie Plusa nie można.
Ad. 2 + 3)) tylko przez stronę internetową i telefon przyjdzie kurierem. Zamówienia realizowane są zwykle w ciągu 3-4 dni roboczych.
Ad. 4) jak tylko wrócą do nas podpisane dokumenty. Zwykle trwa to ok. 3 dni roboczych od zjawienia się kuriera.

pawelpp,
- po tych 14 dniach nastąpi aktywacja nr tymczasowego w naszej sieci. Datę z jaką zostanie przeniesiony Twój docelowy numer możesz sprawdzić kontaktując się z Działem Obsługi Klienta (http://www.plus.pl/kontakt) lub z obsługą sklepu internetowego (http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _faqid=436).

andw77,
czy można przenieść numer z abonamentu Plus'a?
- nie jest możliwe bezpośrednie przejście z abonamentu Plusa do Plush ABO. Możesz jednak przejść najpierw do oferty na kartę, a potem zrobić konwersję do Plush ABO.
czy można otrzymać fakturę VAT na firmę?
- tak, możesz podpisać umowę na firmę
czy abonament liczy się do usługi SmartDOM?
- oferta Plush ABO nie bierze udziału w programie smartDOM
gdzie znajdę informację o pakietach w roamingu?
- chodzi o kraje UE?

Witaj Matt97x,
- podeślij mi swój numer przez ten formularz zobaczę co da się zrobić.

patryk7588,
- podeślij nam ten nr przez formularz podeślemy do weryfikacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ