Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

pawelpp,
pawelpp pisze:Jak wyżej za 20zł Plush ABO M
jeśli wybrałeś taryfę Plush ABO M, to masz nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i na numery stacjonarne w kraju. Połączenia głosowe wykonane na terenie Unii Europejskiej będą zatem bezpłatne.
pawelpp pisze:Czy przeglądając YouTube ciągnie dane z pakietu 3GB czy nalicza dodatkowo ?
Wielkość Pakietu Roamingowego DATA zależy od wysokości abonamentu/pakietu kwotowego uiszczanego przez Abonenta. W tej taryfie będzie to 2 GB do wykorzystania w UE. Korzystanie z You Tube będzie rozliczane z posiadanego pakietu, po jego przekroczeniu będzie naliczana opłata dodatkowa w wysokości 3 gr za 1 MB.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pawelpp
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2018, o 02:30

Re: Plush Abonament

Post autor: pawelpp »

Czyli będąc w Niemczech zadzwonię na polski numer i też płatne ? Cały czas sądziłem, że skoro są połączenia nielimitowane i brak opłat roamingowych to na pl numery nie płacę, na pozostałe (np.niemieckie) oczywiście tak.
A czy w ABO L też tak jest ?

Co do YT chodziło mi o pakiet krajowy. Ale już doczytałem o co chodzi z dodatkowym pakietem na YT.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

pawelpp,

jeśli w kraju masz no-limit na połączenia, to zgodnie z tym co wcześniej napisała Basia_Plus, opłaty w UE nie będą pobierane.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lakers67
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2018, o 18:04

Re: Plush Abonament

Post autor: lakers67 »

Witam
Interesuje mnie szybkie i bezstresowe przejście do Plush Abo Duet.
Oba numery obecnie są abonamentowe (umowy na czas nieoznaczony) i zarejestrowane na jedną osobę.
Nie potrzebujemy numeru tymczasowego itp...
Można to załatwić jednym wnioskiem ? Tak żeby od samego początku był to Plush Duet i jedna faktura.

Pozdrawiam
lakers67
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj lakers67,
lakers67 pisze:Nie potrzebujemy numeru tymczasowego itp...
Taki wymóg jest tylko przy przeniesieniu numeru z innej sieci do Plush ABO.
Informacje na temat przejścia do tej oferty znajdziesz tutaj. Aby otrzymać rabat za zakup kolejnej usługi w promocji "Duet w Plush ABO" należy spełnić warunki z regulaminu: http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... ea19e7fa92. Pozdrawiam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lakers67
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2018, o 18:04

Re: Plush Abonament

Post autor: lakers67 »

Marta_Plus pisze:Witaj lakers67,
lakers67 pisze:Nie potrzebujemy numeru tymczasowego itp...
Taki wymóg jest tylko przy przeniesieniu numeru z innej sieci do Plush ABO.

Właśnie o to chodzi że numery są w innej sieci :-) . Nie bardzo chcemy płacić podwójne rachunki (bo z jakiego powodu?).
Coś z przeniesieniem pójdzie nie tak i nie pomorze nawet ustawienie "wakacji".

Pozdrawiam
lakers67
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

lakers67,

w takim razie, przeniesienia numeru z innej sieci do Plush ABO możesz dokonać poprzez naszą stronę: http://www.plushbezlimitu.pl/abo/przenies-numer lub w punktach partnerskich Relay, 1minute, Inmedio. Informacje na temat najbliższego punktu znajdziesz na tej stronie: http://www.plushbezlimitu.pl/mapa-salonow#. :->
lakers67 pisze:Nie bardzo chcemy płacić podwójne rachunki (bo z jakiego powodu?).
Przy wybraniu wariantu na czas określony, przysługują Ci 3 miesiące gratis, w innym przypadku, możesz właśnie skorzystać z usługi "Wakacje od Abonamentu".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
diamondvp
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 23 lut 2018, o 13:02

Re: Plush Abonament

Post autor: diamondvp »

Jak można się doczytać oferta plush abo nie jest stała i promocja może się zakończyć i tu pytanie:
Chce podpisać umowę na plush abo L z umową na czas nielimitowany ci będzie jak promocja się zakończy czy nadal będę mógł używać plus abo za 25zł miesięcznie do czasu aż sam zechcę zrezygnować ?
typiarzz
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Rejestracja: 4 mar 2018, o 19:44

Re: Plush Abonament

Post autor: typiarzz »

Basia_Plus pisze: Witaj typiarzz,
typiarzz pisze:Czy za marzec i kwiecień przyjdzie mi faktura do zapłacenia za numer tymczasowy?
abonament zostanie policzony proporcjonalnie za okres od dnia aktywacji karty SIM do końca cyklu rozliczeniowego oraz abonament za kolejny okres rozliczeniowy.
typiarzz pisze:Co zrobić, aby uniknąć jakichkolwiek opłat za numer tymczasowy (który nie będzie używany) aż do początku trwania usługi Plush ABO?
Jeśli posiadasz ofertę na czas nieoznaczony i nie przysługują Ci 3 m-ce gratis, to możesz skorzystać z usługi "Wakacje od Abonamentu".
W umowie nie widze zadnej wzmianki o miesiacach gratis.
Czy jesli wlacze "Wakacje od Abonamentu", a nastepnie 30.04 bede chcial je wylaczyc - to czy usluga rozpocznie dzialania natychamiast czy dopiero od nowego okresu rozliczeniowego?
Obawiam sie po prostu pozostania bez jakiejkolwiek uslugi (stary/nowy operator).
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Plush Abonament

Post autor: Ipo »

Proszę mi wyjaśnić jak sprawa ma się z internetem za granicą w krajach Unii Europejskiej? Korzystać trzeba z roamingu gdzie są 2 GB czy to wygląda jak z rozmowami i smsami, że korzystamy jak w kraju?
typiarzz
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Rejestracja: 4 mar 2018, o 19:44

Re: Plush Abonament

Post autor: typiarzz »

@Ipo
Tak.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

diamondvp,
Chce podpisać umowę na plush abo L z umową na czas nielimitowany ci będzie jak promocja się zakończy czy nadal będę mógł używać plus abo za 25zł miesięcznie do czasu aż sam zechcę zrezygnować ?
będzie można korzystać z warunków promocji do momentu rozwiązania umowy.

typiarzz,
typiarzz pisze:W umowie nie widze zadnej wzmianki o miesiacach gratis.
rabat na abonament zostanie naliczany tylko w przypadku przeniesienia numeru z ofert abonamentowych od innego operatora.
typiarzz pisze:Czy jesli wlacze "Wakacje od Abonamentu", a nastepnie 30.04 bede chcial je wylaczyc - to czy usluga rozpocznie dzialania natychamiast czy dopiero od nowego okresu rozliczeniowego?
Usługa Wakacje włączana jest na jeden okres rozliczeniowy, jeśli w tym czasie nastąpi zmiana numeru, usługa jest aktywna do końca cyklu rozliczeniowego. Opłaty za usługi telekomunikacyjne w tym okresie rozliczane są zgodnie z cennikiem taryfy. Informacje, jaki posiadasz okres rozliczeniowy uzyskasz kontaktując się z Działem Obsługi Klienta.

Ipo,

wielkość pakietu internetowego jest uzależniona od wartości opłaty abonamentowej. Którą taryfę wybrałeś?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Ipo
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 30 cze 2013, o 01:04

Re: Plush Abonament

Post autor: Ipo »

@Basia_Plus ja rozumiem. Chodziło mi tylko o to czy w krajach Unii mam pakiet 10 GB jaki mam w Polsce obecnie czy pakiet 2 GB który mam dodatkowo w roamingu?
typiarzz
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Rejestracja: 4 mar 2018, o 19:44

Re: Plush Abonament

Post autor: typiarzz »

Jesli placisz miedzy 20 a 30 PLN miesiecznie to masz pakiet 2GB. 10 GB z Polski nie ma znaczenia.
typiarzz
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Rejestracja: 4 mar 2018, o 19:44

Re: Plush Abonament

Post autor: typiarzz »

Basia_Plus pisze:typiarzz,
typiarzz pisze:W umowie nie widze zadnej wzmianki o miesiacach gratis.
rabat na abonament zostanie naliczany tylko w przypadku przeniesienia numeru z ofert abonamentowych od innego operatora.
typiarzz pisze:Czy jesli wlacze "Wakacje od Abonamentu", a nastepnie 30.04 bede chcial je wylaczyc - to czy usluga rozpocznie dzialania natychamiast czy dopiero od nowego okresu rozliczeniowego?
Usługa Wakacje włączana jest na jeden okres rozliczeniowy, jeśli w tym czasie nastąpi zmiana numeru, usługa jest aktywna do końca cyklu rozliczeniowego. Opłaty za usługi telekomunikacyjne w tym okresie rozliczane są zgodnie z cennikiem taryfy. Informacje, jaki posiadasz okres rozliczeniowy uzyskasz kontaktując się z Działem Obsługi Klienta.
Czy rabat na abonament jest na pewno naliczany dla kazdej umowy przenoszonej z abonamentu (w moim przypadku z Play)?
Nie widze zadnego odniesienia do tej kwestii w umowie i jej zalacznikach.
ODPOWIEDZ