Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Jeśli to umowa terminowa, to obawiam się że bez zerwania umowy i zapłacenia kary nic nie zrobisz.
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

Jak zwykle z firmą: BETON. Możesz tłuc ile chcesz, rozwalisz najwyżej głowę czy rękę. Nie szkodzi, że korzyść byłaby dla obu stron, firma nie ustąpi.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2017, o 15:29 przez rafnov, łącznie zmieniany 1 raz.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

A który operator pozwala przejść na nowszą ofertę w czasie trwania umowy terminowej?
Sprawdź jak wysoką masz karę umowną, możliwe że w tej ofercie nie będzie wysoka.
rafnov
Szalony PlusManiak
Posty: 223
Rejestracja: 17 maja 2016, o 12:07

Re: Plush Abonament

Post autor: rafnov »

Nie obchodzi mnie inny operator. Skoro chcę płacić więcej firma powinna pójść na korzyść. Mi i sobie. Czy już rozumiesz o co mi chodzi?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Nie.
Skoro zgodziłeś się na określone warunki za określoną kwotę i na określony czas to w czym problem?
Sam mam podobną sytuację i muszę czekać do końca roku ale sam podpisałem się pod poprzednią umową i nie mam do nikogo o nic pretensji.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

rafnov,
rafnov pisze:Proszę o potwierdzenie obecności połączeń oczekujących w Plush Abo.
usługa Oczekiwanie na połączenie jest dostępna w "Plush ABO" zgodnie z cennikiem taryfy https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... 3468375105.
Zgodnie z tym co napisał Patryk 7588, przejście do tej oferty jest możliwe dopiero po zakończeniu obecnej umowy przez ofertę Plus na Kartę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Terry
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 mar 2017, o 02:16

Re: Plush Abonament

Post autor: Terry »

Witam
W jaki sposób działają wakacje od abonamentu w Plush ABO ? Czy jest to zawieszenie usług ?
Czy poprostyu nie dzałają pakiety a za usługi płacę według cennika ?

Jak wygląda rezygnacja z / wypowiedzenie umowy w Plush ABO ?
Czy przechodzi sie automatycznie na oferte na karte ?

Czy jest jakaś infolina lub mail na który można pisać w wazie pytań ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Terry,
Terry pisze:W jaki sposób działają wakacje od abonamentu w Plush ABO ? Czy jest to zawieszenie usług ?
usługa "Wakacje od Abonamentu" polega na zrabatowaniu abonamentu do 0 zł na jeden okres rozliczeniowy z możliwością przedłużenia.
Aby usługę aktywować należy wysłać SMS-a o treści WAKACJE na numer 80666. SMS powinien być wysłany co najmniej 48 godzin przed końcem cyklu rozliczeniowego.
Terry pisze:Czy poprostyu nie dzałają pakiety a za usługi płacę według cennika ?
Zgodnie z regulaminem Promocji http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... c0608b4a83 par. 11, punkt:
5. W Okresie rozliczeniowym, w którym aktywna jest Usługa Wakacje od Abonamentu, Abonent nie będzie mógł korzystać z wybranego Promocyjnego Planu Cenowego ani usług/pakietów dodatkowych w nim dostępnych.
6. W Okresie rozliczeniowym, w którym aktywna jest Usługi Wakacje od Abonamentu wszelkie usługi dodatkowo płatne, aktywowane wcześniej przez Abonenta pozostają aktywne. W celu uniknięcia opłat za takie usługi, Abonent powinien dokonać ich dezaktywacji.
7. W Okresie rozliczeniowym, w którym aktywna jest Usługa Wakacje do Abonamentu Abonent może korzystać z Usług telekomunikacyjnych świadczonych przez Polkomtel zgodnie z Cennikiem.
Terry pisze:Jak wygląda rezygnacja z / wypowiedzenie umowy w Plush ABO ?
Okres wypowiedzenia wynosi 30 dni i jest liczony od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego po okresie rozliczeniowym, w którym złożono wypowiedzenie umowy.
Terry pisze:Czy przechodzi sie automatycznie na oferte na karte ?
sprawdzamy.
EDYCJA,
Po złożonej rezygnacji numer zostanie przeniesiony do oferty Plus na Kartę.
Terry pisze:Czy jest jakaś infolina lub mail na który można pisać w wazie pytań ?
Możesz kontaktować się z Działem Obsługi Klienta pod numerem 601102601 lub wysyłając maila na bok@plus.pl
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush Abonament

Post autor: habish »

Przekierowanie połączeń - czy posiadając No Limit w Plush Abo za minutę przekierowania płacę stawkę cennikową czy w ramach No Limit jest za 0zł?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

patryk7588,
- połączenia w ramach przekierowań będą rozliczane według stawki podanej w cenniku taryfy Plush Abo". No Limit nie dotyczy usługi "Przekazywania połączeń".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asmon
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2017, o 23:51

Re: Plush Abonament

Post autor: asmon »

Witam,
W lipcu kończy mi się abonament na firmę. Jak przenieść nr do PLUSH ABO na firmę?
Wystarczy w rezygnacji napisać prośbę o zachowanie nr w ofercie PLUSH ABO?
max_x
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 08:23

Re: Plush Abonament

Post autor: max_x »

Witam,
chciałbym przejść na PLUSH ABO L wraz z żoną i wykorzystać promocję "Duet w Plush ABO" co obniży bardziej abonament. O czasie trwania umowy na czas nieokreślony. Pytanie mam takie, czy jak żona ma kartę SIM przypisaną na siebie, a swoją kartę na siebie - mogę z tej promocji skorzystać? Obydwoje mamy taryfę "Plus na kartę".

Jeśli tak, to jakie są kroki by tego dokonać?


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush Abonament

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj asmon,

aktualnie nie ma możliwości przedłużenia umowy w tej ofercie. W tym przypadku należy złożyć rezygnację z dotychczasowej umowy.
Basia_Plus pisze:
jeśli Twój numer abonamentowy jest po promocji należy złożyć wniosek o rozwiązanie umowy. Obowiązuje 30 - dniowy okres wypowiedzenia liczony od pierwszego dnia nowego okresu rozliczeniowego. Po tym okresie numer zostanie przeniesiony do oferty Plus na Kartę, aby numer był aktywny należy go zarejestrować. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _topview=1.
Następnie zachowując dotychczasowy numer możesz przejść do oferty Plush Abonament.
Odnośnie samego procesu rezygnacji więcej pisaliśmy np. w tym wątku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... ja#p174612.

Witaj max_x,

zgodnie z par.2 pkt 2 c regulaminu promocji Duet w Plush Abo jednym z warunków otrzymania rabatu jest:
zgodność numeru PESEL/NIP Abonenta, który zawarł Nową Umowę i Kolejne Umowy.
max_x pisze:Pytanie mam takie, czy jak żona ma kartę SIM przypisaną na siebie, a swoją kartę na siebie
Tym samym jeden z numerów należy przerejestrować. Szczegóły na ten temat znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
max_x
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 08:23

Re: Plush Abonament

Post autor: max_x »

tak myślałem,
zakładamy, że mam to już za sobą. Jak zamówić Plush ABO mając dwie karty?

Rozumiem, że pakiet internetowy jest osobny dla każdej karty sim.
Czy biorąc opcję "na czas nieograniczony" w każdej chwili mogę zrezygnować?

Jeszcze mam takie pytanie.
Czy zamawiając na tą chwilę tylko umowę na jedną kartę sim, mogę później dorejestrować drugą kartę i cena na podwójne karty sim by spadła do 40 zł?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

max_x pisze:zakładamy, że mam to już za sobą. Jak zamówić Plush ABO mając dwie karty?
- wejdź na stronę: https://www.plushbezlimitu.pl/ i wybierz co byś chciał od Misia: "chce przejść z karty na abo".
max_x pisze:Rozumiem, że pakiet internetowy jest osobny dla każdej karty sim.
- tak, jest osobny dla każdej karty.
max_x pisze:Czy biorąc opcję "na czas nieograniczony" w każdej chwili mogę zrezygnować?
- zgadza się. Można w każdej chwili zrezygnować.
max_x pisze:Czy zamawiając na tą chwilę tylko umowę na jedną kartę sim, mogę później dorejestrować drugą kartę i cena na podwójne karty sim by spadła do 40 zł?
- tak, drugą umowę możesz w dowolnym momencie po zawarciu pierwszej (§ 1 p. 1b). Na każdą z umów otrzymasz opust w wysokości 4,99 zł (§ 1 p. 2).
Szczegółowe warunki opisane są w regulaminie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ