Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
max_x
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 kwie 2017, o 08:23

Re: Plush Abonament

Post autor: max_x »

dziękuję bardzo za pomoc :)
22jurek
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 20 sie 2014, o 15:42

Re: Plush Abonament

Post autor: 22jurek »

Po jakim czasie od momentu podpisania umowy na plush abo i przekazania jej kurierowi zostanie aktywowana ta usługa? W jaki sposób zostanę o niej poinformowany?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

22jurek,
- jak tylko kurier zwróci podpisane dokumenty do Polkomtel. Zwykle trwa do ok. 4 dni roboczych. Wyjątek stanowią sytuacje, gdy podczas składania zamówienia nie wyrazisz zgody na aktywację przed upływem 14 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
22jurek
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 20 sie 2014, o 15:42

Re: Plush Abonament

Post autor: 22jurek »

Dziękuję. Pewnie dostanę jakiegoś SMS powiadamiającego o aktywacji plusha?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plush Abonament

Post autor: Ewa_Plus »

22jurek,
- powiadomienie SMS nie jest wysyłane. Wyłączaj i włączaj co jakiś czas telefon, w celu sprawdzenia, czy karta jest już aktywna.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asmon
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2017, o 23:51

Re: Plush Abonament

Post autor: asmon »

Joanna_Plus pisze:Witaj asmon,

aktualnie nie ma możliwości przedłużenia umowy w tej ofercie. W tym przypadku należy złożyć rezygnację z dotychczasowej umowy.
Basia_Plus pisze:
jeśli Twój numer abonamentowy jest po promocji należy złożyć wniosek o rozwiązanie umowy. Obowiązuje 30 - dniowy okres wypowiedzenia liczony od pierwszego dnia nowego okresu rozliczeniowego. Po tym okresie numer zostanie przeniesiony do oferty Plus na Kartę, aby numer był aktywny należy go zarejestrować. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _topview=1.
Następnie zachowując dotychczasowy numer możesz przejść do oferty Plush Abonament.
Odnośnie samego procesu rezygnacji więcej pisaliśmy np. w tym wątku: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... ja#p174612.

Witaj max_x,

zgodnie z par.2 pkt 2 c regulaminu promocji Duet w Plush Abo jednym z warunków otrzymania rabatu jest:
zgodność numeru PESEL/NIP Abonenta, który zawarł Nową Umowę i Kolejne Umowy.
max_x pisze:Pytanie mam takie, czy jak żona ma kartę SIM przypisaną na siebie, a swoją kartę na siebie
Tym samym jeden z numerów należy przerejestrować. Szczegóły na ten temat znajdziesz w naszym FAQ.
Zarejestrowany nr w abonamencie trzeba potem ponownie rejestrować po przejściu na kartę?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

asmon,
asmon pisze:Zarejestrowany nr w abonamencie trzeba potem ponownie rejestrować po przejściu na kartę?
tak, aby numer był aktywny należy go zarejestrować. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj http://www.plus.pl/rejestracja.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Arek1970
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 15 gru 2013, o 17:09

Re: Plush Abonament

Post autor: Arek1970 »

Magda_Plus napisała
Otóż, jeśli złożyłeś rezygnację z przeniesieniem numeru do opcji Plus na Kartę to masz możliwość zlecenia przeniesienia Twoich danych również, poprzez wysłanie wiadomości SMS.
W tym celu należy wysłać bezpłatnego SMS-a pod numer 80107 z hasłem: PRZENIES.
SMS musi być wysłany jeszcze przed deaktywacją numeru. Zlecenie spowoduje przypisanie danych potrzebnych do rejestracji (imię, nazwisko, PESEL/nr dokumentu).
W dniu aktywacji numer będzie zarejestrowany w ofercie na kartę i będzie aktywny, wystarczy tylko doładować konto w ciągu 30 dni, aby zatrzymać numer
To jest taka możliwośc czy nie?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Arek1970,

zgodnie z tym, co napisała Magda_Plus, można SMS-em zlecić przeniesienie danych z usług abonamentowych na numer Plus na Kartę jeszcze przed dezaktywacją numeru lub dokonać rejestracji numeru po przeniesieniu do oferty Plus na Kartę jak wskazałam w poprzednim poście.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dutche
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 18:33

Re: Plush Abonament

Post autor: dutche »

Mam pytanie
Posiadam plush abo 25 zl żonie 9 maja kończy się umowa w sieci Play chciałbym z nią razem skorzystać z oferty duety za 40zl. Co nam zrobić. Telefon w Play jest na żonę a ten w plush na mnie. Dziękuję za pomoc
Miki983
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 21:23

Re: Plush Abonament

Post autor: Miki983 »

Skusiłem się i przeniosłem 2 numery do Plusa na abonament Plush ABO L na czas nieokreślony, jeden z karty, drugi z abonamentu (obydwa w Play), nr na kartę został przeniesiony wczoraj, a numer na abonament zostanie przeniesiony 20 maja (zgodnie z okresem wypowiedzenia)

Mam teraz dwa pytanka do użytkowników w/w sieci
Dostałem wczoraj dwie faktury na obydwa numery obydwie na zero złotych (w rubryce rabaty na fakturze pisze "3 ABO GRATIS") z tego co mi wiadomo 3 abonamenty gratis powinny być przy umowie na 24 miesiące, a ja mam na czas nieokreślony.
Druga sprawa, dlaczego przyszła faktura na nr który jeszcze nie jest przeniesiony.
No i pytanko odnośnie karty tymczasowej, jeśli przyszła faktura na ten nr (a numer z poprzedniej sieci będzie przeniesiony 20go maja) to może można jej już używać z numerem tymczasowym?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

dutche,
dutche pisze:Co nam zrobić. Telefon w Play jest na żonę a ten w plush na mnie.
proponuję udać się wraz z małżonką do punktu obecnego operatora (Pley) i tam przerejestrować numer na Twoje dane. Potem możesz już przenieść numer do nas korzystając z oferty na stronie http://www.plushbezlimitu.pl/abo/przenies-numer. Jednym z warunków otrzymania rabatu jest zawarcie umowy w taryfie PLUSH ABO L i PLUSH ABO L+. Szczegóły w regulaminie http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... 1525835e15.

Miki983,
Miki983 pisze: z tego co mi wiadomo 3 abonamenty gratis powinny być przy umowie na 24 miesiące, a ja mam na czas nieokreślony.
tak, zgodnie z regulaminem promocji rabat na abonament jest udzielany tylko przy przeniesieniu numeru z abonamentu lub oferty Mix przy umowie zawartej na 24 mc. Najprawdopodobniej wspomniany rabat został naliczony w wyniku błędu systemu.
Miki983 pisze:dlaczego przyszła faktura na nr który jeszcze nie jest przeniesiony.
Został Ci przydzielony numer tymczasowy, z którego możesz korzystać do momentu przeniesienia numeru do sieci Plus. W momencie uwolnienia numeru nastąpi zamiana numeru tymczasowego na numer docelowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Miki983
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 21:23

Re: Plush Abonament

Post autor: Miki983 »

Basia_Plus pisze:
Został Ci przydzielony numer tymczasowy, z którego możesz korzystać do momentu przeniesienia numeru do sieci Plus. W momencie uwolnienia numeru nastąpi zamiana numeru tymczasowego na numer docelowy.
Czyli mam na tym numerze pakiety minut internetu itp? Pytanko jeszcze czy już mogę ten numer połączyć w duet z tym już przeniesionym, aby płacić mniej, czy dopiero po przeniesie iu drugiego numeru.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Miki983,
Miki983 pisze:Czyli mam na tym numerze pakiety minut internetu itp?
tak.
Miki983 pisze:Pytanko jeszcze czy już mogę ten numer połączyć w duet z tym już przeniesionym, aby płacić mniej, czy dopiero po przeniesie iu drugiego numeru.
Rabat zostanie Ci naliczony automatycznie po spełnieniu warunków, zgodnie z Regulaminem Promocji „Duet w
Plush ABO” http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... 1525835e15.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wisiol
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2013, o 23:01

Re: Plush Abonament

Post autor: wisiol »

Dzień dobry,

Obecnie posiadam Umowę w sieci PLUS GSM na czas nieokreślny, chciałbym skorzystać z oferty "PRZENIEŚ ABO DO PLUSH 25zł/m-c".
Proszę uprzejmie o informację jakie czynności powinienem wykonać.
Dziękuję.
ODPOWIEDZ