spłacony telefon i co dalej?

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
comandor
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 lut 2018, o 05:42

spłacony telefon i co dalej?

Post autor: comandor »

witam mnie interesuje jak to jest już gdy spłaci się telefon ,wiadomo plus założył blokady na telefony samsung które umożliwiają zablokowanie takiego telefonu gdy by nie spłacało się za niego rat .Jest to zabezpieczenie w postaci aplikacji tkz info oraz samsung-owezo knoxa do którego zwykły użytkownik nie ma możliwości jego skasowania ,dlatego w zakładce ustawienia /administratorzy że knokx jest skonfigurowany przez plusa ok.

Pytanie jest takie : jakie są procedury ?

spłaciłem tel ,umowa ma status rozliczona ,ale nadal mam zablokowaną możliwość usunięcia blokady knoxa i nadal jest nie usuwalna aplikacja info założona przez plusa i teraz do kogo się zgłosić ?jak i co powiedzieć? czy jakieś podanie ?itp...

inaczej ...jak się tego BADZIEWIA POZBYĆ i kto jest odpowiedzialny za pozbycie się tego z mojego telefonu.

ciekawy jestem czy może ktoś już miał z tym do czynienia i opisze mi swoje doświadczenia z pozbywaniem się tego
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: spłacony telefon i co dalej?

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj comandor,
- po spłaceniu całości wartości zakupionego urządzenia otrzymujesz uprawnienie do odinstalowania aplikacji.
Możesz wówczas ją usunąć lub przywrócić ustawienia fabryczne sprzętu, a aplikacja więcej nie zostanie pobrana.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
comandor
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2018, o 05:42

Re: spłacony telefon i co dalej?

Post autor: comandor »

ok dzięki za odpowiedź natomiast od kogo otrzymuję to uprawnienie do odinstalowania? czy wystarczy zadzwonić do BOK czy trzeba będzie się udać do serwisu samsunga?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: spłacony telefon i co dalej?

Post autor: Ewa_Plus »

comandor,
- do Klientów, którzy spłacili raty zostanie wysłany następujący komunikat:
„Nadano uprawnienie do odinstalowania aplikacji INFO. W celu odinstalowania wybierz z menu "Ustawienia", "Aplikacje", "Info" i naciśnij przycisk "Odinstaluj".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ