IPLA - jak wyłączyć?

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
FRIX1988
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 lip 2014, o 20:33

IPLA - jak wyłączyć?

Post autor: FRIX1988 »

Dzień dobry,
Przy przedłużaniu umowy (już zaczynam żałować, ze to zrobiłem) aktywowano mi IPLĘ (choć prosiłem telemarketerkę Plusa o nie włączanie go, żebym nie musiał go wyłączać potem, ona jednak zrobiła "po swojemu" jak widać, ale to tak nawiasem mówiąc). Na wczorajszej fakturze widnieje "Ipla 3z3" - jak to wyłączyć? Próbowałem wysłać "DEAKT IPLA1" pod 2601 (taką komendę znalazłem gdzieś w sieci), ale zero reakcji.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: IPLA - jak wyłączyć?

Post autor: habish »

Zaloguj się do Plus Online, pakiet Ipla 3z3 powinien być widoczny w zakładce "Usługi".

Opis działania oraz wyłączenia tej usługi masz dokładnie opisany w regulaminie promocji z którym się zapoznałeś...
FRIX1988
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 23 lip 2014, o 20:33

Re: IPLA - jak wyłączyć?

Post autor: FRIX1988 »

patryk7588 pisze:Zaloguj się do Plus Online, pakiet Ipla 3z3 powinien być widoczny w zakładce "Usługi".

Opis działania oraz wyłączenia tej usługi masz dokładnie opisany w regulaminie promocji z którym się zapoznałeś...
Niestety nie ma tego w Plus Online (zrzut ekranu)
Obrazek

Regulamin promocji jest mi obcy, bo prosiłem Panią która przedłużała mi umowę, by mi tego nie uruchamiała, bo i tak z tego nie korzystam. Widocznie sama wie co dla mnie najlepsze.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: IPLA - jak wyłączyć?

Post autor: habish »

Podpisałeś się pod nim przecież...
FRIX1988
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 23 lip 2014, o 20:33

Re: IPLA - jak wyłączyć?

Post autor: FRIX1988 »

patryk7588 pisze:Podpisałeś się pod nim przecież...
Przez "telefon" i prosiłem by mi tego nie uruchamiać nawet w PROMOCJI. Dysponuję nagraniem całej rozmowy tylko musiałbym przypomnieć sobie dokładną datę, ale to nieistotne - chcę to po prostu wyłączyć, wiem, że można bo o tym mówiła ta Pani, z tym że chciałem żeby nie włączała mi tego w ogóle.

EDIT:
czwartek, 12 kwietnia 2018, 08:50

Prawdopodobnie udało mi się to właśnie wyłączyć, przez aplikację Plusa w telefonie, a przynajmniej taką mam nadzieję. Wrócę się awanturować za miesiąc jeśli jednak nie. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2018, o 09:57 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów pisanych jeden pod drugim.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: IPLA - jak wyłączyć?

Post autor: habish »

Nie wiem co Ci powiedziała, podpowiadam tylko jak to wyłączyć.
Tak wygląda regulamin najnowszej promocji: http://www.plus.pl/documents/16/107e485 ... c800702a1d
jest tam opisane jak to wyłączyć, poszukaj taki dokument w papierach jakie dostałeś podczas podpisania umowy.
FRIX1988
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 23 lip 2014, o 20:33

Re: IPLA - jak wyłączyć?

Post autor: FRIX1988 »

patryk7588 pisze:Nie wiem co Ci powiedziała, podpowiadam tylko jak to wyłączyć.
Tak wygląda regulamin najnowszej promocji: http://www.plus.pl/documents/16/107e485 ... c800702a1d
Dziękuję, o takie coś mi chodziło. Dla osób, które trafią tu z przeglądarki z podobnym problemem: sms o treści REZYGNACJA IPLA3 na numer 2601
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ