Przeniesienie numeru z Orange do Plus

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
happymadzia
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 sty 2013, o 11:10

Przeniesienie numeru z Orange do Plus

Post autor: happymadzia »

Chciałabym się zapytać o abonament dla osób , które chcą przenieść numer np z Orange do Plusa. Od jakiegoś czasu mam telefon w Orange lecz nie zadowala mnie oferta w której mam komórkę i chciałabym się przenieść do Plusa.
Czy jest taka możliwość przeniesienia numeru z Orange do sieci Plus i jak taka oferta wygląda?
Gorius
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:07

Re: Przeniesienie numeru z Orange do Plus

Post autor: Gorius »

Witam, powiedz jaki telefon Cię interesuje i ile miesięcznie chcesz przeznaczyć na abonament?
Jak przejść do Plusa to teraz :)
happymadzia
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 sty 2013, o 11:10

Re: Przeniesienie numeru z Orange do Plus

Post autor: happymadzia »

Obecnie mam komórkę w Orange Sony Ericsson Xperia Arc S w abonamencie 69 zł ale mam dość mało minut w tak wysokim abonamencie , a oglądając ofertę Plusa widzę że zyskam lepszą ofertę niż dalej siedząc w jednej i tej samej sieci.

Chodzi mi o to czy mogłabym mając ten telefon co mam w Orange przenieść się do Plusa z tym samym numerem i telefonem.
Bo wczoraj zobaczyłam ofertę , której link podałam poniżej i chciałabym się zapytać czy taka oferta mnie obowiązuje czy mogłabym się przenieść dostając tylko kartę sim z Plusa?

http://www.plus.pl/indywidualna/Przejdz ... ent/Karta/
happymadzia
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 sty 2013, o 11:10

Re: Przeniesienie numeru z Orange do Plus

Post autor: happymadzia »

Interesuje mnie abonament 59 zł w tej ofercie , dla osób które chcą przenieść numer do Plusa , dostając tylko kartę Sim.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przeniesienie numeru z Orange do Plus

Post autor: Dominik_Plus »

Witaj happymadzia!

Oczywiście możesz przejść do naszej sieci. :-) Wystarczy tylko, że zostawisz nam kontakt do siebie na tej stronie LINK

Oddzwonimy wtedy do Ciebie i zajmiemy się sprawą. ;-)
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
mat.bel
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2013, o 16:32

Re: Przeniesienie numeru z Orange do Plus

Post autor: mat.bel »

Witam.
Ja właśnie przerabiam takie przejście niestety już od 16 stycznia. Przyjechał kurier, przywiózł dokumenty i telefon z Plusa i.....zaczęło się. 25 stycznia otrzymałem sms z Orange że rozpoczęła się procedura przeniesienia i o zgodzie na przeniesienie lub jej braku zostanę powiadomiony przez sieć do której przechodzę (minimalny termin umowy z Orange zakończył się 22.12.2012 r). Ponieważ cały okres "załatwiania" wydał mi się dość długi, zacząłem wydzwaniać do Plusa.Po kilku dniach wydzwaniania, dzisiaj czyli 29 stycznia okazało się że "jakieś dane podane w formularzu nie zgadzają się z danymi posiadanymi przez Orange" i mam dzwonić do Orange i wyjaśniać. OK, policzyłem do 10 i dzwonię. Na infolinii Orange dowiedziałem się że "w jakimś wniosku wysłanym z Plusa nie ma mojego nr PESEL a taki jest wymagany". Kolejny telefon do Plusa, przekazałem co i jak, otrzymałem informację że w każdym wniosku mój PESEL jest ale, że wyślą jeszcze raz. Podsumowując - nr tymczasowy z Plusa został aktywowany dzisiaj (po 13 dniach), umowy wycofać nie mogę. Jednocześnie w dalszym ciągu jestem abonentem Orange i mam dwa wyjścia - albo wypowiedzieć umowę w Orange i zostać przy nowym(tymczasowym) numerze z Plusa albo próbować wyjaśniać sprawę (przenieść numer) jednocześnie płacąc dwa rachunki i czekać na pozytywne zakończenie sprawy jak na zmiłowanie. Bardzo rozczarowany jestem faktem, że operatorzy nie kontaktują się w takich sprawach między sobą tylko sprawę wyjaśnienia gdzie leży błąd pozostawiają klientowi. Nie wspomnę już o sms z informacją, że zostanę poinformowany o przeniesieniu lub nie. Ale z drugiej strony po co wyjaśniać - Plus nowego klienta ma tak czy siak a Orange tak czy siak abonenta straci. Na chwilę obecną moje zaufanie do obu operatorów spadło na łeb na szyję ale postaram się opisać moją sprawę na każdym forum gsm, może przestrzegę innych przed popełnieniem błędu.
Awatar użytkownika
Dominik_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1112
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:15

Re: Przeniesienie numeru z Orange do Plus

Post autor: Dominik_Plus »

mat.bel, rozumiem Twoje niezadowolenie w tej sytuacji. Postaram się Ci pomóc tylko prześlij mi przez ten formularz:
  • - nr telefonu tymczasowego;
    - nr telefonu Orange;
    - PESEL.
Chcesz przedłużyć umowę , kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?
Obrazek
ODPOWIEDZ